09 Temmuz 2020, Perşembe 04:13

Solante Güneş Kremi Kullananlar Yorumları Solante Güneş Kremi Çeşitleri

Solante Güneş Kremi Kullananlar Yorumları Solante Güneş Kremi Çeşitleri

Yaz ayları yaklaştıkta güneş sıcaklığını hissettirmeye başlar. Bu yüzden de insanlar ciltlerini güneş ışınlarından korumaya çalışmaktalar. Güneşten korunmak için birçok yöntem geliştirilmiştir.Bu yöntemlerden biri de güneş kremi kullanmaktır.

Güneş kremlerinden en çok bilinenlerinden birisi de Solante güneş kremidir. Bu krem cildi güneşe karşı korumaya yardımcı olan bir nevi bariyer görevi gören bir losyondur. Solante güneş kremi güneşin UV ışınlarına karşı korumada oldukça etkilidir. Bu kremin kullanıcıları Solante güneş kreminin kullanımının oldukça kolay ve rahat olduğunu dile getiriyor. Solante Güneş kreminin fiyatı; 136,80 TL'dir.

Solante güneş kremi ciltte farklı nedenlerden dolayı meydana gelen lekeleri de temizlemede oldukça etkilidir. Eski lekeleri temizlediği gibi yeni leke oluşumunu da engelleyen bu krem cildin sağlığını kazanmasına katkıda bulunmaktadır.Solante Güneş Koruyucu Losyon SPF 50+ ek olarak cildi derinlemesine nemlendirir.

Solante Güneş Kremi Nasıl Sürülür?

Solanta güneş kremi vücutta göz ve üreme organları dışında tüm vücuda uygulaması uygundur. Bu krem temiz ve kuru cilde oval hareketler ile sürülmelidir. Krem uygulandıktan sonra durulama ve kurulama gerektirmemektedir.

Solante Güneş Kremi Nasıl Kullanılır?

Solante güneş kremi cilde dışarı çıkmadan 15 dakika önce uygulanır.  Gün içerisinde krem yeniden sürülmelidir. Bu kremin 2 saat aralıklarla uygulanması gerekmektedir.

150 ml olarak satılan bu kremin sabahları kullanılması önerilmektedir. Yüzme, yıkama ve kurulama gibi eylemlerde krem yeniden uygulanmalıdır.

Solante Güneş Kreminin Faydaları Nelerdir?

Solante güneş kremi cildinde leke problemi olanlar için geliştirilen bir kremdir.  Bu güneş kremi hem ciltte herhangi bir cilt lekesi oluşmasını önler hem de ciltte varolan lekeleri hafifletir. Ayrıca ciltteki yaşlılık belirtilerini azaltır.  Cildi uzun süre nemli tutar. 

Solante güneş kremi cildi güneşe karşı korumada yüksek etkili bir kremdir.  Güneş sebepli ciltte meydana gelen lekeleri gideren bu krem çok etkili bir üründür. 

Solante Güneş Kremi Çeşitleri Nelerdir?

Solante Pigmenta Tinted SPF 50+ Güneş Koruyucu

Solante Pigmante tinted SPF 50+ güneş koruyucu, cildi hassas olan kişiler için geliştirilmiştir. Bu krem renkli yapısı sayesinde ciltteki kırıklıkları kapatmaya yardımcı olur. Bu krem cildin yağ dengesini düzenlerken aynı zamanda cildin doğal gözükmesini sağlar.

Solante Antiox SPF 50+ Anti-Aging Güneş Koruyucu

Bu kremde adından da anlaşılacağı üzere yüksek oranda koruyucu etki vardır. Bunun dışında ise yaşlanma etkisi sayesinde cildi genç ve diri tutmaya yardımcı olmaktadır.

Solante Laser-Peel SPF 50+ Güneş Koruyucu

Bu krem özellikle lazer epilasyon uygulaması sonrasında ciltte tahriş oluşmasını önlemektedir. Ek olarak içerdiğinde antioksidan bulunur ve cildi nemlendirir.

Solante Acnes SPF 50+ Akneye Karşı Etkili Güneş Koruyucu

Solante Acnes SPF 50+ Akneye karşı etkili güneş koruyucu krem ciltteki fazla yağı  emmektedir. Bu sayede cildin pürüzsüz görüntü kazanmasını sağlarken cildi sivilcelere karşı korur. Ciltte var olan sivilce izlerini azaltır.

 Solante pregna SPF 50+ Hamilelere Özel Güneş Koruyucu

Hamilelik için üretilen bu kremler güneşin zararlı ışınları sebepli meydana gelen lekelerin giderilmesinde çok etkilidir.

Solante Güneş Kremi Nasıl Kullanılır?

Solante güneş kremi kullanılmadan önce ilk olarak cilt iyice temizlenmeli ve kurutulmalıdır. Ardından üreme organları ve göz çevresi hariç dairesel hareketler ile masaj yaparak cilde uygulanır. Bu krem durulama gerektirmemektedir.

Solante Güneş Kremi Kullananların Yorumları

Solante güneş kremi şimdiye kadar kullandığım en iyi güneş kremi şüphesiz. Özellikle de leke oluşumuna meyilli cilde sahip kişilere şiddetle öneriyorum. Bu krem ciltte varolan lekeleri azaltır ve yeni leke oluşumunu önler.

Solante güneş kreminin içeriğindeki yüksek koruyuculuğunu çok beğendim fakat bu krem cilde hiç de kolay yedirilmiyor. Biraz fazla sürdüğümde beyaz lekeler kalıyor. Bu lekeleri geçirmek çok çaba gerektiriyor.  Ayrıca 150 ml kutusu el çantasında kullanmaya büyük engel.

Solante güneş kremini 3 sene evvel doktorumun önerisi ile aldım. O günden beri bu kremi cok beğenerek kullanmaktayım. Fakat bu kremde 2 beğenmediğim özellik bulunmakta. Bunlardan birincisi yüzden kalın bir katman varmışçasına ağırlık yapması. Ikincisi ise kocaman şişesinin kullanım ömrü 12 ayda bitmesinin mümkün olmaması. Kullanım ömrü geçtiğinde ise ciltte kızarıklık  ve yanmaya neden olduğu için ürünü atmak zorunda kalıyorum.

Solante güneş kreminin koruyuculuğu diğer güneş kremlerine kıyasla 3 kat daha fazla. Bu açıdan parasını sonuna kadar hak eden bir ürün. Eczaci kadın bana hiperpigmentasyon içerikli olanını bana vermiş. Alnımdaki küçük lekeler bu kremden sonra yok oldu.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT