2023-02-04 10:21:19 | Son Güncelleme : 2023-02-24 17:06:13

Süre: 5 saniye! Pandalar içindeki rakun nerede?

Sosyal medyada gündem olan bu optik illüzyon görselinde pandaların arasındaki Rakun’u bulmak sizi zorlayacak. Sadece gerçek zekiler 5 saniye içinde saklanan rakunun yerini bulabilir. Görsel illüzyon testi ile zekanızı test etmeye hazır mısınız? Bakalım 5 saniyede rakunu görebilecek misiniz?

Süre: 5 saniye! Pandalar içindeki rakun nerede?

Sadece zeka küpü olanlar 5 saniyede bu testi çözebilir. İnsanların sadece %2’si resimdeki pandalar arasına saklanmış rakunu 5 saniye içinde görebiliyor.

Optik yanılsama, bir nesnenin veya çizimin insan beyninin algılama biçimine meydan okuyan, akıl almaz, son derece karışık ve şekil değiştiren bir görüntüsüdür. Normal bir insan beyni, olaylara veya görüntülere farklı bakabilir ve her açıdan farklı bir algı oluşturabilir. İşte yaprakların arasında bir yerde saklanan rakunu fotoğrafın içinde bulmakta zekaya bir örnek olarak görülebilir.

RAKUNU BULABİLİR MİSİNİZ?

Yukarıdaki resimde, pandaların arasında bir tane rakun saklanıyor. Test “Resimdeki hayvanların hepsi panda mı ?” diyerek size meydan okuyor. İnsanların sadece %2’sinin bu görüntüdeki gizli rakunu bulabileceği iddia edildi. Bu illüzyon görselinde saklanmış rakunu bulmanız gerekiyor. Meydan okumaya hazır mısınız?

Süre başladı!

Sadece 5 saniye

Bitmek üzere…

Bitti!

GİZLİ RAKUNU 5 SANİYEDE BULABİLDİNİZ Mİ?

Gizli rakunu bulmakta zorlanıyorsanız, size yardım etmek için buradayız! Bu optik illüzyon görüntüsüne daha yakın bakın ve pandalar arasına saklanmış rakunu bulmaya çalışın. Rakunu bulmak çok zor gelebilir, ancak görüntünün sol üst tarafındaki hayvanın yüzüne dikkatli bakarsanız, gizli Rakun’u görebileceksiniz. Rakun’un başındaki ve yüzündeki çizgiler rahatlıkla görülebilir.

Hala göremediniz mi?

İşte rakun burada!

Resimdeki Pandalar grubunda gizlenmiş rakunu sadece 5 saniye içinde teşhis etmeyi başarırsanız, bunun olağanüstü zekanızın bir işareti olabileceği iddia edildi. Çalışmalar, zor bulmacaları çözerek beyninizi ne kadar çok çalıştırırsanız, o kadar akıllı olduğunuzu ortaya çıkardı. Öyleyse hadi bize söyleyin, bu optik illüzyon görüntüsünün içindeki gizli rakunu gördünüz mü?

 

 

Mavi Kadın