2023-03-17 15:36:45 | Son Güncelleme : 2023-03-17 16:10:52

Seçtiğiniz orman yolu kişiliğinizin derinliklerini keşfediyor! İşte doğruları söyleyen karakter test

Yeni bir viral test ile karşınızdayız. Ormanda dolaşmaya karar verdiniz, ancak birden fazla yolla karşılaştınız ve bu yollar arasında seçim yapmanız gerekiyor. Söz konusu kişilik testi kişiliğinizin gizlediği özellikleri gün ışığına çıkaracak. Hazırsanız başlayalım!

Kişilik testleri, karakterinizdeki gizli özellikleri keşfetmenin eğlenceli bir yoludur.
Kişilik testleri, karakterinizdeki gizli özellikleri keşfetmenin eğlenceli bir yoludur.

Kendinizi ormanda gezinirken hayal edin. Ormanda dolaşırken aniden yol ayrımına denk geldiniz. Bir yol yapraklı, diğeri güzel çiçeklerle kaplı ve diğeri ise sanki kurt adamın inine çıkıyormuş gibi karanlık bir yol var. Bu yollardan sadece birini seçmeniz gerekiyor. Yaptığınız seçime bağlı yürümek istediğiniz orman yolu, gizli kişilik özelliklerinizi ortaya çıkaracak. Herkesin doğası, yetiştirilme tarzı farklıdır, dolayısıyla her birimiz benzersiz kişilik özelliklerine sahibiz. Dolayısıyla hiçbir kişilik testi yüzde yüz doğru değildir. Ancak en derin özelliklerinizi ortaya çıkarabilirler. Şimdi bu testi yapmadan önce derin bir nefes alı ve gözleriniz kapatın. Hazır olduğunuzda gözlerinizi açın ve resimlere bir göz atın.

VAHŞİ ORMAN YOLU

İçine kapanık ama yine de macera arayan kişiler genellikle en vahşi ve en gür orman yolunu seçiyor. Güvenli bir yol yerine ormanın içinden geçen vahşi yola girmeyi tercih ettiniz. Sürüyü takip etmektense bilinmeyeni keşfetmeyi seven biri olabilirsiniz. Gezici bir kişiliğe sahipsiniz. Merakınız sık sık başınızı belaya sokabilir ancak hayatta ilerlemeniz için size ilham veren de budur.

ÇİÇEKLİ ORMAN YOLU

Kibar ve nazik ruhlu kişiler genellikle çiçeklere kaplı bu orman yolunu tercih ediyor. En renkli ve en az tehlikeli görünen orman yolunun içinden geçmeyi tercih ettiniz. Sessiz ve kenarda kalmayı seviyor olabilirsiniz. Duygusal olarak derin bir insansınız ancak yoğun duygularınızı kendinize saklama eğilimindesiniz. Hayatınızda güvenliği, emniyeti ve konforu seviyorsunuz.

TAŞLI ORMAN YOLU

Taşlı orman yolu çoğu kişinin ilk tercihi değil. Cesur, sadık ve maceracı ruha sahip kişiler genellikle taşlı patika yolunu tercih ediyor. Risk almaktan korkmayan, çalışmayı seven ve stresli durumlarda gelişen biri olabilirsiniz. Zorlukların üstesinden gelmeyi, başarı elde etmeyi ve ödül almayı seviyorsunuz ve hayatını yönlendiren de bu. Sert bir dış görünüşünüz olabilir, sözünü esirgemezsiniz. Ancak yanında rahat hissettiğiniz kişilere karşı en nazik insan olabilirsiniz.

GÖLGELİK ORMAN YOLU

Yine aynı şekilde görselde görünen gölgelik yol da genellikle insanların ilk tercihi olmuyor. Çevresindeki kişileri etkilemeye çalışan ve başaran, çılgın ama parlak bir ruhunuz var. Toplumsal kurallara uymayan ve öngörülemez bir şekilde yaşayan biri olabilirsiniz. Enerjiniz ve neşeli yapınız çevrenizdeki insanları cezbeder. Sevilen, hayata karşı tutkulu, dramatik, esprili ve kolayca arkadaş edinen birisiniz.

YAPRAKLI ORMAN YOLU

Yapraklarla ve bol güneş ışığıyla dolu renkli sonbahar yolunu tercih eden kişiler genellikle sakin, samimi, olgun ve uyumlu insanlar oluyor. Çabuk unutup affeden bir mizacınız var. Zor zamanlarda bile gülümseyebilen, kaygısız ve ayakları yere basan bir insansınız. Endişe ve olumsuzluk size göre değil. Sakinleştirici bir enerjiniz var.

KARANLIK ORMAN YOLU

Son olarak karanlık orman yolu, genellikle en cesur insanların tercih ettiği yol oluyor. Sessiz ve sempatik bir doğanız var ve her zaman başkalarına yardım etmeye hazırsınız. Son derece hassas, anlayışlı ve düşüncelisiniz. Genellikle sorunlarınızla tek başınıza yüzleşmeyi tercih edersiniz. İnsanlarla kaynaşmaktan çekinmemenize rağmen gizemli yapınız bunu yapmanızı zorlaştırabiliyor. Bazen olayları çok yoğun hissedebilir ve başkaları tarafından yanlış anlaşılıyor olabilirsiniz. İnsanların senin hakkında ne düşündüğü seni rahatsız etmez.

Peki, bu orman yolu kişilik testinde gerçekten gizli kişilik özelliklerinizi ortaya çıkardığını düşünüyor musun? Testi çözen birçok insan kendisinde var olan kişilik özelliklerini ortaya çıkaran bu teste şaşırdı. Ancak hiçbir kişilik testinin tamamen doğru olmadığını hatırlatalım.

Kişilik testini okurken kendinizi sürekli davranışlarınızı sorgularken bulduysanız, muhtemelen özel bir insansınız ve olduğunuz gibi devam edin. Bu testi beğendiyseniz ve kendinizi daha fazla keşfetmek istiyorsanız, aşağıdaki daha eğlenceli kişilik testlerine göz atabilirsiniz.

Diğer testler için tıklayınız...

Dünyanın en nadir kişilik tipi olup olmadığınızı gösteren 23 işaret

Enneagram'ın dokuz kişilik tipi: Sen hangisisin?

Mavi Kadın