29 Mayıs 2020, Cuma 03:00

Şerbetçi Otu Ve Hayıt Tohumu Göğüs Büyütmek İçin Nasıl Kullanılır?

Şerbetçi Otu Ve Hayıt Tohumu Göğüs Büyütmek İçin Nasıl Kullanılır?

Göğüslerin küçük olması pek çok kadının özellikle zayıf hanımların muzdarip olduğu bir durumdur. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu T.V ekranlarında göğüsleri küçük olan hanımlara müjde verdi. Prof. Saraçoğlu’nun tarifi ile göğüsleriniz büyüyüp dolgunlaşabilir. Şerbetçi otu bitkisi ve hayıt tohumu ile yalnızca 2 bitkiyi kullanarak kısa sürede ameliyata gerek kalmadan ideal boyutlarda göğüslere kavuşabilirsiniz.

Östorjen hormonu kadınlık hormonu olarak bilinir ve göğüslerin büyümesinde önemli rol oynar. Hatta kadınlarda regl döneminde bu hormon daha fazla salgılandığından kadınlarda adet döneminde göğüslerde büyüme meydana gelir. Göğüsleri küçük olup, doğal yollarla göğüslerini büyütmek isteyenler için, Prof. Dr.İbrahim Saraçoğlu tarafından tavsiye edilen östrojen hormonunu artıracak bu kürler sayesinde hayallerinizi süsleyen göğüslere sahip olabilirsiniz. İşte yalnızca 2 kür ile 2 ayda meme büyütme tarifi;

Göğüs Büyütme Kürü 1. Tarif

Malzemeler

 1. 1 tatlı kaşığı şerbetçiotu
 2. 1 su bardağı su
 3. 1 bardak suyu cezvede kaynatın. İçine  1 tatlı kaşığı şerbetçiotunu atıp  5 dakika daha kaynatın ve süzgeç yardımıyla süzün.

Göğüs büyütme kürü nasıl uygulanır?

Şerbetçiotu bitkisi suda kaynayıp ılıdıktan sonra bunu için. Göğüslerin kısa sürede büyümesi için akşam yemeğinden 2 saat sonra bir bardak içmeye devam etmelisiniz.  Şerbetçiotu çayını bir ay boyunca düzenli olarak tüketin.

Şimdi, ikinci ayda uygulayacağınız göğüs büyütme kürüne geldi.

Göğüs Büyütme Kürü 2. Tarif

Malzemeler

 1. 1 tatlı kaşığı hayıt tohumu
 2. 1 su bardağı su

Bir cezvede 1 bardak suyu kaynatın. Su kaynadıktan sonra içine 1 tatlı kaşığı hayıt tohumunu katıp 5 dakika daha kaynatın ve süzgeçle süzün. Ocaktan alıp ılımaya bırakın. Ilındıktan sonra için. Bu çayı öğle yemeğinden ve akşam yemeğinden 2 saat sonra birer bardak içmelisiniz.  Şerbetçi otu çayında olduğu gibi, hayıt tohumu çayını da bir ay boyunca tüketmeye devam edin. Böylelikle Prof. Saraçolu tarafından bildirilen göğüs büyütme kürü toplam 2 ay sürecektir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Göğüs Büyütme Kürünü Uygularken Nelere Dikkat Etmeli?

 1. Her iki kürü de uygularken tarife birebir uyun. Hazırladığınız çayın içine bal veya şeker katmayın.
 2. Kürler her defasında taze hazırlanmalıdır. Kullanılan bitkiler raf ömrünü doldurmamış bitkilerden seçilmelidir. Bu bitkileri aktarlardan temin edebilir yahut internetten satın alabilirsiniz.
 3. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından bildirilen kürü uygularken beslenmenize dikkat etmek çok mühimdir. Bu kürü uygularken yapmanız tavsiye edilenler;
 4. 2 günde 1 yarım avokado, kuru üzüm ve ceviz tüketmek. Ceviz de günde 5-6 adet tüketilmelidir.
 5. Gün aşırı yani bir gün ara ile 30-40 gr sütlü çikolata yemek

Dr İbrahim Saraçoğlu’nun Meme Büyütme Hakkında Söyledikleri

Dr İbrahim Saraçoğlu, 12 Mart 2009 tarihinde, Esra Ceyhan’la adlı TV programa konuk olup,  göğüslerinin küçük olmasından muzdarip olan kadınlar için, bitkisel göğüs büyüten besinlerden bahsetti İşte o şifalı besinler;

Meme Büyüten Bitkiler Nelerdir?

Avakado: Olgun bir avokadonun kabuklarını soyun. Çatalla ezerek üzerine limon sıkın. Haftada 3 defa bunu tüketin

Karabaşotu: Bu bitki meme büyütmekte etkili bir bitkidir. Karabaşotu çay olarak içilebilir.

Muz: Yerli anamur muzu, haftanın her günü yenirse, göğüsleri büyütmekte etkili olacaktır.

Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya’dan Şerbetçi Otu ile Göğüs Büyütme Tarifi

Malzemeler:

 1. Melek otu ( 1 Tutam)
 2. Şerbetçi otu (1 Tutam)
 3. Çemen tohumu (1 Tatlı Kaşığı)

Tarifin Hazırlanışı ve Uygulanışı:

Malzemeleri aktardan satın alın. Bir çaydanlık içerisine 1 tutam melek otunu,1 tutam şerbetçi otunu ve 1 tatlı kaşığı çemen tohumunu katıp, üzerine yeterli miktarda su ekleyip çay demler gibi demleyiniz. Hazırladığınız bu karışımı yemeklerden sonra tok karnına 1 bardak için. Suna Dumankaya’nın meme büyütme için diğer önerisi her gün 1-2 tane hurma yemek ve elma suyu ile göğüslere dairesel hareketlerle masaj yapmaktır.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT