Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'nun kızı Lalin, kedi sevgisiyle kalpleri ısıttı: Adını Bade koydu

Mavi Kadın>Magazin>Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'nun kızı Lalin, kedi sevgisiyle kalpleri ısıttı: Adını Bade koydu

Kenan İmirzalıoğlu ile evli olan Sinem Kobal, bugün bir paylaşım gerçekleştirdi. Kobal, kızı Lalin'in sevimli anlarını takipçileriyle paylaştı. Ünlü oyuncu 2 yaşındaki kızını, küçük bir kediyle sevgiyle oynarken fotoğrafladı. Bu anlar, tüm takipçilerin kalplerini ısıttı. İşte Sinem Kobal'ın 1 yaşındaki kızı Leyla'nın bu sevimli ve duygusal anlarına dair fotoğrafı...

2 yaşındaki kızını, küçük bir kediyle oynarken fotoğrafladı
2 yaşındaki kızını, küçük bir kediyle oynarken fotoğrafladı

Ünlü oyuncu Sinem Kobal, 2016 yılında kendisi gibi oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile evlenmiş ve bu evlilik günler boyu magazinin gündeminde kalmıştı. Ünlü çift, daha sonra da anne baba olmuş ve mutluluklarını çocuklarıyla taçlandırmıştı. Sinem Kobal, bugün yaptığı paylaşımda büyük kızın Lalin'in fotoğrafını paylaştı ve herkesi gülümsetti.

LALİN'İN SEVİMLİLİĞİ KALPLERİ KAZANDI

7 yıldır evli olan çiftin, bu mutlu birlikteliklerinden Lalin ve Leyla adında iki kızı olmuştu. Sosyal medyayı sıkça kullanan Kobal, paylaşımlarıyla takipçilerinin dikkatini çekmeye devam etti. Ünlü oyuncu, bugün yaptığı paylaşımlarla adeta herkesin kalbini kazandı. 2 yaşındaki kızını, küçük bir kediyle oynarken fotoğrafladı. Ünlü isim, tüm takipçilerin kalbini ısıttı. İşte Sinem Kobal'ın 2 yaşındaki kızı Lalin'in bu tatlı ve duygusal anlarını gösteren o fotoğraf...

Sinem Kobal'ın annesi Nuray Kobal, Lalin'in bir küçük kediyle çekilmiş o fotoğrafını kendi hesabında da paylaştı ve altına; ‘’Boncuğum güzel kalplim adını da Bade koymuş’’ notunu düştü.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'nun kızı Lalin, kedi sevgisiyle kalpleri ısıttı: Adını Bade koydu

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...