21 Ekim 2021, Perşembe 21:35

Samsung Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumları

Samsung Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumları

Samsung çamaşır makinesi almak isteyenler internet siteleri üzerinden araştırma yaparlar. Biz de sizler için hepsiburada web sitesi ve diğer sitelerden, Samsung çamaşır makinesi kullanıcı yorumlarını derledik.

Samsung Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumları

 1. Bütün beyaz eşyalarım gibi, çamaşır makinem de Samsung marka. Hepsinden gayet memnunum ama favorim buzdolabım. Çamaşır makinem 7 kilo yıkama kapasitesine sahip. Bu makineyle çift kişilik yorganımı (silikon) bile yıkadım. Tek pişmanlığım 9 kilo olanlardan almamış olmamız.
 2. Benim hem buzdolabım hem de çamaşır makinem Samsung. Maşallah diyeyim, 8 yıldır saat gibi çalışıyorlar. Kesinlikle öneriyorum.
 3. Benim de buzdolabım, bulaşık makinem ve çamaşır makinem Samsung. Buzdolabımın saklama ve soğutması harika. Bulaşık makinem arada bir tam olarak kurutuyor ama bu modeliyle alakalı bir sorun olabilir. Genel olarak yorumlarsak çok memnun olduğumu söyleyebilirim.
 4. Samsung çamaşır makinesinin ses yaptığını söyleyenleri hiç anlayamıyorum. Ben bir aydır hiç gürültü problemi yaşamadım. Sadece sıkmaya başlayınca biraz ses yapıyor, ama bu gayet normal. Bütün çamaşırlarım tertemiz çıkıyor makineden. İyi ki Samsung almışım, herkese öneriyorum.
 5. Samsung çamaşır makinesinin yıkama performansından çok memnunum. Özellikle addwash kapak olması daha kullanışlı hale getiriyor. Tep problem sıkma alt devirde makinenin çok sarsılması. Belki ayak ayarlarıyla alakalı bir durumdur ama bayağı bir sarsılıyor makine.
 6. Samsung çamaşır makinesi aldığım için çok mutluyum. İç hacmi oldukça geniş ve çok şık bir tasarımı var. Su alış sesi dışında herhangi bir ses duyulmadığı için çalışırken hiç rahatsızlık vermiyor. Fiyat - performans açısından harika bir ürün gerçekten. 
 7. Selam, ben de Samsung çamaşır makinesi kullanıyorum ve genel olarak memnunum. Sadece çok gürültülü çalışması beni rahatsız ediyor. Apartman yaşamında hoş karşılanmadığı için bir kez daha düşünün derim. 8 sene boyunca kullandığım eski çamaşır makinem bile bu kadar gürültü yapmıyordu. Yıkama sırasında banyonun kapısını kesinlikle açık bırakamıyorum.
 8. Elektronik ürünler kaliteli olsa da biraz şans işi. Çok kaliteli bir markanın ürünüyle bile sorun yaşayabiliyorsunuz. Samsung çamaşır makinemiz kurulduktan sonra ilk denemeyi yaptık ve çok memnun kaldık. O kadar az ses çıkarıyor ki çalışıp çalışmadığından emin olamadık. Sadece su alırken sesi duyuluyor ama rahatsız edecek boyutta bir ses değil. 
 9. Samsung çamaşır makinesi harika bir ürün ve herkese öneriyorum. Makine kurulduğu gibi ilk denememi yaptım ve bütün kıyafetlerim tertemiz çıktı. Üstelik sessiz çalışıyor ve çok fazla yıkama programı seçeneği var. 
 10. Ben Samsung çamaşır makinesini sipariş etmeden önce çok kararsız kaldım. Ancak makine gelip kurulumu yapıldıktan sonra boşuna çekindiğimi anladım. Hem çok şık, hem çok güzel yıkıyor, hem de gürültüsüz çalışıyor. 
 11. Ben Samsung çamaşır makinesi almadan önce bir sürü kullanıcı yorumu okudum. Ayrıca bu ürünü kullanan arkadaşlarımın da fikrini aldım. Bazı yorumlarda makinenin çok gürültülü olduğu ve güzel yıkamadığı söyleniyordu. Ama ilk kullanımdan itibaren iyi ki almışım dedim. Oldukça sessiz çalışıyor ve tüm çamaşırlar temiz çıkıyor. Bu yüzden almayı düşünen arkadaşlar, yorumlarla akıllarını karıştırmasın boşuna. Makinenin özellikleri harika ve kullanımı çok kolay gerçekten. Hepinize tavsiye ediyorum.
 12. 7 kiloluk Samsung çamaşır makinesi aldım. Ama iç hacmi o kadar küçük ki, 10 parça kıyafet atınca doluyor. Ayrıca çamaşırların temiz çıkması için tam doldurmamak gerekiyor. Bir kirli sepetinde bulunan çamaşırların hepsini yıkamak için makineyi 3 ya da 4 kez çalıştırmam gerekiyor. Önermiyorum.
 13. Bütün çamaşırlar gayet temiz çıkıyor makineden. Nevresim yıkama programı ile evdeki bütün battaniyeleri ve nevresimleri yıkadım, hepsi tertemiz çıktı. Sadece çalışırken biraz ses yapıyor. Ama fiyat ve kalite performansı gayet güzel. Yorganlarınızı bile tertemiz yıkayabilirsiniz.
 14. Ben kayınvalidem için Samsung çamaşır makinesini seçmiştim. Kendi makinesi bozulduğu için hediye ettim. Yıkama performansı çok güzelmiş ve 15 dakika süren kısa programda bile bütün çamaşırlar tertemiz çıkıyormuş.
 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT