17 Ekim 2021, Pazar 05:23

Soğan Suyu İçtiği Ay Hamile Kalanların Yorumları Gebelik Müjdeleri

Soğan Suyu İçtiği Ay Hamile Kalanların Yorumları Gebelik Müjdeleri

Soğan kürü vücudu toksinlerden arındırır, rahimi temizleyip hamile kalmayı kolaylaştırır. Prof. Dr İbrahim Saraçoğlu, Dr. Ender Saraç gibi pek çok uzman hamile kalmak isteyenlere soğan kürü yapmayı önermektedir.

Soğan Kürü Kullanan Kadınların Yaşadıkları Tecrübeler

 1. Ben soğan kürünün etkisine gerçekten güveniyorum. Şu an hamileyim ve bu suyun çok yararının olduğunu düşünüyorum. Bundan önceki bir sene çocuğum olmadı ve geçen ay soğan kürünü içmeye başladım. Çok  şükür şimdi hamileyim. Ek olarak eşime de keçiboynuzu kaynatıp içirdim onun da etkisinin olduğunu düşünüyorum. Bence soğan kürünü mutlaka denemelisiniz.  
 2. Ben bu ay soğan kürünü yaptım ve hamile kaldım. Adetimin bittiği gün kürü içmeye başladım çünkü araştırdığım kadarıyla adet bitiminden hemen sonrasındaki günde soğan kürüne başlanırsa hamilelik ihtimali yükseliyormuş. Adet bittiminden bir hafta başlayınca ise rahimdeki hastalıkları tedavi ediyormuş bu kür. İbrahim Saraçoğlu, soğan kürünü tüm kadınların yılda 2 defa yani 6 ayda bir defa yapması gerektiğini ifade etmiş. Bence bu kürü denemelisiniz.
 3. Ben de soğan kürünün çok faydasını gördüm ve öyle ki yapmaya başladığım ay hamile kaldım. Tam olarak bilemiyorum zaten olacak mıydım yoksa soğan kürü sayesinde mi oldu. Ancak gerçekten bu kürü inanarak içtim ben. Bunun sebebi de eltimin durumunu görmem. Eltimin hamile kalma ihtimali az olunca (%15) çok üzüldü ve 31 yaşında evlenmişti. Kayınvalidem eltime zorla soğan kürünü yaptı ve bu şekilde 10 gün sabah akşam kürü içmiş. Şimdi 2 yaşında sarışın ve mavi gözlü çok tatlı bir oğlu var.
 4. Soğan kürü sayesinde hamile kalan bir diğer kişi de benim. Bu küre yapmaya başladığım ay hamile kaldım. Sonrasında düşük yaptım nasip değilmiş fakat yine de bu kürün hamile kalmada etkisi çok büyük, öneriyorum.
 5. Ben soğan kürü sayesinde başladığım ay hamile kaldım. Ancak bende geç döllenme olduğu için adetim bittikten 9 gün sonra yaptığım testte hamileliğim çıktı.
 6. Ben soğan kürünü hazırlamak için 1 su bardağı sıcak suyun içine yalnızca dış kabuklarını soyduğum orta boy soğanı dörde bölüp attım ve 5 dakika kaynattım. Bu kürü ılıyıp hafif sıcakken süzüp adet bitiminin 3. günü sabah ve akşam içtim. Bu küre başladığım ay hamile kaldım, fakat bebeğimi kaybettim. Soğan kürünü hamile kalmada çok etkili olduğunu kesinlikle düşünüyorum.
 7. Ben de soğan kürünü uyguladığım ay hamile kaldım. Fakat bebeğim büyümedi ve kalp atışını alamadık. Malesef düşük yaptım.
 8. Benim yumurtalıklarımda kist olduğu için hamile kalamadım bir süre. Sonrasında soğan kürü uyguladım ve ayında hamile kaldım. Gerçekten çok sevinçliyim. Hamilelik isteyen herkes bu kürü denemeli.
 9. Ben soğan kürü sayesinde hamile kaldım ve şu an kızım 5 aylık oldu.
 10. Ben iki yıldır hamile kalamıyorum. Bundan 3 ay önce ise soğan kürüne başladım ve ayında hamile kaldım. Sebebi nasip mi yoksa soğan suyu mu vesile oldu tam bilemiyorum. Fakat tek bildiğim benim umudumun hiç olmadığıydı ve gerçekten çok beklenmedik şekilde hamile kaldım.
 11. Ben soğan suyunu içtim ve hamile kaldım. Bebeğim şimdi 6 haftalık ama doktor kalp atışı alamadı. 2 hafta sonra kontrole gidip hamileliğin seyrine bakacağız.
 12. Ben soğan kürü yaptım ve daha sonrasındaki ayda da E2 değerim düşük seyrettiği için incir kürü yaptım. Bunların peşinden de hamile kaldım zaten. Soğan kürünü yapan çok  tanıdığım var ve hepsi de çok memnun bundan. 
 13. Ben 1 ay soğan kürü yaptım ve ilk yapışımda hamile kaldım. Adetimin bittiği gün başladım ben çünkü tatile gidecektim ve zamanım yoktu. Tadı kötü olduğu için içmekte çok zorlandım ama zamanla dayandım ve inat ettim de diyebilirim. Böyle böyle kürü tamamladım. Bu kür bir ilktir benim için, her seferinde kaynatıp düzenli olarak içtim.
 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT