Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
24-11-2022 12:45 | Güncelleme : 24-11-2022 13:03

Sinan Akçıl: İyi para harcıyorum

Google News

"Özgür Aras’la Baş Başa" programına misafir olan Sinan Akçıl, yaşamının maddi yönüyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Sinan Akçıl: İyi para harcıyorum

Ünlü şarkıcı ve söz yazarı Sinan Akçıl, oyuncu Burcu Kıratlı ile ilk olarak 2019 yılının ocak ayında Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da evlenmişti ancak ünlü ikili bu evliliği sadece 9 ay sürdürebildi ve boşandı. Bir müddet ayrı kalan ikili, 2021 yılının şubat ayında ikinci defa nikah masasına oturdu fakat yaşananlar tekrar etti ve Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl 11 mayıs 2022 yılında yeniden boşanmıştı.

''BİZE GELİP ABİ DİYORDU''

Sinan Akçıl, evlenmek istediğini ve bu kişinin hayranlarından biri olabileceğini söyledi. Bunun üzerine ünlü ismin sosyal medya hesabı binlerce hayranının mesajı ile doldu fakat ünlü isim, birlikte şarkı çıkarttıkları Survivor yarışmasından hafızalara kazınan Aleyna Kalaycıoğlu ile arkadaşlıklarının başladığını duyurdu.

Gözler eski eş Burcu Kıratlı'ya döndü. Oyuncunun yeni biten evliliklerinin ardından gönlünü başka birine kaptıran Aleyna Kalaycıoğlu için söyledikleri gündem oldu.

''Paris’e gitmelerinin işle ilgili olduğunu düşünüyorum. Aleyna daha önce annesiyle şarkı istemeye gelmişti, Sinan’a ‘abi’ diyordu.''

Sinan Akçıl: İyi para harcıyorum

"EVLİLİK BEYNİMDEKİ BENDE ÖZGÜRLÜĞÜ ÖLDÜRDÜ!" 

Sinan Akçıl katıldığı programda eski evliliğine ilişkin ip uçları verdi.

''Evlilik benim beynimdeki özgürlüğü öldürdü. Bu yanlış anlaşılmasın başka bir kadınla flört etmek anlamında değil. Sadece o baskı insanı, diken üzerinde yürüyormuşum baskısı. O beni iki arada bir derede bıraktı. 'Daha zamanı değil miydi?' dediğim zamanlar oldu. Evlilik bende travma meydana getirmedi. Yine her an evlenebilirim, hiç öyle bir korkum yok.''

Sinan Akçıl: İyi para harcıyorum

''ÇOK PARA HARCARIM''

''Çok para harcarım, güzel yaşamaya para harcıyorum. Yemek içmek anlamsız alışverişler. Arabamı da sattım, şu an kiralık bir araba kullanıyorum.''

"ARABAMI SATTIM TOGG ALACAĞIM" 

Ünlü müzisyen şunları da ekledi;

''TOGG’u bekliyorum, bir tane, hatta belki iki tane alacağım. Ben bir boğa burcuyum hayatı güzel yaşamayı seviyorum''

"FERHAT GÖÇER'E ŞU ANDA ÖFKEM YOK" 

Akçıl, eski eşinin yanında eski kız arkadaşlarından bahseden şarkıcı Ferhat Göçer ile ilgili söyledikleriyle gündem olmuştu ancak kendisine şu an bir kızgınlığının olmadığını söyleyerek devam etti;

"Asla şarkımı okuyamaz dediğim bir isim vardı, Ferhat Göçer. Düğündeki boşboğazlılıktan dolayı ona çok kızdım.. Ama şu anda ona karşı da bir öfkem yok. Kindar bir çocuk değilim, sonuçta benden büyük biri, o yüzden de saygısızlık yapmak istemiyorum. Birlikte çalışmak isteyip, çalışamadığım içimde ukte kalan isimler ise Ahmet Kaya ve Müslüm Gürses. 'Kıymetlim' şarkısını aslında Ahmet Kaya için düşünmüştüm. 'Anlayamazsın' şarkısını Müslüm Gürses’e çok yakıştırırdım mesela."

Kaynak : Mavi Kadın
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.