15 Ağustos 2022, Pazartesi 06:08

Saç Dökülmesi Karşı Saç Dökülmesini Önleyen Yağlar Hangileridir?

Saç dökülmesi birçok sebepten kaynaklı olabilir. Hem kadın hem erkekler bu durumdan muzdariptir hatta çocuklarda bile saç dökülmesi görülebilir. Bu makalemizde

5 Yorum

 1. Esra Taş

  Merhabalar , yazınız çok faydalı olmuş ben bu kürleri denemiştim lakin pek faydasını göremedim ne yazık ki ardından saç çıkarıcı titanyumlu seti kullanmaya başladım ve çok faydasını gördüm zamanla dökülen saçlarım çıktı ardından saç dökülmem durdu ben çok memnun kaldım öneriyorum da kesin işe yarıyor diyorlar :))

 2. Berke

  Yaşımın genç olmasına rağmen saçım çabuk dökülüyordu. Doktorlar gelip sürekli saçma sapan işe yaramayan önerilerde bulunuyorlardı. Keratini keşfetiktn sonra denedim ve kısa sürede etkisini gösterip saç dökülmemi durdurdu.

 3. Hilal

  Ben kendi saçımın dökülmesini önlemek ve hızlı uzaması için doğal keratin bakım dip yağlarını kullanıyorum. Kullandığım yağ patentli olduğu için bir yan etkisi olmuyor. Çocuğumda da saç uzaması normal olmadığı için ona da keratin dip bakım yağından aldım ve gönül rahatlığıyla kullandım. Eğer çocuğunuzda da sorun varsa keratin bakım dip yağını kullanabilirsiniz.

 4. Misafir

  Saçlarıma bakım için doğal yağlar kullanıyordum ama yıpranmalar ve kuruluk için kalıcı etki olmuyordu doğal keratin kullanmaya başladım saçlarımda yıpranma ve kuruluk kalmadı patentli keratin kalıcı olarak yumuşattı ve yıpranma kalmadı saçlarımda.

 5. Misafir

  Bir çok bitkisel yağ kullandım saçlarım için ama saçlarımda yanıklar olduğu için etkili olmadı bu yüzden sürekli denemeye devam ederken liquid keratin ile karşılaştım ondaki ürünleri kullanmaya başladım ve saçlarımın diplerindeki kaşıntı ve dökülmeyi durdurdum yanıklarım bile kendini toparladı artık saçlarımda hiç problem kalmadı.

 
KAPAT