05 Ağustos 2020, Çarşamba 11:10

Su Bazlı Nemlendirici Nedir Ne İşe Yarar En İyi Su Bazlı Nemlendirici

Su Bazlı Nemlendirici Nedir Ne İşe Yarar En İyi Su Bazlı Nemlendirici

Eczanede Satılan Su Bazlı Nemlendirici Markaları Ve Fiyatları

Su bazlı nemlendiriciler, etkili bir cilt bakımı için mutlaka kullanılması gereken ürünlerdir. Cildin su ihtiyacını giderir ve kurumasını önlerler. Bu yüzden günlük cilt bakımında nemlendiriciyi ihmal etmemek lazımdır.

Su bazlı nemlendiriciler, adı üstünde içeriğinde su bulunan, ciltte ağırlık yapmayıp cilt tarafından kolayca emilen bir cilt nemlendiricidir. Su bazlı nemlendiricilerde "aqua" diye yazar. Nemlendiricinin su bazlı olup olmadığı buradan anlaşılabilir.

Su Bazlı Nemlendirici Markaları

Garnier Nem Bombası Su Bazlı Nem Kaynağı Antioksidan Nemlendirici 50ML

Bu ürün isminin hakkını çok iyi vermektedir. Gerçekten de nem bombasıdır ve cildin nem ihtiyacını eksiksiz bir şekilde gidermektedir. İçerdiği bitki özleri ve antioksidanlar ile cildin çevresel faktörler nedeniyle zarar görmesini engeller. Garnier Nem Bombası, içeriğindeki hyaluronik asit sayesinde cildi korur. Cilde parlaklık verir, dış etkenlere karşı cildi muhafaza eden bir kalkan görevi üstlenir. Güçlü formülü antioksidan bakımından zengindir. Nemlendirme etkisini 24 saat devam ettirir. Cilt için kullanıldığında likit bir doku haline gelerek cildi ışıldatır ve rahatlatır. Bu ürünü uyguladıktan sonra, "cildim yağlı kaldı, yapış yapış oldu" gibi şikayetleriniz asla olmaz. Garnier Nem Bombası Su Bazlı Nem Kaynağı Antioksidan Nemlendirici 50ML fiyatı 26,90 TL'dir.

Dr Murad Nutrient-Charged Water Gel Su Bazlı Jel Nemlendirici

Dr. Murad Nutrient Charged Water Jel son teknolojiyle üretilmiştir. Cildi derinlemesine nemlendirir. Besleyici vitaminleri ve mineralleri ihtiva eden bu ürün, cilt için harika bir besin kaynağıdır. Cildin dayanıklılığını artırır ve yıpranmaya karşı koruma sağlar.

Kullanılışı; Temiz cilde tonik uygulanır ve ince bir tabaka halinde dekolte, boyun ve yüz bölgesine sürülür. Bu işlem her gün 2 defa tekrarlanır. Dr Murad Nutrient-Charged Water Gel Su Bazlı Jel Nemlendirici fiyatı 675,00 TL’dir.

Babe Su Bazlı Nelendirici Krem Spf20 50Ml

İçerdiği bileşenlerle cildin besin ihtiyacını giderir, direnç sağlar ve canlı bir görünüm verir. Yapısında Hiyaluronik asit bulundurur. Cilt için doğal ve etkili bir nemlendirici olmasının nedenlerinden biri de budur. Mat ciltler başta olmak üzere bütün cilt tiplerinde kullanıma uygundur. Babe nemlendiriciyi sürmeden evvel cildinizi temizleyin, ardından yüzünüze ve boynunuza uygulayın. Bunu sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez yapın. Babe Su Bazlı Nelendirici Krem Spf20 50Ml fiyatı 196,50 TL’dir.

Simple Su Bazlı Nemlendirici 125 ml

Alkol, paraben, renklendirici ve parfüm içermez. Doğal ve hafif bir formülü vardır. Hassas ciltlere çok iyi gelir. B5 vitamini, gliserin, E vitamini ve hodan tohumu yağından oluşan faydalı içeriğiyle cildi 12 saat boyunca nemli tutar. Simple Su Bazlı Nemlendirici 125 ml fiyatı 59,95 TL'dir.

Soitenn Su Bazlı Nemlendirici

Cildin nem kaybetmesine ve aşırı yağlanmasına engel olur. Ciltte meydana gelen kızarıklığı ve kuruluğu giderir, tazelik ve ferahlık sunar. Tüm bunlar için hususi olarak geliştirilen yağ ve su bazlı formülüyle Soitenn Nemlendirici, kolayca uygulanır ve cilt tarafından çabucak emilir. Öte yandan cilt bariyerinin daima nemli ve esnek kalmasını, güçlenmesini ve yenilenmesini destekler. Soitenn Su Bazlı Nemlendirici 150 GR fiyatı 71,95 TL’dir.

Ceradolin Hidro Su Bazlı Nemlendirici Losyon 500Ml

Cildin 24 saat nemli kalmasını sağlayan bu losyon, kuru cilt yapısına sahip çocukların ve yetişkinlerin kullanımına yönelik tasarlanmıştır. El, yüz ve tüm vücut için nemlendirici olarak kullanılabilen ürünün cildi onarma özelliği de vardır. Nem desteğinin yanı sıra kaşıntıya da mani olur. Ceradolin Hidro Su Bazlı Nemlendirici Losyon 500 Ml fiyatı 170,00 TL'dir.

Dermacol Aqua Beauty Su Bazlı Nemlendirici Krem 50 ml

Hyaluronik asit ve aquaxyl karışımıyla cildin nem seviyesini yükseltir. İçerdiği vitaminler, doğal yağlar ve deniz özleriyle pullanma gibi deri sorunlarından korur. Cilde bütünlük, canlılık ve esneklik sağlayarak yıpranmanın önüne geçer. Dermacol Aqua Beauty Su Bazlı Nemlendirici Krem 50 ml fiyatı 89,90 TL’dir.

Santeplus Su Bazlı Nemlendirici Kremi Spf20 50ml - Tüm Ciltler

Yumuşacık ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyenlerin beklentilerini fazlasıyla karşılar. Hyaluronik asit barındıran formülü yaşlanma belirtilerini geciktirir. 20 spf güneş koruma faktörüyle gün içinde kullanıma uygundur. Cildin yağlanmasına ve gözeneklerde tıkanıklığa sebep olmaz. Santeplus Su Bazlı Nemlendirici Kremi Spf20 50 ML fiyatı 80,00 TL’dir.

Nemlendirici Maske Tarifleri Cilt Kuruluğu Neden Olur Nasıl Giderilir? Tıklayınız

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT