17 Ekim 2021, Pazar 07:05

Sebamed şampuan kullananların yorumları nasıl? Şampuan içeriği nedir?

Sebamed şampuan kullananların yorumları nasıl? Şampuan içeriği nedir?

Her kadın ve erkek sağlıklı, bakımlı ve pırıl pırıl parlayan saçlara sahip olmak ister. Ancak bazen vitamin eksikliğinden, hormonal bozukluktan yahut aşırı strese maruz kalmaktan saçlarda dökülme meydana gelir. Saç dökülmesi problemi yaşayan birçok kişi ise çeşitli yöntemler deneyerek, saç dökülmesinin önüne geçmek isterler. Bu yöntemlerin ilk sırasında saça kullanılan şampuanı değiştirmek yer alır. Saç köklerini harekete geçirip saç köküne gereken oksijen ve besini sağlayan şampuanlar saç dökülmesini azaltmaktadır. Sebamed şampuanda bu şampuanlardan biridir. Saçları kökten uca besler, korur ve saç dökülmesini engeller.

Saç Dökülmesine Karşı Sebamed Şampuan Kullananların Yorumları

  • Arkadaşlar merhaba, mevsim geçişlerinde saç dökülmesi problemi yaşıyordum. Hatta son zamanlarda saçlarım aşırı dökülmeye başlamıştı. Daha sonra birkaç tane saç dökülmesine kaerşı olan şampuan denedim, ancak hiç fayda sağlamadı. Sonra doktora gittim ve bana Sebamed şampuanı önerdi. Sebamed’in saç dökülmesine karşı olan şampuanını aldım ve kullanmaya başladım. Saç dökülmem bitti hatta buna artı olarak saçlarım daha da güçlendi ve sağlıklı görünüme kavuştu.
  • Benim saçlarım aşırı dökülüyordu. Ben de şampuanımı değiştirme kararı aldım ve sebamed kullanmaya başladım. Artık aşırı dökülen saçlarım daha az dökülüyor. Sadece saçlarımı ekstra kuruttu, ama yine de çok memnun kaldım.
  • Saçlarımın hacim kazanmasına yardımcı olan bir şampuan oldu. Ancak vücudumda şampuanın değdiği her yer kızardı ve daha sonra kendiliğinden geçti. Şu an da olumlu etki olarak saçlarıma dolgunluk kazandırdığını söyleyebilirim. Saç dökülmesini azalttığını görebilmem için bir müddet daha kullanmam gerekecek.
  • Bu şampuanı kullanan biri olaraktan pek memnun kaldığımı söyleyemem. Saçımı bu şampuanla yıkadıktan sonra yüzümde kızarıklık oluştu. Bununla birlikte saçlarımın daha da sertleşmesine yol açtı.
  • İnternette birçok şampuan araştırdım ve saç dökülmesine karşı gelen sebamed şampuanla karşılaştım. Daha sonra şampuanı internetten sipariş verdim ve kullanmaya başladım. Şampuanı kullanmaya başladıktan sonra saç dökülmemde gözle görülür bir şekilde azalma oldu.
  • Arkadaşlar sebamed şampuanı alırken saçıma işe yaramaz düşüncesiyle aldım, ancak beni çok yanılttı. Çünkü aşırı saç dökülme problemi yaşıyordum ve hangi şampuanı kullandıysam olumlu etki etmemişti. Sebamed şampuanı birkaç kere kullandıktan saçlarımdaki dökülmenin azalmaya başladığını gördüm.
  • Bu şampuan bende çok fazla kepek yaptı. Bununla birlikte alnımda kızarıklık oluştu ve de saç dökülmesi konusunda olumlu bir etkisine rastlayamadım.
  • Arkadaşlar eğer yağlı ve dökülen saçlara sahipseniz bu şampuanı kesinlikle kullanın. Evet yüzde yüz saç dökülmesini önlemiyor. Ancak hiçbir şampuanın saç dökülmesini yüzde yüz bitirdiğini düşünmüyorum. Sebamed şampuan hem saç dökülmemi azalttı hem de daha canlı ve bakımlı görünmesini sağladı.
 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT