05 Aralık 2021, Pazar 17:29

Süper Gro Kullananların Olumlu Ve Olumsuz Yorumları Önerileri Nasıldır

Süper Gro Kullananların Olumlu Ve Olumsuz Yorumları Önerileri Nasıldır

Süper Dax Super Gro saçların kısa sürede uzamasını vaat eden bir saç bakım yağıdır. Aynı zamanda saçların güçlenmesini ve ışıl ışıl olmasını sağlar. İçerisindeki botanik yağlar sayesinde saçları besler ve kuru saçları nemlendirir.

Son zamanlarda en çok tercih edilen markalardan biri olan Dax Super Gro’yu kullananların olumlu ve olumsuz yorumlarını yazımızın devamında paylaştık.

Dax Super Gro Kullananların Olumlu Ve Olumsuz Yorumları

Saçlarımı kestikten sonra Dax Super Gro kullanmaya başladım. Her akşam Hindistan cevizi yağı ile saçlarıma bakım yaptıktan sonra, Dax Super Gro kullandım. Saçlarım gerçekten uzadı, gözle görülür bir fark var.

Dax Super Gro saç bakım yağını kullanmaya başladığımdan beri saçlarım oluk oluk dökülüyor. Sırf saçlarınızı uzatmak için, saçlarınızdan olmayın derim tavsiye etmiyorum.

Uzun zamandır saçlarımı uzatmak için Dax Super Gro kullanıyorum. Çok da memnunum. Bazı kullanıcılar saçında koku bıraktığını ve çıkmadığını söylemiş. Ben saçlarıma elma sirkeli su yapıp ardından iki defa şampuanlıyorum hiçte koku kalmıyor.

Dax Super Gro saç bakım yağını kullandım ve gerçekten saçlarımın uzaması için çok yardımcı oldu. Ancak saçlarım bir yerden uzarken bir yerden de çok döküldü.

Süper Dax Super Gro saç bakım yağı düzenli kullanımda saçları çok uzatıyor. Akşam saç diplerime uyguladıktan sonra, saç kurutma makinesiyle saçlarımın ısınmasını sağlıyorum. Böylece saç bakım yağı erisin ve saçımın her yerine dağılsın diye. Ardından saçlarımı havluyla sarıyorum be ertesi günü duşta önce şampuanla saçınızı çok güzel arındırmanız gerekiyor. Saçlarım normalde yavaş uzamasına rağmen, gerçekten etkisini gördüm bir yağdır.

Saçlarımı uzatmak için Dax Super Gro saç bakım yağı kullanmaya başladım. Ancak kullandıktan sonra saçlarımın çok fazla döküldüğünü fark ettim. Saç bakım yağını bırakmama rağmen hala saçlarım dökülmeye devam ediyor. Bu yüzden tavsiye etmiyorum.

İlk kullanımda saçlarımı yumuşacık ve parlak yaptı daha yeni aldım ama uzatacağından eminim kuruluktan dökülen saçlarımın bile dökülmesi azaldı çok güzel bi ürün olduğu düşünüyorum.

Dax Super Gro saç bakım yağını kullanmaya başladığım günden beri çok memnunum. Saçlarım eskisine göre daha yumuşak ve ışıl ışıl oldu. Aynı zamanda saçlarımın dökülmesi durdu. Çok güzel bir ürün herkese tavsiye ederim.

Dax Super Gro saç bakım yağını belki saçlarım düzelir ve uzar diye kullanmaya başladım. Ancak saçım daha çok dökülmeye başladı. Aynı zamanda saçlarınızı bu bakım yağından arındırırken saçların diplerinde yağlar kalıyor. Beklediğimi karşılamadı, tavsiye etmiyorum.

Süper Dax Super Gro saç bakım yağının saçlarıma bir faydasını görmedim. Sanki saç gözeneklerimi tıkadı gibi hissediyorum. Oysa 2 ay kullandım ancak bir pek bir faydasını göremedim.

Yaklaşık 1 yıldır Dax Super Gro saç bakım yağını kullanmaktayım. Saçlarımı gözle görülür bir şekilde hızlıca uzattı. Ancak saç dökülmesinin önüne geçemedim.

Dax Super Gro saç bakım yağı saçımı döktü. Aynı zamanda egzamamı çoğalttı. Bu yüzden kullanmayı bıraktım.

Dax Süper Gro saç bakımını ilk kullandığımda saçımda dökülmeler meydana geldi. Ürünü 2. Kez kullandığımda ise saç dökülmem azaldı. Son olarak 3. Kez kullandığımda saç dökülmeme hiç kalmadı. Saçlarıma bakım yaptığını ve çok iyi geldiğini düşünüyorum.

Dax Super Gro saç bakım yağını ilk kullandığımda saçlarım dolgun gözüküyordu. Ancak ürün ilerleyen zamanlarda saçlarımı bastırdı yani daha zayıf bir görüntü oluştu.

Dax Süper Gro saç maskesini kullandım ancak şuan kullanmıyorum. Saçlarım resmen azaldı aynı zamanda kurumasına neden oldu.

Yaklaşık 8 yıldır Dax Süper Gro saç bakımını kullanmaktayım. Çok memnunum. Saçlarım hızlı uzuyor ve ışıl ışıl gözüküyor.

Haftada 2 kez saçlarıma Dax Super Gro maskesini uygulamaktayım. Yaklaşık 45 gündür kullandığım bu ürün saçlarımı yumuşacık yaptı ve minik minik saçlarım çıktı. Aynı zamanda saçlarımı yıkarken kolaylıkla temizleyebiliyorum.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT