Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
28-09-2023 14:03 | Güncelleme : 28-09-2023 15:09

Seda Fettahoğlu'nun çocuğu var mı? Çocuklar Duymasın'ın Sultan’ına sevenleri vefasını gösterdi!

Google News

Geçen gün İstanbul Beyoğlu'nda bir parkta ölü bulunan Seda Fettahoğlu'nun yakınları usta oyuncu için sosyal medya üzerinden başsağlığı mesajları paylaştı. En son 'Çocuklar Duymasın' dizisiyle ekranlara gelen oyuncu için 'Seda Fettahoğlu'nun çocuğu var mı? gibi araştırmalar devam ediyor.

Seda Fettahoğlu'nun çocuğu var mı? Çocuklar Duymasın'ın Sultan’ına sevenleri vefasını gösterdi!

''Seda Fettahoğlu kimdir, nerelidir?'', ''Seda Fettahoğlu'nun çocuğu var mı?'' Özel hayatı ve hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları oyuncusu Seda Fettahoğlu  Kanal D ekranlarında yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisinin kadrosuna dahil olan Seda Fettahoğlu'nun, dizide canlandırdığı "Sultan" karakteri Haluk ve Meltem'in dünürü olarak seyircinin karşısına çıkmıştı.

İstanbul Beyoğlu'nda bir parkta ölü olarak bulunan Seda Fettahoğlu hakkında merak edilenler araştırılmaya devam ediyor. Televizyon ekranlarında son olarak Çocuklar Duymasın dizisiyle giren oyuncu daha öncesinde de birçok projede rol aldı. 

İNTİHAR ETTİ İDDİASI... KAHREDEN DETAY...

Polisin olayla ilgili yaptığı incelemede Fettahoğlu'nun sağ şakağında bir mermi girişi tespit edildi. Yanında da bir el ateş almış tabanca bulundu. Seda Fettahoğlu'nun ölümüyle ilgili intihar ettiği şüphesi yer alırken kahreden bir başka detay ise sanatçının 26 Eylül'de 44. yaş gününü kutlayıp canına kıydığı yönünde... Seda Fettahoğlu'nun sosyal medyada son paylaşımı da dikkat çekti. Fettahoğlu paylaştığı fotoğaf altına “Yaşamı sev, bedeni koru”  şeklinde not düşmüştü. 

SEDA FETTAHOĞLU KİMDİR, NERELİDİR?

26 Eylül 1979 yılında Trabzon'da doğan Seda Fettahoğlu Türk tiyatrosu ve dizi sektörüyle hayatımıza girmişti. Mesleğinde başarılı olan oyuncu eğitim hayatını Trabzon Anadolu Lisesi'nde devam etti. 1997 yılında liseden mezun olduktan sonra da  Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu.

Yabancı dili İngilizce olan Seda Fettahoğlu tiyatro dışında seslendirme işi de yapıyordu. Ünlü oyuncu yaşamı boyunca birçok dizide, tiyatro oyununda ve reklam filmlerinde görev aldı.

SEDA FETTAHOĞLU'NUN ÇOCUĞU VAR MI?

44 yaşında hayata gözlerini kapatan Seda Fettahoğlu hiç evlenmedi ve çocuğu yok.

SEDA FETTAHOĞLU’NUN ÖLÜM SEBEBİ NEDİR?

İstanbul Emniyet Müdürlüğü kaynaklarından alınan bilgiye göre; polis aldığı ihbar doğrultusunda Beyoğlu ilçesi Ömer Avni Mahallesi’ndeki Hacı İzzet Parkı’nda bir kişinin cansız bedenine ulaştı. Olay yeri incelemesine göre intihar ettiği yönünde bulguların ağır bastığı kişinin Seda Fettahoğlu olduğu anlaşıldı.

SEVENLERİ VEFA ÖRNEĞİ GÖSTERDİ

Seda Fettahoğlu'nun ölümü ardından sevenleri hüzne boğuldu. Sanatçının meslek arkadaşları sosyal medya hesaplarında veda mesajları paylaştı...

PINAR ALTUĞ: AH BE CANIM HİÇ OLDU MU?

Sanatçının ölüm haberini alan oyuncu Pınar Altuğ Atacan sosyal medya hesabı üzerinden "Ah be canım hiç oldu mu?" ifadelerini kullandı. Pınar Altuğ Atacan Seda Fettahoğlu ile Çocuklar Duymasın'da birlikte oynamışlardı.

ÖZGE ÖZDER: HOŞÇA KAL CANIM SEDA

Özge Özder çocukluk arkadaşı ve aynı zamanda Şehir Tiyatroları’ndan rol arkadaşı olan Seda Fettahoğlu için üzüntüsünü şu mesajıyla anlattı:

“Fotoğrafını paylaşmaya elim varmadı Sedacığım… Bir kol boyu mesafede yan yana yıllar, zamanlar geçirip bir arpa boyu yardımı dokunamıyormuş bazen insanın… ‘Biz insanın kaderini kendi çabasına bağlı kıldık’ diye paylaşmışsın… Ben senin çabaladığın anları yazdım aklıma, şahidim ve hep o anlarda anacağım seni… Son aldığın makyaj kalemi hediyen, 8 seneyi aşan kulis arkadaşlığı ve Ankara’da aynı dönem aynı hayalleri kuran çocukluk hallerimizle birlikte her daim benimle olacaksın… Hoşça kal canım Seda… Ailene sabır diliyorum ve biz sevenlerine… Huzur bulsun yorgun ruhun, hoşça kal…”

ŞAHAN GÖKBAKAR: AH BE SEDACIM

Seda Fettahoğlu ile sınıf arkadaşı olduklarını ifade eden Gökbakar şunları söyledi:

“Ah be Sedacım… Canım sınıf arkadaşım… Ruhun şad olsun. Huzurla uyu… Seni seviyoruz. Ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

SEDA FETTAHOĞLU'NUN DİZİLERİ

Çocuklar Duymasın (2018-2019)

Yalan Dünya (2012)

Çatı katı (2008)

Savcının Karısı (2005)

Dolunay (2005)

Pembe ve Mavi (2004)

Sular Durulmuyor (2004)

Sihirli Annem (2003)

Efsane (2002)

SEDA FETTAHOĞLU'NUN TİYATRO ÇALIŞMALARI

Surnâme 2010 (2010)

İşgal Altındaki Masallar (2010)

Bakhalar (2010)

Mefisto (2009)

Numan Nokta Net (2009)

Sokak Kedileri (2008)

Kırmızı Pazartesi (2008)

Ceza Kanunu (2007)

Kanlı Nigar (2006)

Çalıkuşu (2004)

Küçük Nasreddin (2004)

Midas'ın Kulakları (2003)

Kaynak : Mavi Kadın, turkiyegazetesi.com.tr, tr.wikipedia.org
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.