06 Temmuz 2022, Çarşamba 01:51

Saç Düzleştirici Tarak Fiyatı Nedir, Nerede Satılır, Nasıl Kullanılır?

Saç Düzleştirici Tarak Fiyatı Nedir, Nerede Satılır, Nasıl Kullanılır?

Saç düzleştirici taraklar, son senelerde saçlarını düzletmek isteyenler için popüler ürünlerdir. Hem fiyat açısından uygundurlar hem de kullanımları pratik

Uzmanlar, saç düzleştiricilerin saçları yıprattığını, saç kırılmalarına hatta saç dökülmesine neden olduğunu bildiriyor. Saç düzleştiricilerin bir diğer zararı da,saçları inceltmesi ve uzamalarını engellemesidir. Saç düzleştirici tarak ise saçlara minumum zarar vererek düzleşmelerine yardımcı olur. Saç düzleştirici taraklar, son senelerde saçlarını düzletmek isteyenler için popüler ürünlerdir. Hem fiyat açısından uygundurlar hem de kullanımları pratik ve kolaydır.

Saç düzleştirici tarağı, e-ticaret web sitelerinden 59,00 TL civarında satın alabilirsiniz.Yurdışı e-ticaret sitelerinde de çeşitli fiyatlara çeşitli saç tarağı düzleştiricileri satıştadır.

Saç düzleştirici tarak, 230 dereceye kadar ısınabiliyor fakat en fazla 200 dereceye ayarlayıp kullanmak saçları düzleştirmeye yetiyor. 

Saç düzleştirici tarak nasıl kullanılır?

Saç düzleştirici tarağın kullanımı çok kolaydır. Yapmanız gereken ilk şey,saçınızı normal tarakla tarayıp saçlarınızı güzelce açmak ve dolaşıklıklarını gidermektir. Ardından saçlarınızı orta kalınlıkta tutamlara ayırın. Çok kalın tutamlar alırsanız taraktan istediğiniz verimi alamaz, saçlarınızı dilediğiniz şekilde düzleştiremezsiniz.

Saç düzleştirici tarak fişe takılır ve 10 saniye ısınması beklenir. Isındıktan sonra uygun sıcaklığa ulaşınca saç taranır.

Saçınızın daha düzgün görünmesini istediğiniz kısımları daha yavaş tarayarak daha fazla düz görünüm elde edebilirsiniz. Yani saçınızı düzleştirmek için elinize aldığınız orta kalınlıkta saç tutamlarını saç düzleştirici tarak ile birkaç kez tarayıp istediğiniz düzlüğü yakalayın.

Saç düzleştirici taraklar kolay kullanımlıdır, kuaföre gitmeden her an heryerde hızlı bir şekilde saçınızı düzleştirebilirsiniz.

Saç düzleştirici taraklar seramik uçludur, böylece ısıdan kaynaklanabilecek sorunları önlemek için tarağın uçlarında bulunan seramikler, saç derinize zarar vermezler.

Saçlarınızın dibine kadar kolaylıkla, güvenle düzleştirme işlemini uygulayabilirsiniz.

Saç düzleştirici tarak işe yarıyor mu?

Saç düzleştirici tarak kullananlar üründen memnun kaldıklarını, saç düzleştirici tarağın işe yaradığını, saçın elektriklenmesini ve kabarmasını önlediğini bildiriyor. Ayrıca saç düzleştirici tarak, saçlarda doğal bir düzlük sağlayıp, doğal düz fönlü saçlar görünümü kazandırıyor.

Ütü İle Saç Düzleştirme Videolu Anlatım Tıklayınız

Erkek Saç Düzleştirme Yöntemleri İçin Doğal Tarifler Tıklayınız

Evde Süt İle Saç Düzleştirme Resimli Anlatım Tıklayınız

Pipetle Kıvırcık Saç Nasıl Yapılır? Resimli Ve Videolu Anlatım Tıklayınız

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 

3 Yorum

  1. RÜYA

    Tarağın dişlerini nasıl temizleyebiliriz.

  2. Ozlem

    Sacimi uzatmak istoyorum ne yapmam gerekir

  3. Mavikadında saç uzatma yazıp bu konuda bilgi alabilirsiniz.

  4. elif

    Benim sacim tokuluyor ayni zamanda uzanmiyor sizden bir masqa isdiyorum acaba ne yapa bilirim

 
 
KAPAT