07 Ağustos 2022, Pazar 21:42

Saç Dökülmesi Nasıl Önlenir Durdurulur? Saç Dökülmesine Karşı Maske

Güzel, gür ve bakımlı saçlara sahip olmak kadın erkek herkesin hayalidir. Maalesef bu çoğu zaman mümkün değildir. Hatta stresten, yetersiz beslenme, vitamin

12 Yorum

  1. Hale

    Saçlarım dökülmeye başladığında doktora gittim ilk olarak ama testlerde falan bir şey çıkmadı bende tavsiye edilen ürünleri evde yapılan karışımları falan uyguladım ama düzelme olmadı saçlarımda arkadaşım liquid keratini duymuş onu da dene dedi hemen aldım kullanmaya başladım ve dökülme yavaşladı set bitti şuan ve dökülme sadece normalde olabilecek kadar tararken falan bir kaç tel düşüyor sadece :) sonunda kurtuldum dökülmeden.

  2. esma

    Uzun zamandır dökülme sorunum var ve artık çok yoruldum sürekli farklı ürünler karışımlar denedim bazıları daha çok döktü ilklerde bu sebeple araştırmaya başladım her yer de saçlarımdaki dökülme dursun ve açıklıklar kapansın diye sürekli liquid keratini duyuyordum en sonunda almaya karar verdim keşke ilk duyduğum sıralar alsaydım saçlarımda dökülme denen bir şey kalmadı ve küçük küçük saçlar çıkıyor şuan çok memnunum dökülme setinden hızlı bir şekilde de uzatıyor ikisi bir arada yani.

 
KAPAT