06 Aralık 2020, Pazar 01:16

Sivilce İzlerinden Kurtulmak İçin Sivilce Lekeleri Krem Markaları Ve Fiyatları

Sivilce İzlerinden Kurtulmak İçin Sivilce Lekeleri Krem Markaları Ve Fiyatları

Eczaneden Alabileceğiniz En İyi Sivilce İzi Kremi Markaları Ve Fiyatları

Sivilceye En İyi Gelen Kremi Markaları Ve Fiyatları

Eğer cildinizde sivilce izleri mevcutsa ve bunları kendi kendinize gidermek istiyorsanız en kolay çözüm krem kullanmaktır. Eczanelerden temin edebileceğiniz bu kremleri cildinize sürerek kısa zamanda sivilce lekeleriyle vedalaşabilirsiniz. Sivilce izlerini geçiren kremler reçetesiz veya reçeteli olarak satılmaktadır. Reçeteli kremlerin etkisi, reçetesiz satılanlardan daha güçlüdür. Yoğun kimyasal içeren bu ürünlerin çeşitli yan etkileri söz konusudur. Bundan dolayı krem tedavisine uzman bir dermatoloğun önerisiyle başlanmalıdır.

Sivilce izi giderici kremlerin bir kısmı da reçetesiz olarak satıştadır. Eczanelere ilaveten, kozmetikçilerde de bu kremleri bulmak mümkündür. Fakat kıyıda köşede kalmış dükkanlardan değil mutlaka tanınan-bilinen yerlerden alınmalıdır. Sağlık Bakanlığı'nın onayı bulunan ürünlerden başkasını kullanmamalıdır.

Sivilce Lekelerini Geçiren Krem Markaları

Madecassol Krem

Cildi yeniden yapılandıran Madecassol krem, cilt üzerinde bulunan lekelere ve sivilce izlerine iyi gelir. Kabuklanmış sivilceleri iyileştirir. Hekiminiz farklı bir şey bildirmediği müddetçe günde 1-2 defa kullanmanız gerekmektedir. Kapağını ters çevirin ve tüpü delip cildinize ince bir tabaka halinde uygulayabilirsiniz. Madecassol Krem fiyatı 29,06 TL’dir.

Madecassol Krem İle Sivilceleri Yok Eden Krem Tarifi

  1. Madecassol krem
  2. Bepanthen
  3. 1 Ampul E Vitamini

Bepanthen krem ve Madecassol krem eşit miktarlarda karıştırılarak içerisine 1 ampül E vitamini eklenir. Hazırlanan karışım yüz bölgesine maske şeklinde tatbik edilir. Yaklaşık 30-60 dk beklenir. Ardından ılık suyla durulanır. Cilt yapısına ve problemin durumuna göre 1 hafta arayla yahut 2 hafta arayla uygulanır.

Acnelyse Sivilce İzi Giderici

Hem sivilcelerin tedavisi hem de cilt lekelerinin ve sivilce izlerinin giderilmesi amacıyla kullanılır. Büyük ve iltihaplı sivilcelerden kurtarır. Akne oluşumunu önler. Bu kremin içeriğinde A vitamini ve retionik asit bulunur. Cildi soyan, cildin üst tabakasında peeling etkisi gösteren ve keratin üretimini kontrol altında tutan Acnelyse Krem, cilt hücrelerini yeniler. İzleri ortadan kaldıran bu güçlü krem düzenli olarak kullanılırsa ölü derinin yerine taze ve pembe bir deri gelir. Acnelyse Sivilce İzi Giderici fiyatı 55.18 TL'dir.

Uriage Hyseac 3-Regul Global Skin Care - Leke ve Siyah Nokta Karşıtı Krem 40ml

Sivilcelerin ve aknelerin meydana getirdiği lekeleri ortadan kaldıran bir bakım kremidir. Siyah nokta ve leke karşıtıdır. Cildinizi temizledikten sonra nazik bir masaj ile sürmelisiniz. Bu krem yağlı cilt tipinde de kullanılabilir. Uriage Hyseac 3-Regul Global Skin Care - Leke ve Siyah Nokta Karşıtı Krem 40 ml fiyatı 106,00 TL'dir.

Hametan Krem

Sivilce problemine çözüm sağlar. Akne ve sivilcelerin bıraktığı izlerle mücadele eder, cildi yeniler. Özetle 'sivilce izleri nasıl giderilir?' sorusuna verilebilecek en iyi cevaplardan biridir. Eczanelerde satılmaktadır ve uzun yıllardan beri sivilce tedavisinde sıklıkla kullanılmaktadır. Bu krem temizlenmiş cilde uygulanır. Parmak ucuna biraz sıkılır ve sorunlu bölgeye masaj yapılarak iyice nüfuz ettirilir. Hametan Krem fiyatı 11.30 TL'dir.

Fucidin Krem

Sivilcelerin, sivilce izlerinin, yanık ve çibanların tedavisinde çok güzel sonuçlar alabileceğiniz bir kremdir. Antibiyotik etki gösteren Fucidin krem, cildin enfekte olmasına engel olur ve cilt sağlığını muhafaza eder. Sivilcelerden ve sivilce izlerinden muzdaripseniz Fucidin krem yardımıyla bu durumların üstesinden gelebilirsiniz. Öte yandan Fucidin krem yanıkların iyileşmesine de katkı sağlar. Fucidin Krem fiyatı a19,33 TL'dir.

Dermaderm Bitkisel Leke Giderici Krem

Muhtevasında çeşitli bitki özleri barındıran Dermaderm Bitkisel Leke Giderici Kremin herhangi bir zararı yoktur. Doğal ve zengin içeriğiyle cilt lekelerine son veren ve cildin rengini açan bu ürün, hafif ve orta derecedeki sivilce izlerini gidermek için tercih edilmektedir. İçerisinde arbutin isimli bir bileşen vardır. Cildi onarıcı etkisi bundan kaynaklanır. Ayrıca bu krem cildin nem seviyesini düzenleyerek kuruluğu önler, cildi beyazlatır ve ölü hücrelerden arındırarak cilt dokusunu tazeler. Sivilce izlerini yok ederken cildi yıpratmaz. Dermaderm Bitkisel Leke Giderici Krem fiyatı 19,90 TL'dir.

Expigment Krem

Ciltte oluşan sivilce izleriyle, lekelerle, çillerle ve güneş yanıklarıyla savaşır. Etkisi oldukça güçlüdür. Uzman bir dermatoloğun tavsiyesi üzerine eczaneden reçeteli olarak alınmalı ve doktor kontrolünde kullanılmalıdır. İstenilen bölgelere hafif bir tabaka şeklinde uygulanır, oval hareketlerle nazikçe yedirilir. Cilt tarafından hemen emilir ve bu yüzden kısa sürede faydalı olur. Expigment Krem %2 fiyatı 13.30 TL, Expigment Krem %4 fiyatı 13.56 TL'dir.

Salyangoz Kremi

Ciltteki sivilce izlerinin ve lekelerin iyileştirilmesinde yıllardır kullanılmakta olan Salyangoz kremi, doğal ve yoğun içeriğiyle aknelerden eser bırakmaz. Salyangoz kremi fiyatıysa 33,00 TL'dir.

Kırmızı Sivilce Lekeleri Olanlar Buraya Prof İbrahim Saraçoğlundan Doğal Çözüm Tıklayınız

Sivilce İzleri Geçer mi 1 Haftada Sivilce İzlerinden Lekelerinden Kurtulma Kesin Çözümler Tıklayınız

Sivilce Lekelerine Çözüm Sivilce Lekeleri  İzleri Nasıl Geçer? Maske Tarifleri Tıklayınız

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT