10 Ağustos 2022, Çarşamba 02:23

Saçı yıpratmadan derinlemesine temizleyen en iyi 10 tuzsuz şampuan

Saçı yıpratmadan derinlemesine temizleyen en iyi 10 tuzsuz şampuan

İçerisinde tuz ve sülfat ihtiva etmeyen tuzsuz şampuanlar incelen, kırılan ve dökülen saçları yeniden onarıyor ve saçın kendi doğal yapısını korumaya yardımcı oluyor.

Günümüzde kullanılan kimyasal içerikli şampuanlar, saçlarımızın zamanla yıpranıp, zayıflamasına yol açıyor. Dahası saç tellerinin incelmesine, kırılmasına ve hatta ciddi saç dökülmesi problemine kadar gidiyor. Aynı zamanda şampuanların içerisinde yer alan tuz, saç köklerindeki gözenekleri tıkar ve saçı sertleştirerek ,saçın şekil almasını zorlaştırır.

O zaman sizlere içerisinde kimyasala yer vermeyen, son dönemlerde hem erkekler hem de kadınlar tarafından sıkça tercih edilen tuzsuz şampuandan bahsedelim. İçerisinde tuz ve sülfat içermeyen tuzsuz şampuanlar saçı yıpratmadan derinlemesine temizler. Aynı zamanda saçların kurumasının önüne geçerek, saçın kendi doğal yapısını korur. Bizde sizler için tuzsuz şampuan kullanıcılarının en çok memnun kaldığı 10 tuzsuz şampuan markasını içeriğimizin devamında bildirdik, buyurun birlikte okuyalım;

En İyi 10 Tuzsuz Şampuan Markası ve Fiyatları

1) Kuaf Tuzsuz Şampuan 1Lt

Kuaf tuzsuz şampuan, tuz içermeyen özel formülü sayesinde saçı derinlemesine temizler. Saçın daha kolay şekil almasını sağlar. Aynı zamanda düzenli kullanıldığı taktirde içerdiği aloe vera özü sayesinde saç tellerinin kuvvetlenmesini sağlar. Saça müthiş bir doğal parlaklık ve yumuşaklık kazandırır. Kuaf Tuzsuz Şampuan 1Lt piyasadaki fiyatı 28,65 TL’dir.

2) Morfose Pompalı 1000Ml Bitkisel Tuzsuz Şampuan

Morfose tuz içermeyen bitkisel şampuan her saç tipine uygun olarak üretilmiştir. Özel formülü sayesinde saçları kökten uca besler ve saçların canlı görünmesini sağlar. Formülünde yer alan keratin ve buğday proteini sayesinde saçları kuvvetlendirir ve saçların daha dolgun ahenkli görünmesini sağlar. Morfose Pompalı 1000Ml Bitkisel Tuzsuz Şampuan piyasadaki fiyatı 20,50 TL’dir.

3) Dp Daily Perfection Çam Terebentin 800 ml Tuzsuz Şampuan

Dp Daily tuzsuz şampuan, içerisinde yer alan çam terebentin yapı sayesinde saçların hızlıca uzamasını, daha sağlıklı ve canlı gözükmesini sağlar. Formülünde yer alan keratin içeriği sayesinde ise zarar görmüş saçları yeniden onarır ve saçların doğal parlak gözükmesini sağlar. Dp Daily Perfection Çam Terebentin 800 ml Tuzsuz Şampuan  piyasadaki fiyatı 23,95 TL’dir.

4) Dp Daily Perfection Çörekotu 800 ml Tuzsuz Şampuan

Dp Daily çörek otu içerikli tuzsuz şampuan saçı ve saç derisini temizler. Temizlerken de saç derisinde asla zarar vermez. Aynı zamanda çörek otu yağı özü sayesinde saç kuruluğunu gidererek saçların daha nemli, yumuşak ve ışıl ışıl parlamasını sağlar. Dp Daily Perfection Çam Terebentin 800 ml Tuzsuz Şampuan piyasadaki fiyatı 23,00 TL’dir.

5) Dp Daily Perfection 800 ml Tuzsuz Şampuan

Dp Daily tuzsuz şampuan pamuk sütü içeriğine sahip özel formüle sahiptir. Pamuk sütü yağı özü sayesinde saçların nem oranını dengeler ve saçların daha nemli, parlak görünmesini sağlar. Dp Daily Perfection 800 ml Tuzsuz Şampuan piyasadaki fiyat 23,90 TL’dir.

6) Dp Daily Perfection Mentol 800 ml Tuzsuz Şampuan

Dp Daily tuzsuz şampuanun içerisinde mentol bulunur. İçerdiği nane ekstrası sayesinde saç derisini derinlemesine temizler ve saç derisinin ferahlamasını sağlar. Aynı zamanda saç derisi problemlerin de giderir. Dp Daily Perfection Mentol 800 ml Tuzsuz Şampuan piyasadaki fiyatı 23,00 TL’dir.

7) Redist Tuzsuz Saç Bakım Şampuanı 1000 Ml

Redist tuzsuz şampuan hasar görmüş saçlar için özel olarak tasarlanmıştır. Her saç tipine uygun bir şampuandır. Formülünde bulunan jojoba yağı ve yeşil çay ağacı yağı sayesinde saçları dipten uca arındırır ve saçları besler. Redist Tuzsuz Saç Bakım Şampuanı 1000 Ml piyasadaki fiyatı 24,17 TL’dir.

8) Mojito Saç Dökülmesine Karşı Parabensiz Tuzsuz Şampuan

Mojito şampuan tuzsuz içeriği sayesinde saç diplerini besler ve saç dökülmesi probleminin önüne geçer. İçerisinde tuz ve parabene yer vermeyen Mojito şampuan hamilelik döneminde dahi kullanılabilir. Aynı zamanda saçlara ipeksi bir yumuşaklık katar. Mojito Saç Dökülmesine Karşı Parabensiz Tuzsuz Şampuan piyasadaki fiyatı 39,99 TL’dir.

9) Fitness Professional Fitness Tuzsuz Keratin Bakım Brezilya Fönü Bakım Şampuanı 1000 ml

Fitness tuzsuz şampuan brezilya keratin yahut bakım keratini uygulamasından sonra saça kullanılması önerilir. Bu şampuan saça uygulanan keratin işleminin daha da kalıcı olmasını sağlar. Tuz içermeyen formülü sayesinde dökülen ve kırılan saçı onarır. Aynı zamanda cansız ve sönük duran saçları canlandırarak saçlara nem ve canlılık kazandırır. Fitness Professional Fitness Tuzsuz Keratin Bakım Brezilya Fönü Bakım Şampuanı 1000 ml piyasadaki fiyatı 28,90 TL’dir.

10) Canwel Tuzsuz Şampuan Keratin Etkili 1000 ml

Canwell tuzsuz şampuan içerisinde zararlı kimyasallara yer vermez. Saçı deirinlemesine temizler ve saç tellerinin hem güçlenmesini hem de parlamasını sağlar. Boya ve çevresel faktörler sonucu hasar görmüş saçların yeniden onarılmasını sağlar. Canwel Tuzsuz Şampuan Keratin Etkili 1000 ml piyasadaki fiyatı 27,00 TL’dir.

 

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT