Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Serenay Sarıkaya, tatil tercihi ile şaşırttı: Yüzbinlerce lira harcamadı

Mavikadin>Magazin>Serenay Sarıkaya, tatil tercihi ile şaşırttı: Yüzbinlerce lira harcamadı

Sezonda iyi kazanan ünlü isimlerden biri olmayı başaran Serenay Sarıkaya, parasını savurmuyor. Sezonda Türkiye'nin eşsiz koylarında fiyatların milyonları geçtiği bu günlerde Serenay Sarıkaya, rotasını değiştirdi. Bunun yerine ülke olarak zor günler geçiren Yunanistan'ın uygun fiyatlı koylarından makul fiyata ev kiraladı.

Serenay Sarıkaya, tatil tercihi ile şaşırttı: Yüzbinlerce lira harcamadı

Sezonda oldukça iyi kazanan ünlü isimler arasında yer alan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, tatil için kısa bir süre vakti olması nedeniyle bu vakti iyi değerlendirmek istediğini açıklamıştı. Sarıkaya, sezonda Türkiye'nin oldukça pahalı olması nedeniyle rotasını Yunanistan'a çevirerek uygun fiyatlı tatil yapmaya başladığı ortaya çıktı.

PARAYA PARA DEMİYOR AMA TATİLİ UYGUN YAPIYOR

Reytinglerde istenilen başarıyı elde eden Aile dizisinden önce ve sonra devam eden Alice Müzikali ile sahnelerde olan ve reklam anlaşmaları yaparak sezon boyu çalışan Serenay Sarıkaya, yaz boyu çalışmaya devam edecek. Meslektaşlarının dünyanın dört bir yanını gezmeye başladığı veya çoktan lüks teknelerine demir attıkları bu günlerde Sarıkaya, 15 günlük tatilini daha uygun fiyatların hakim olduğu Yunanistan'a çevirdi.

Serenay Sarıkaya, tatil tercihi ile şaşırttı: Yüzbinlerce lira harcamadı

Burada denize sıfır bir ev tutan ünlü oyuncu, 5 bin Euro yani yaklaşık 113 bin lira ödedi. İddialara göre lüks otellerde tail yapmaktan hoşlanmayan Sarıkaya, Yunanistan'da magazinci korkusu olmadan rahat bir şekilde tatil yapmak istiyor. İddialara göre fazla para harcamak istemeyen Sarıkaya, kız arkadaşlarıyla birlikte gittiği tatil evinin ücretini ortak ödüyor.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...