2023-01-24 10:23:54 | Son Güncelleme : 2023-01-24 10:36:03

Sevilen dizi apar topar yayından kaldırıldı! Erken final kararı alan dizi hayranlarını üzdü

Show TV ekranlarında yayınlanan ‘Sipahi’ dizisi için final kararı alındı. Oyuncuların hayranları tarafından kanal yönetimine tepki yağıyor.

Sevilen dizi apar topar yayından kaldırıldı! Erken final kararı alan dizi hayranlarını üzdü

Başrolünü Özge Gürel, Kaan Yıldırım ve Kerem Alışık’ın paylaştığı Sipahi dizisi için final kararı alındı. Son dönemde televizyon ekranlarında yayınlanan birçok dizi peş peşe final kararı alıyor. Ekrandaki yaprak dökümüne bir dizi daha eklendi. Sevilen dizi ‘Sipahi’ 8.bölümüyle 30 Ocak Pazartesi günü final yaparak ekranlara veda ediyor.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Sipahi dizisi bu sezonun kadrosu ve konusuyla öne çıkan yapımları arasında yer alıyordu. Mehmet ve Sadi Canpolat’ın yapımcılığını üstlendiği dizi Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık gibi ünlü isimleri bir araya getirmişti.

Milli İstihbarat Teşkilatı’nın kahramanlık öykülerini anlatan dizi için final kararı alındı. Kanalla 13 bölüm anlaşması olan CNP Film projeyi daha fazla uzatmama kararı aldı ve 8. bölümde final yapacaklarını ekibe duyurdu ve “Artan maliyetler sebebiyle maalesef 8. bölüm itibariyle final kararı alındı. Hepinizin bu işte emeği çok büyük. Herkese çok teşekkür ediyorum. Diğer projelerimizde görüşmek üzere…” mesajını paylaştı.

Senaryosunu Ali Doğançay’ın yazdığı, yönetmenliğini ise Doğan Ümit Karaca’nın üstlendiği Sipahi dizisinin kadrosunda; Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık’ın yanı sıra Sinan Tuzcu, Başak Gümülcinelioğlu, Erkan Bektaş, Nurettin Sönmez, Çağdaş Onur Öztürk, Serhat Nalbantoğlu, Emre Bulut, Ece Dizdar, Gözde Okur, Elit Andaç Çam İnan, Zeynep Oymak, Berrin Arısoy, İsmail Düvenci ve Selçuk Borak gibi başarılı isimler yer alıyor.

Özge Gürel

Kerem Alışık

Kaan Yıldırım

Sinan Tuzcuoğlu

Mavi Kadın