2023-02-07 01:17:51 | Son Güncelleme : 2023-02-07 01:34:34

Seren Serengil'in hayat arkadaşı Mustafa Tohma'nın göçük altından kurtarılan annesi hayatını kaybetti

Seren Serengil'in hayat arkadaşı Mustafa Tohma'nın annesi ve babası Hatay'da meydana gelen depremde göçük altında kalmıştı. Ailesine ulaşamayan Mustafa Tohma sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gözyaşları içinde yardım istemişti. Ünlü isim annesini kaybettiğini açıkladı.

Seren Serengil'in hayat arkadaşı Mustafa Tohma'nın göçük altından kurtarılan annesi hayatını kaybetti

Türkiye'nin Doğu, Güneydoğu, Akdeniz, İç Anadolu ve Karadeniz bölgeleri, Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesi merkezli 7.7 büyüklüğündeki depremle sallanmıştı.

Depremin yıkımının ardından Seren Serengil'in hayat arkadaşı Mustafa Tohma'nın Hatay'da yaşayan ailesi, depremde enkaz altında kalmıştı. 

"BİNADA KAPILAR SIKIŞMIŞ ÇIKAMIYORLAR"

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Seren Serengil, "Tüm Türkiye'ye geçmiş olsun, başımız sağ olsun. Mustafa Rahman Tohma'nın ailesi binada sıkışmış, telefonlar çalışmıyor, havaalanı kapalı... Ulaşamıyoruz. Binada kapılar sıkışmış çıkamıyorlar. Yardım gönderebilir misiniz? Ayşe Fitnat Hanım Caddesi, Benan Apartmanı, Hatay" ifadelerini kullanmıştı.

GÖZYAŞLARI İÇİNDE YARDIM İSTEMİŞTİ

Gözyaşları içinde bir paylaşım yapan Mustafa Rahman Tohma ise "Acilen Hatay'a yardım ve destek istiyoruz. Ailelerimiz içeride sıkıştı. Acilen çevre illerden destek istiyoruz. Lütfen... AFAD, belediyeler, valilikler lütfen... Ailelerimiz sıkıştı, çıkamıyorlar. Destek istiyoruz" ifadelerini kullanmıştı.

"ANNEMİN DURUMU KÖTÜ"

Mustafa Tohma'nın ailesi enkazdan kurtarıldı. Tohma, "Ailem kurtarıldı. Babam iyi, annemin durumu kötü" diyerek, takipçilerinden dua istemişti.

ANNESİNİ KAYBETTİ

Mustafa Tohma annesini kaybettiğini açıkladı. Yine sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; ''Canım ANNEM hakkım sana sonuna kadar helal olsun güzel uyu '' ifadelerine yer verdi.

Seren Serengil de aynı kareyi paylaşarak; ''Canım meleğim,
Tohmamın biricik annesini kaybettik.. Bu sabah hatay depreminde evleri çökmüş göçük altında kalmışlardı. Enkazdan babası kurtarıldı ama maalesef melek annesi dayanamadı tarifsiz üzgünüm.. Allah başta hayat arkadaşım tohmamın ailesine ve depremde yakınlarını kaybeden herkese Allah rahmet eylesin acım sonsuz.. Allah tohma'm a ailesine ve herkese sabır versin'' dedi.

Mavi Kadın
En Çok Okunanlar
Magazin
|
07 Şubat 2023 - 16:16
Haluk Levent'in kuzeni göçük altında hayatını kaybetti
Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerden sonra kahreden haberler peş peşe geldi. AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent, ekibi ile birlikte afet bölgesinde yerini aldı. Adanalı olduğu bilinen Haluk Levent, küçük kuzeninin göçük altında kalarak hayatını kaybettiğini duyurdu.
Magazin
|
08 Şubat 2023 - 01:17
Acun Ilıcalı'dan Haluk Levent aracılığı ile büyük yardım!
Türkiye'yi yasa boğan Kahramanmaraş ve Gaziantep merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki depremin ardından göçük altında kalanlar için kurtarma çalışmaları sürerken deprem bölgelerine de adeta yardım akıyor. AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent aracılığı ile yardım yapan ünlüler arasına  Acun Ilıcalı'dan dev bir yardım geldi. Ilıcalı, bölgeye 100 tır içme suyu ve 5 milyonluk eşya yardımı yapacağını duyurdu. Haluk Levent yardım haberini sosyal medya hesabından paylaştı.
Magazin
|
17 Şubat 2023 - 16:21
Survivor yarışmacısından yürek sızlatan paylaşım
Kahramanmaraş merkez üssü olarak meydana gelen iki büyük deprem 10 ilde yıkıma neden oldu. Binlerce kişinin hayatını kaybettiği depremde Surrvivor yarışmasında ünlüler takımında mücadele eden Aşkım Burçe Tunay’ın erkek arkadaşı enkazda kalarak hayatını kaybetti.