28 Mayıs 2022, Cumartesi 12:41

Saçlar için Oxiplexx protein sütü kullananların olumlu ve olumsuz yorumları

Saçlar için Oxiplexx protein sütü kullananların olumlu ve olumsuz yorumları

Son dönemlerde sosyal medyada adını sıkça duyduğumuz Oxiplexx Protein Sütü, pek çok kişi tarafından oldukça edilmektedir.

Oxiplexx protein sütü içeriğindeki keratin sayesinde saçların beslenmesini sağlar, nem oranın dengeler, saç kırılmalarını azaltır ve saç tellerini güçlendirir. Saçlara uygulayacağınız herhangi bir kimyasal öncesi Oxiplexx protein sütü kullandığınızda saçlarınızın yıpranmasına kesinlikle izin vermiyor.

Oxiplexx Protein Sütü Ne İşe Yarar?

  • İçeriğindeki keratin sayesinde saçları besler ve daha sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlar.
  • Kimyasal işlem sonrası saçta oluşan yıpranmaları ve birçoğumuzun kullandığı maşa, düzleştirici ve fön gibi ısı aletlerinin saça verdiği zararı ortadan kaldırır.
  • Saç tellerini güçlendirir ve esneklik kazandırır. Böylece saçların kopma sorununu tedavi eder.
  • Aşırı yıpranmış saçları yeniden canlandırır ve saç kırıklarını önler.
  • Kimyasal işlem görmüş saçlarda meydana gelen yıpranma sorununu ortadan kaldırır.
  • Saçların hızlı bir şekilde uzamasını sağlar ve saç dökülmesini en aza indirir.
  • Genellikle duş sonrası kabaran saçları önler ve pürüzsüz bir saç görünümü sağlar.
  • Güzel kokusu sayesinde saçlarınız mis gibi kokar.
  • Kuru ve sert saçlara nem kazandırır ve ilk kullanımda bile yumuşacık saçlara kavuşmayı sağlar. Böylece saçlarınızı kolay taramanızı sağlar.

Oxiplexx Protein Sütü Kullananların Olumlu ve Olumsuz Görüşleri

Ben bir süredir bu ürünü kullanmaktayım. Saçlarım ıslakken uyguluyorum ve ardından fön çekiyorum. Saçlarım yumuşacık oluyor ve mis gibi kokuyor. Aynı zamanda ısı aletleri saçıma zarar vermemiş oluyor. Memnuniyetle kullanıyorum ve herkese de tavsiye ediyorum.

Bende bir süredir bu ürünü kullanıyorum. Saçlarım çok güzel kokuyor bu özelliğini seviyorum. Ancak pek bir etkisini göremedim. Saç kırıklarım için kullanıyorum ama daha bir etki ettiği söylenemez. Belki de daha uzun süre kullandıktan sonra olumlu sonuç alabilirim. Onun dışında saçları yağlandırıyor. Bu yüzden saç diplerinize sıkmamanızı öneririm. 

Uzun süredir bu ürünü kullanıyorum. Beni çok fazla uğraştıran saçlarım vardı. Sürekli birbirine dolaşıyor karışık ve kolay kolay da taranmıyordu. Saçlarıma fön çektiğim zaman saçlrım föne dayanmıyor ve uçları hemen kıvrılıyordu. Oxiplexx protein sütü saçlarım için kullandığım en iyi ürün diyebilirim. Duştan sonra ıslak saçlarıma uyguluyorum ve saç derimin hafiflediğini hissediyorum. Artık saçlarım kabarmıyor, uzun süre fönlü kalabiliyor ve tarakla kolayca tarayabiliyorum. Herkese tavsiye ederim.

Bende kısa bir zaman önce tanıştım bu ürünle. Evet, saçların çok güzel kokmasını sağlıyor. Ancak etkisi bundan ibaret diye düşünüyorum. Yani benim için ürün vaadlerini pek yerine getiremedi diyebilirim.

Ben ürünü henüz birkaç haftadır kullanıyorum. Saçıma ne kullandıysan hiçbir faydasını görmeyen ben, bu ürüne bağımlı oldum. İnanılmaz güzel sonuçlar elde ettim. Duş sonrası ıslak saçlarıma uyguluyorum ve artık saçlarım kabarmıyor ve saçlarım mis gibi kokuyor. Çok memnunum.

Oxiplexx protein sütü saç bakım kremini bir süredir kullanıyorum. Ancak bir etkisini göremedim. Acaba ben mi yanlış kullandım diyorum ama ıslak saça da denedim, saçım kuruyken de denedim. Hiçbir şekilde faydasını göremedim.

Ben bu ürünü tavsiye üzerine aldım ve iyi ki almışım. Ürünü duş sonrası ıslak saçlarıma uyguluyorum kesinlikle saçtaki tüm kabarıklığı gideriyor ve saçların daha parlak, canlı görünmesine yardımcı oluyor. Aynı zamanda saçlarım mis gibi kokuyor. Ben severek kullanıyorum ve düzenli kullanımda daha çok etkisini göreceğime inanıyorum.

Ürünü ilk kullandığım zamanlar etkisini göremeyeceğim zannetmiştim. Islak saça uygulayıp ardından kurutmama rağmen saçlarım yine keçe gibi oluyordu. Saçlarımda ki kabarıklığı da gidermemişti. Ancak düzenli kullanmaya başladığımda olumlu etkilerini görmeye başladım. Saçıma çok fazla sıktığımı fark ettim ve daha az sıkmaya başladım. Saçlarımı parlattı ve yumuşacık yaptı. Ancak saç kırıklarında hala bir etkisini görmüş değilim. Bakalım bir süre daha kullanmayı düşünüyorum eğer saç kırıklarımı giderirse bir daha alırım.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT