10 Ağustos 2022, Çarşamba 06:11

Seda Sayan'dan kötü haber

Seda Sayan'dan kötü haber

59 yaşındaki şarkıcı Seda Sayan gündüz kuşağında yayınlanan programı 'Sabahın Sultanı Seda Sayan' isimli programına bir süre ara verildiğini açıkladı. Programın sosyal medya hesabından ve Seda Sayan kendi sosyal medya hesabından programa ara verilmesinin nedenini açıkladı

Seda Sayan'ın bir süredir devam eden gündüz kuşağı programı yayınlanmadı, hayranları üzüldü. Gözler, uzun zamandır reytinglerle mücade ettiğini ve programın devam etmesi için çaba harcadığını söyleyen Seda Sayan ve program ekibine çevrildi. Açıklama program yetkililerinden geldi.


''PROGRAMA SAĞLIK ARASI VERİYORUZ''


'Sabahın Sultanı Seda Sayan' programının yayınlanmaması herkese reytinglere mi yenildi sorusunu düşündürdü. Yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmak isteyen program yapımcılarının bu nedenle açıklama yaptığı iddia edildi. Program yapımcılarının açıklaması şu şekildedir: "Değerli izleyicilerimiz, hafta içi her gün yayınlanan programımız Sabahın Sultanı Seda Sayan'a kısa bir sağlık arası veriyoruz! Canlı yayınımız çok kısa bir süre sonra kaldığı yerden devam edecek…"

SEDA SAYAN'IN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Açıklamanın kanalın sosyal medya hesabından yapılmasının ardından Seda Sayan'ın sağlık durumu merak edildi. Koronavirüse yakalandığı düşünülen şarkıcı, karışıklığı gidermek için sosyal medya hesabından bir video paylaştı. 
''Herkese iyi akşamlar. Kısacık bir ara vermek durumunda kaldık. Benimle ilgisi yok ama ben de dikkat etmek zorundayım. Dinleniyorum, evimdeyim. Beni merak eden herkese buradan kokulu öpücükler gönderiyorum, en kısa zamanda bir arada olmak sözüyle''

''PROGRAMI AYAKTA TUTMAYA ÇALIŞIYORUM''

59 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu Seda Sayan, programın reytinglerinin nasıl gittiği sorulduğunda, programı ayakta tutmaya çalıştığını ifade etmiş ve eklemişti: ''Çocuklar, bu zamanda bir gündüz kuşağı programını ayakta tutmaya çalışıyorum.''

SEDA SAYAN'IN PROGRAMI NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Sabah 09:45'te ekranlara gelen Seda Sayan'ın sağlık nedeniyle ara verilen programına, ne program yöneticilerinden ne de Seda Sayan tarafından ne zaman başlayacağı konusunda herhangi bir açıklama gelmedi.

DEMET AKALIN İLE KIYASLANMIŞTI

Seda Sayan, sabah programına başlamadan önce Demet Akalın ile polemik yaşamış ve Demet Akalın ile Alişan'ın elinden işlerini aldığı iddia edilmişti. Açıklamaları bir süre izleyen Sayan, ardından sert sözlerle bir video yayınlayarak durumun öyle olmadığını ifade etmişti. Bunun ardından gözler, programları reytinglerin düşmesi nedeniyle biten Demet Akalın ve Alişan'dan sonra Seda Sayan'ın program reytinglerine yöneltildi. Birkaç kez format değişikliği yapılan programda son olarak sosyal olayların işlenmesine karar verilmişti.

Etiketler : seda sayan kaç yaşında seda sayan hangi kanalda seda sayan mehmet ali erbil

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT