10 Ağustos 2022, Çarşamba 02:49

Saçtaki turunculuğu gideren en iyi 12 mor şampuan markası

Saçtaki turunculuğu gideren en iyi 12 mor şampuan markası

Mor şampuan içerdiği mor pigmentler sayesinde, boyalı saçlardaki ton farklılıklarının ve istenmeyen renk yansımalarının giderilmesini sağlar.

Mor şampuanın içerisinde mor pigmentler bulunur. Mor pigmentler, saçtaki kızıl, sarı ve turuncu yansımaları gidererek saç renginin nötrleşmesini sağlar. Aynı zamanda boyalı saçların, renginin daha canlı ve parlak görünmesini sağlamaktadır. Mor şampuan piyasada birçok kozmetikçide ve internet sitelerinde satılmaktadır. Piyasada bulunan mor şampuanlar arasında, bilhassa kuaförlerin en çok tavsiye ettiği mor şampuan listemiz için buyurun okumaya devam edelim;

Küaförlerin Tavsiye Ettiği 12 Mor Şampuan Markası

L'Oréal Paris Elseve Mor Şampuan Turunculaşma Karşıtı

Bu şampuan içeriği mor renklendiriciler sayesinde saçtaki istenmeuen sarı ve turuncu renkteki yansımaları yok eder. Daha ilk kullanımdan itibaren etkisi gösterir. Aynı zamanda saçlara ekstra parlaklık ve güzellik sağlar. L'Oréal Paris Elseve Mor Şampuan Turunculaşma Karşıtı piyasadaki fiyatı 28,49 TL’dir.

Colorinn Stardust Silver Mor Şampuan 1000 ml

Saçlarda oluşan çiğ renk görünümünü ve saçtaki renk tonu eşitsizliğini giderir. Platin renk saçı olanların saçlarının daha doğal görünmesini hedefler. Colorinn Stardust Silver Mor Şampuan 1000 ml piyasadaki fiyatı 44,12 TL’dir.

Matrıx Total Results Color Obsessed So Silver Mor Şampuan 1000Ml

Saçtaki istenmeyen beyazlıkların gri renge dönmesini sağlarken istenmeyen sararmaların da giderilmesini sağlar. Her saç tipi için uygun olup, röfleli saçların ışıl ışıl görünmesini sağlar. Matrıx Total Results Color Obsessed So Silver Mor Şampuan 1000Ml piyasadaki fiyatı 82,65 TL’dir.

Loreal Paris Color Vive Mor Şampuan Turunculaşma Karşıtı 200ML

Sarışın, gölgeli, röfleli ve küllü saçlarda istenmeyen sarı ve turuncu renk yansımalarının giderilmesini sağlar. UV filtreli özelliği sayesinde saçlara ayrıca bakım yapar. Loreal Paris Color Vive Mor Şampuan Turunculaşma Karşıtı 200ML piyasadaki fiyatı 52,16 TL’dir.

Provoke Touch Of Silver Renk Koruyucu Mor Şampuan 200 ml

Bilhassa gri ve sarı renk tonlarında saç rengine sahip olanların kullanımına uygundur. Antioksidan içeriği sayesinde saçtaki istenmeyen renk değişikliğinin önüne geçer. Provoke Touch Of Silver Renk Koruyucu Mor Şampuan 200 ml piyasadaki fiyatı 38,95 TL’dir.

Pantene Hair Biology Turunculaşma Karşıtı Silver/ Mor Şampuan Sarı Saçlar İçin 250ML

Sarı ve gri renk saçlarda turuncu yansımaların giderilmesini sağlar. Pro-V vitamini, Jojoba Yağı ve Antioksidanlar içeren bu şampuan aynı zamanda gri ve sarı saçların renginin canlanmasını, parlamasını ve yumuşacık olmasını sağlar. Pantene Hair Biology Turunculaşma Karşıtı Silver/ Mor Şampuan Sarı Saçlar İçin 250ML piyasadaki fiyatı 52,72 TL’dir.

Urban Care Turunculaşma Karşıtı Mor Saç Bakım Şampuanı 250 ml

İçerisinde mor renklendirici aktifler bulunduran Urban Care şampuan aynı zamanda UV filtresi içeren özel bir formüle sahiptir. Saçlardaki istenmeyen turunculuğu giderir ve saçlara ipeksi yumuşaklık katar. Urban Care Turunculaşma Karşıtı Mor Saç Bakım Şampuanı 250 ml piyasadaki fiyatı 28,50 TL’dir.

Kerastase Blond Absolu Bain Ultra - Violet - Sarı ve Gri Saçlar İçin Silver Mor Şampuan 250Ml

Keraste şampuanü saçları kir ve tozdan arındırır. Hyaluronik asit ve Edelweiss çiçeği ve Ulraviolet nötürleştici içeriği sayesinde sarı saçların rengini korur. Saçlarda istenmeyen renk oluşumunun önüne geçer ve saçları besler. Kerastase Blond Absolu Bain Ultra - Violet - Sarı ve Gri Saçlar İçin Silver Mor Şampuan 250Ml piyasadaki fiyatı 206,15 TL’dir.

Loreal Serie Expert Magnesium Silver Mor Şampuan 300 ml

Beyaz ve gri saçların bakımı için özel olarak tasarlanmıştır. Bu şampuan saçlardaki farklı renk yansımalarının önüne geçmesini ve saçların ışıl ışıl parlamasını sağlamaktadır. Loreal Serie Expert Magnesium Silver Mor Şampuan 300 ml piyasadaki fiyatı 189,05 TL’dir.

Fitness Professional Gri Beyaz ve Platin Saçlar Mor Şampuan 750 ml

Bu şampuan gri-beyaz saçların ve açma işlemi uygulanmış saçların kullanımı için idealdir. Açılmış saçlarda sararmayı önler ve saçı parlatır. Saçın Ph dengesi ile uyumlu olup saçların daha sağlıklı, canlı ve yumuşak olmasını sağlar. Fitness Professional Gri Beyaz ve Platin Saçlar Mor Şampuan 750 ml piyasadaki fiyatı 31,35 TL’dir.

SEA COLOR Mor Şampuan (SİLVER)

Daha ilk kullanımda saçlardaki turunculaşmayı alır. Sarı saçlar için kullanıldığında, saçların canlanmasını ve parlak gri renk almasını sağlar. Gri saçlar için kullanıldığında saçlardaki sararmayı engeller ve daha güzel parlak gri renk olmasını sağlar. Beyaz saçlarda kullanıldığında ise beyazlığın rengini doğal gri renge bırakır. SEA COLOR Mor Şampuan (SİLVER) piyasadaki fiyatı 27,55 TL’dir.

John Frieda Sarı Saçlara Özel Menekşe Özlü Mor Şampuan 250 ml

Özel menekşe özü içeriği sayesinde saçlardaki istenmeyen sarı ve turuncu tonlarını giderir. John Frieda Sarı Saçlara Özel Menekşe Özlü Mor Şampuan 250 ml piyasadaki fiyatı 59,90 TL’dir.

 

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT