2021-09-11 04:31:28 | Son Güncelleme : 2022-09-12 16:57:31

Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Kullananların Yorumları Marka Önerileri

Saç dökülmesi sorunu dönemsel ya da sürekli olan bir durumdur.

Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Kullananların Yorumları Marka Önerileri

Saç dökülmesi sorunu dönemsel ya da sürekli olan bir durumdur. Yani genetik faktörlerden, mevsimlerden, ısı aletlerinden, çevresel etkenlerden yahut stres yüzünden kişiden kişiye farklı nedenlerden dolayı saç dökülmesi yaşanabilir. Yazımızın devamında saç dökülmesine karşı kullanılan şampuan markalarından bahsettik. Aynı zamanda saç dökülmesine karşı şampuan kullananların olumlu ve olumsuz görüşlerini bildirdik.

Saç Dökülmesi Şampuanı Kullananların Olumlu Ve Olumsuz Görüşleri

Yaklaşık 8 seneden beri Bioxcin Forte Şampuanı kullanıyorum. Saçlarımı şampuanladıktan sonra bir süre saçımda bekletiyorum ve 3-4 dakika sonra saçlarımı duruluyorum. Benim saç dökülmem bu şampuan sayesinde azaldı hatta saç dökülmem durdu diyebilirim. Düzenli kullanımın şart olduğunu unutmamak gerekir. Herkese tavsiye ederim.

Sebamed saç dökülmesine karşı şampuanla 21 yaşında tanıştım. Saçlarım anormal bir şekilde dökülüyor ve artık bu durum beni çok rahatsız ediyordu. Ardından bu şampuanı denemeye karar verdim ve iyi ki kullanmışım. Düzenli kullanım sonucunda saçlarım artık dökülmüyor elimi saçıma attığımda anca bir iki tel saç geliyor. Hem fiyat olarak hem de kalite olarak severek kullandığım bu şampuanı herkese tavsiye ederim.

Syoss Şampuan Saç Dökülmesine Karşı olan şampuanı kullanıyorum. Evet şampuan gerçekten çok güzel, saçların dökülmesini azaltıyor. Ancak bir iki gün içerisinde saçlarım hemen yağlanıyor ve saçlarımı cansız gösteriyor.

Saç Dökülmesine Karşı Syoss Şampuanı bir süredir kullanıyorum. Çok fazla saçım dökülüyordu ve düzenli kullanmakla beraber artık saç dökülmesi şikayetim yok denilecek kadar az. Aynı zamanda şampuanın kokusunu da çok beğeniyorum. Şampuan bittikçe tekrardan alıyorum. Severek kullanıyorum ve herkese de tavsiye ediyorum.

Ducray Anaphase Şampuanı yaklaşık 2 yıldan beri kullanıyorum. Başka bir şampuan kullanmadan düzenli bir şekilde Ducray Anaphase şampuanı kullandığım için çok memnun kaldım. Saç dökülmesini büyük oranda azalttı hatta saçlarım hiç dökülmüyor bile. Aynı zamanda güçsüz ve sağlıksız duran saçlarım daha parlak ve canlı görünmeye başladı. Benim saç tipime uygun olan bu şampuanı severek kullanıyorum ve saç dökülmesiyle ilgili şikayeti olanlara tavsiye ediyorum.

Clear Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuanı bir süredir kullanmaktayım. Normalde başka şampuan kullanırken saçımı yıkadıktan iki gün sonra saçlarım yağlanıyordu. Ancak bu şampuanı kullanmaya başladığımdan beri saçlarımda yağ oranı dengelendi. Artık saçlarım çok fazla yağlanmıyor. Aynı zamanda saç dökülmesini büyük oranda azalttı. Saçlarını canlandırmak isteyen ve saç dökülmesini önlemek isteyen herkese öneriyorum.  

Clear Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuanı kullanıyorum. Ancak benim saç dökülmeme karşı pek bir etkisi olmadı. Aksine saç derimde yara kabukları oluşmaya başladı ve devamlı saçım kaşınıyor. Sanırım benim saçlarım için uygun bir şampuan değilmiş bu yüzden değiştirmek zorunda kaldım.

Thalia Sarımsak Ve Ginseng Özlü Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bakım Şampuanını uzun zamandır kullanıyorum. Ben çok memnun kaldım saçlarım eskisi kadar o kadar fazla dökülmüyor yani bir iki tel dökülüyor ve bu da çok normal zaten. Hiç düşünmeden almanızı öneririm.

Mavi Kadın