29 Şubat 2020, Cumartesi 16:07

Siemens Bulaşık Makinesi Kullananların Yorumları 

Siemens Bulaşık Makinesi Kullananların Yorumları 

Siemens bulaşık makinesi almak istiyorsanız bu konu hakkında yapılan yorumları öğrenmek istersiniz. Bu makalemizde internetten derlediğimiz Siemens bulaşık makinesi kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz.

Siemens Bulaşık Makinesi Kullananların Yorumları

  1. Bence Siemens bulaşık makinesi gerçekten mükemmel bir ürün. Yorumlarda okuduğum kadar gürültülü çalışmıyor. Sonuçta bulaşığı elimizde yıkarken de tencerelerden ve bardaklardan sesler geliyor. Bu yüzden gürültülü olduğu yorumlarını biraz abartılı buldum. Bulaşıkları makineye doğru şekilde dizerseniz ses çıkmıyor, bizzat denedim. Bütün programlarda harika yıkıyor. 2 aydır oldu alalı ve çizime ya da matlaşma gibi problemler yaşamadım. Üstelik ben sürekli parlatıcı kullanmıyorum. Buna rağmen bütün bulaşıklarım tertemiz yıkanmış oluyor. Almadan önce bayağı araştırmıştım ve çok memnun kaldım. Almayı düşünen arkadaşlara öneriyorum. İnşallah huzurla ve memnuniyeetle kullanırsınız.
  2. Siemens bulaşık makinesini 2 aydır kullanıyorum. Titiz bir ev hanımının tavsiyesini isterseniz düşünmeden alın derim. İç kısımlarında tamamen çelik kaplama kullanılmış. Hijyen yönünden oldukça önemli bir detay. İlk birkaç yıkamada plastik kokusu oldu ama zaman içerisinde kendiliğinden kayboldu. Program seçenekleri, fiyatı ve yıkama kapasitesi karşılaştırması yaparsanız en uygun seçimin Siemens olduğunu göreceksiniz. Bu dönemlerde fiyatı çok daha ekonomik, fazlasına ihtiyaç duymayacaksınız bence.
  3. Anneme hediye etmek için bulaşık makinelerini çok araştırdım ve en sonunda Siemens almayı tercih ettim. Makine, annemin Malatya’daki evine çok özenli ambalajlanmış şekilde ve belirtilen tarihte ulaştı. Teknik servis görevlileri ertesi gün içerisinde kurulumunu tamamladı. Garanti süresini 4 sene daha uzatmak için 220 Tl ödeme yaptık. Siemens bulaşık makinesi, özellikle bardakların muntazam bir şekilde ışıldamasını sağlıyor. Ayrıca çalışırken rahatsız edecek sesler de çıkarmıyor. Annem çok memnun, kesinlikle öneriyoruz. 
  4. Ben de Siemens bulaşık makinesi kullanıyorum ve oldukça memnunum. Yıkama kapsitesi çok geniş olduğu için bir sürü bulaşık sığıyor. 65 derecede yıkamayı seçtiğimde 60 dakika sürüyor ve bulaşıklarım ışıl ışıl çıkıyor. Sadece yıkama sırasında çok ses çıkarmasından memnun değilim. Resmen mutfakta oturamıyorum gürültüden.
  5. Ben 7 senedir Siemens bulaşık makinesi kullanıyorum ve hiç memnun değilim. Bulaşıklarımda kalıntı oluyor. Fabrikanın tavsiyesi ile teleskopik rayları çıkarıp temizledim, makinenin içini deterjanla temizledim, taban kısmında bulunan süzgeçleri çıkarıp temizledim ama sonuç olumsuz. Denemedik yöntem kalmasa da bulaşıklarım temiz yıkanmıyor. Bu makinenin tek olumlu yanı yıkama sırasında gürültü yapmaması. Şimdi yeni bir çamaşır makinesi almak için araştırma yapıyorum. ALmayı düşünen varsa kesinlikle önermiyorum.
  6. Ben düğünümden 2 ay önce Siemens bulaşık makinesi aldım. Yıkama sırasında çıt çıkarmadığı için zaman sayacına bakıp makinenin çalıştığından emin oluyorum. Program seçenekleri gayet ideal. Sepetler aşağı ya da yukarı hareket edebiliyor. Ayrıca bölmeleri yatırabildiğim için bulaşıkların durumuna göre uygun alanı sağlayabiliyorum. Üst kısımda da  geniş bir kaşık - çatal sepeti var. Böylece alttakini çıkarıp tencerelerimi rahat rahat koyabiliyorum. Hem iç hem de dış kısımlarda kullanılan malzemeler yüksek kaliteli. Teknik servis ekibi de çok profesyonel çalışıyor, kurulumu yapmak için hiç oyalanmadan geldiler. Tereddüt bile etmeden tavsiye ediyorum.
 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 

1 Yorum

  1. Misafir

    idrarkaçırma

 
 
KAPAT