Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
2023-06-01 08:40:00 | Son Güncelleme : 2023-06-01 10:36:32

Su diyeti yapanların, su diyeti ile kilo verenlerin yorumları nasıldır?

Google News

Su diyeti son senelerin popüler diyetlerinden. Bu diyet sayesinde hem kolaylıkla kilo veriliyor hem de vücuttaki toksinler atılıyor. Peki su diyeti yapanların yorumları nasıl? Su diyeti ile kaç kilo veriliyor?

fotoğraf:freepik
fotoğraf:freepik

Zayıflamak için pek çok farklı diyet listesi uygulanabiliyor. Su diyeti, bu diyet listelerinin en çok tercih edilenlerinden. Su diyetinin de bir sürü çeşidi var. Su diyeti sadece su içerek uygulanabileceği gibi sıvı ağırlıklı ve bol su içerek yapılan su diyetleri de var. Su diyeti ile kilo verenlerin ve bu diyeti yapanların yorumları şöyledir:

SU DİYETİ YAPANLARIN YORUMLARI NASILDIR?

  • Su diyetini 7 gün boyunca yaptım. Ben herhangi bir sağlık sorunu yaşamadım. Su diyeti ile 4 kilo verdim bunun hepsi vücuttaki sudan gitti. Yemeye başlayınca verdiğin kiloyu hemen geri alıyorsun. Bu sadece zayıflamak için yapılan bir diyet değil vücuttaki toksinleri atmaya da yardımcı oluyor.
  • Daha önce üç kez su diyeti uyguladım, 10 gün sadece su içtim 10 kg verdim. Sonra 7 gün su, çay ve kahve içtim 7 kg verdim. Sonra 14 gün su, kuruyemiş, kahve ve çay içtim 8 kg verdim uzun zamandır diyet yapmıyorum 80 kiloya ulaştım, yarın tekrar su diyetine başlayacağım.
  • Ben 3 günlük su diyeti ile 1,5 kilo verdim ve daha sonrasında yarım kilo geri aldım.

Su diyeti yapanların, su diyeti ile kilo verenlerin yorumları nasıldır?

  • Su diyeti yapıyorum. 157 boyundayım 63.4 kilo ile su diyetine başladım. 1. Gün 60 kilo 700 grama düştüm. 2.700 gr gitti. 2. Gün 60 kilo oldum 700 Gr gitti. 2. Gün halsizlik oldu akşama doğru canım yemek istedi. 4. Gün kilo 57.6 ile diyeti sonlandırdım. Horlamam kesildi. Cildim biraz daha iyi canlılık geldi. Bir de dişlerim beyazladı. Su diyeti ile yaşadığım farklılıklar bunlar.
  • Su diyeti 7. gününü tamamlamak üzere olduğum diyettir. Bu diyet ile günde ortalama 1 kg zayıfladım ve her hangi bir sağlık sorunum henüz yok. 21 gün yapmayı düşünüyorum, umarım başarabilirim.
  • Su diyeti sayesinde 20 günde 20 kilo verdim ve bu kiloları geri almadım, üstelik romatizma, migren gibi kronik ağrılarımdan da kurtuldum. Bu diyeti sizinle de paylaşmak istedim:Su diyeti nedir: Belli günlerde su dışında hiçbir şey tüketmemek. 7, 10, 15 ve 21 günlük süreçlerde tutulabilir. Dünyanın en hızlı yağ yakma diyeti olarak biliniyor.

5 günde 5 kilo verdiren su diyeti listesi Tıklayınız 

Kaynak : Mavi Kadın
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.