Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Simge Sağın 'yakışıklı erkek' kriterlerini açıkladı

Mavi Kadın>Magazin>Simge Sağın 'yakışıklı erkek' kriterlerini açıkladı

Türk pop müziğinin başarılı şarkıcısı Simge Sağın, geçtiğimiz yılda da yoğun tempoda çalışması nedeniyle aşka vakit bulamadı. Konser öncesi muhabirlerle konuşan Sağın, hayatına girecek kişide aradığı kriterleri tek tek sıraladı.

Simge Sağın 'yakışıklı erkek' kriterlerini açıkladı

Popçu Simge Sağın, dün akşam Ankara'daki Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği "Merhaba 2024" etkinliğinde sahne aldı. 

Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın da katıldığı konserde şarkılarını seslendirdi. 

Sahne öncesi muhabirlerle bir araya gelen Sağın, KÖFN ile seslendirdiği ve tüm listelerde ilk sırada yer alan "Yakışıklı" şarkısından bahsetti. Başarılı popçu konuşma esnasında samimi açıklamalarda bulunarak hayatına girecek kişide aradığı kriterlerdenden de söz etti.

"HERKESE YAKIŞIKLI GELEN BANA GELMEZ"

Simge “Yakışıklı kelimesini ben çok severim. Herkese söylenmeyecek, özel bir kelimedir. Herkese yakışıklı gelen erkekler bana yakışıklı gelmez bu arada.” ifadelerini kullandı.
Yakışıklılık kriterlerini tek tek sıralayan Sağın, "Ben yeteneğe aşık olurum." şeklinde konuştu.

“ISMARLAMA KIZLARDAN DA DEĞİLİMDİR"

“Ismarlama kızlardan da değilimdir. ‘Şusu olsun, busu olsun, zengin olsun’ demem. Bana yakışıklı gelen erkekler genelde kendine has olanlardır, kendi kafasını yaşayanlardır. Bir titri olan, mesela iyi resim yapan, iyi müzik yapan... Uzun dönem beraber olduklarım hep yeteneğine aşık olduğum erkeklerdi.” dedi.

Simge, şimdiye kadar ikisi de aranjör olan Ozan Bayraşa ve Aytaç Özgümüş ile birliktelik yaşadı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...