21 Ekim 2021, Perşembe 22:05

Sleepy Kullananlar Memnun mu Bebekte Pişik Yapar mı?

Sleepy Kullananlar Memnun mu Bebekte Pişik Yapar mı?

Her anne bebeği için en kaliteli, en rahat bebek bezini kullanmak ister. Sleepy bebek bezleri arasında yer alan popüler bezlerden biridir. Yazımızın devamında çoğu annenin ilk tercih ettiği konumda yer alan Sleepy hakkında olumlu ve olumsuz yorumları bildirdik.

Sleepy Bebek Bezi Kullananların Olumlu ve Olumsuz Yorumları

Sleepy bebek bezini iki buçuk yaşındaki kızım için kullanmaktayım. Kızımın bu yaşına kadar herkesin bildiği o pahalı bebek bezlerinden kullandım. Ancak bebek bezi çok kullanılan bir şey ve bu yüzden ekonomik olması şartıyla farklı bebek bezi markalarını araştırmaya başladım. Ardından Sleepy bebek beziyle alakalı tecrübeleri okuyup, kullanmaya karar verdim. Sleep bebek bezini kullanmaya başladığımdan beri memnuniyetle kullanıyorum. Kızımın poposunu pişik yapmaması benim için bir artı oldu. Aynı zamanda hiçbir şekilde sızdırma problemi yaşamadık. Hem kaliteli oluşuyla hem de ekonomik olmasıyla bütün annelere tavsiye ederim.

 Ben Sleep bebek bezini denemek için bebeğimde kullanmaya başladım. Bugüne kadar diğer pahalı bebek bezlerini kullandığım için pişmanım desem yeridir. Pahalı bebek bezlerinden hiçbir farklı yok, tek farklı ekonomik yani uygun fiyatlı olması. Memnuniyetle kullandığım Sleepy bebek bezi bebeğimde pişiğe neden olmadı. Aynı zamanda sızdırma yapmadı veya bebeğimin hareketlerini kısıtlayacak bir durumla karşılaşmadık. Bebeğim ve ben gayet memnunuz. Pahalı bebek bezlerine para vermek istemeyen annelere Sleepy bebek bezini tavsiye ediyorum.

Sleepy bebek bezini bebeğimde deneme amaçlı kullandım. Ancak pek memnun kalmadım. Bebek bezinin kenar lastikleri biraz gevşek gibi geldi. Bu yüzden de birkaç kere sızdırma sorunuyla karşı karşıya kaldım. Aynı zamanda bebek bezinin yanlarındaki bantlar da biraz sertti. Bu da bebeğimin rahatsız olmasına neden olduğunu düşünüyorum.

Benim ilk bebeğim olması nedeniye bebek bezleri ile alakalı pek bilgim yoktu açıkçası. Aynı zamanda en bilinen bebek bezi markaları almayı düşünmüştüm. Daha sonra o bebek bezlerinin fiyatlarını çok uçuk buldum ve daha ekonomik bebek bezi arayışına girdim. Ardından tavsiye üzerine Sleepy bebek bezi markasını kullanmaya başladım. Memnuniyetle kullanıyorum, iyi ki araştırmışım ve diğer bebek bezlerine o kadar para vermek kurtulmuşum. Sleepy uygun fiyatlı olmasının yanı sıra çok kaliteli bir bebek bezi gerçekten. Saf su ile dokunmuş pamuk özelliği ve parfüm içermemesiyle bebeğim için rahatlıkla kullanıyorum. Çok memnunum ve herkese de tavsiye ederim.

Ben Sleep bebek bezini yenidoğan bebeğim için kullanmaya başladım. Çok memnunum ve hala kullanıyorum. Benim bebeğim biraz tombik bir bebek olmasına rağmen hiçbir şekilde sızdırma yapmadı. Yani gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz herkese tavsiye ederim.

Sleepy bebek bezini ekonomik olduğu için kullanıyordum. Ancak pek memnun kaldığım söylenemez. Bebeğimin altı sürekli ıslanıyor yani bez sızdırıyor. Emicilik konusunda çok iyi olduğunu düşünmüyorum. Zaten sızdırdığı için sürekli bez değiştirdiğimden bezler de haliyle çabuk bitiyor ve yenisi alıyorum. Demek istediğim diğer pahalı bebek bezleriyle aynı hesap oluyor.

Sleepy bebek bezi markası şimdiye kadar kullandığım en güzel bebek bezi diyebilirim. Bebeğimin cildi hassas olmasına rağmen hiçbir alerjik reaksiyon göstermedi, kızarıklık veya pişik yapmadı. Aynı zamanda çok yumuşak bir dokuya sahip olduğundan bebeğimin çok rahat olduğunu düşünüyorum. Sleepy bebek bezi kalitesinden ödün vermediği sürece sürekli bu markayı kullanmayı düşünüyorum. Ekonomik açıdan da zorlamadığı için tüm annelere tavsiye ederim.

Sleep bebek bezini bebeğim için severek kullanıyorum. Hem yumuşaklığı hem de sızdırmama özelliğiyle gönül rahatlığıyla kullanıyorum. Ayrıca bebeğimde pişik veya kızarıklık yapmaması da benim için bir artı oldu. Bebek bezinin lastikleri iz yapmadı bundan bile bebeğimin rahat ettiğini anlayabiliyorum. Bebek bezi arayışında olan tüm annelere Sleepy bebek bezini öneriyorum. 

Bende oğlum için Sleepy bebek bezini kullanmaktayım. Ancak çok hoşuma gitmedi. Bebeğimin pişik olmasına neden oldu. Aynı zamanda kenarlardan sızdırma yapması bezi bırakmama neden oldu.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT