26 Mayıs 2022, Perşembe 17:50

Siemens Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumları Nasıldır? 

Siemens Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumları Nasıldır? 

Siemens çamaşır makinesi alacaksanız ve fikir arayışı içinde iseniz, hepsiburada ve diğer web sitelerinden derlediğimiz Siemens çamaşır makinesi kullananların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Siemens çamaşır makinesi alacaksanız ve fikir arayışı içinde iseniz, hepsiburada ve diğer web sitelerinden derlediğimiz Siemens çamaşır makinesi kullananların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Siemens Çamaşır Makinesi Kullananların Yorumları

Ben 10 senedir Siemens çamaşır makinesi kullanıyorum. Hala ilk kullandığım gün gibi sorunsuz çalışıyor. Kesinlikle pişman olmayacaksınız, hepinize öneriyorum. Annem de benim gibi Siemens çamaşır makinesi kullanıyor ve oldukça memnun.

Siemens çamaşır makinesinden ben çok memnunum. Çok kalitesiz deterjan kullanmam gereken durumlarda bile çamaşırlarım tertemiz çıktı. Eşim sanayi de çalıştığı için her gün makine yağı lekesi olan kıyafetler çıkıyor. Haftada bir en ucuz deterjanla yıkasam bile lekeden eser kalmıyor. Bu tamamen makinenin performansıyla alakalı. O yüzden herkese tavsiye ediyorum, gözünüz kapalı alabilirsiniz. Annem de benimle birlikte almıştı. İkimiz de çok memnunuz.

Ben Siemens çamaşır makinesini 12 senedir kullanıyorum. Geçtiğimiz yıl küçük bir tamir istedi sadece. 11 sene kullandıktan sonra bu çok normal bir durum tabi. Olur da bozulursa yine Siemens tercih ederim. 

Siemens kesinlikle kalitesi tartışılmayacak kadar iyi bir marka. Ben karavanımda, bulaşık makinemin altında kullanıyorum. Sıkma sırasında bile hiç sarsıntı olmuyor. Ayrıca çok sessiz yıkıyor.

Siemens çamaşır makinesinden genel olarak çok memnunum. Hem yıkama performansı hem de sıkması gayet güzel bir makine. Ancak ben parkenin üzerine kurulum yaptırdığım için sıkma sırasında biraz gürültü yapabiliyor. Kurulumu yapan görevli bu problemi yaşayabileceğimi söylemişti zaten. Ayrıca ayakları doğru şekilde ayarlanmazsa sarsıntı oluyor ve makinenin üzerindeki eşyalar düşebiliyor. Bu yüzden düz taş ya da fayans zemine kurulum yaptırmanızı tavsiye ederim. Biraz sarsıntılı ve gürültü bir makine olması dışında herşeyi harika. 

Siemens alana kadar çamaşır yıkamıyor, sadece yıkadığımı sanıyormuşum. Maşallah demek lazım, çok güzel yıkıyor gerçekten. En ucuz deterjanlarla da denedim, yine de sakız gibi çıktı çamaşırlar. Devri yüksek olduğu için sıkma sonrasında çamaşırlar neredeyse kuru çıkıyor. Ve en önemlisi çok kırışıklık yapmıyor. Benim eşim demir tel işi yapıyor, haliyle kıyafetler simsiyah yağ lekeleriyle dolu oluyor. Buna rağmen yıkama sonrası hiç leke kaldığını görmedim. Kayınvalidemin çamaşır makinesi bozulduğu için ona da aynısından sipariş ettik. Oldukça memnunum ve hepinize öneriyorum.

Ben Siemens çamaşır makinemi daha geçtiğimiz cumartesi günü aldım. Şimdiye kadar 3 yıkama yapmama rağmen mükemmel bir seçim yaptığıma eminim. Fiyat ve performans açısından çok başarılı bir ürün. Eski çamaşır makinem miadını çoktan doldurmuş gerçekten, beyaz çamaşırlar makineden bembeyaz çıkınca bir kez daha emin oldum. Hem tasarımı çok şık, hem de çok sessiz çalışıyor. Sıkma sırasında 600 devir seçtim ve ona rağmen kıyafetler neredeyse kuruydu. Ailecek çok memnun kaldık, öneriyorum.

Harika bir çamaşır makinesi. O kadar memnunum ki tanıdığım herkese öneriyorum. Geçtiğimiz seneden beri kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım. Düşük sıcaklıkta yıkama yapsam bile bütün çamaşırlar tertemiz oluyor. 

Ben Siemens çamaşır makinesi aldığıma çok pişman oldum. Sonuç tam bir hüsran. Daha 2 aydır kullanıyorum ve şimdiden programda takılmalar oluyor. Normalde 40 dakika sürmesi gereken program, çamaşırları 4 saatte yıkıyor. Teknik servisten gelen görevliler voltaj problemi olduğunu söyledi. Şimdide ilaveten regülatör almamız gerekiyormuş. Kesinlikle önermiyorum.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT