2023-02-17 16:21:53 | Son Güncelleme : 2023-03-03 22:40:31

Survivor Aşkım Burçe’nin paylaşımı yürekleri sızlattı: Bir gün kavuşacağız, o güne kadar bekle beni

Kahramanmaraş merkez üssü olarak meydana gelen iki büyük deprem 10 ilde yıkıma neden oldu. Binlerce kişinin hayatını kaybettiği depremde Surrvivor yarışmasında ünlüler takımında mücadele eden Aşkım Burçe Tunay’ın erkek arkadaşı enkazda kalarak hayatını kaybetti.

Survivor Aşkım Burçe’nin paylaşımı yürekleri sızlattı: Bir gün kavuşacağız, o güne kadar bekle beni

Survivor Türkiye yarışmasının 2020 sezonunda ünlüler takımında mücadele Aşkım Burçe Tunay’ın erkek arkadaşı Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremde hayatını kaybetti. Tunay, erkek arkadaşı Yiğit Can Datlı’nın ölümüyle yıkıldı. Kahreden haber sosyal medya hesabından paylaşan Aşkım Burçe’den yeni paylaşım geldi.

Erkek arkadaşı Yiğit Can Datlı’yı toprağa veren Aşkım Burçe sosyal medya hesabından yürek sızlatan paylaşımlar yaptı. Sosyal medya hesabından “Tam bir hafta geçti “ diyerek erkek arkadaşıyla olan fotoğraflarını paylaştı.

“TAM BİR HAFTA GEÇTİ”

Paylaşımına "Bugün seni kendi ellerimle toprağın altına koymamın üzerinden tam bir hafta geçti. Bana sorarsan eğer, 23 senedir yaşıyorsam, geçirdiğim tüm zamanlardan daha uzun... Seninle olan hiçbir an'ımızı siyah beyaz paylaşamayacağım, onlara ihanet olur" diye yazan Tunay, mesajına; "İyi ki geçtin hayatımdan da demeyeceğim, çünkü hep hayatımda kalacaksın. Ne diyeceğimi inan bilmiyorum.” notunu düştü.

Aşkım Burçe Tunay, gelen destek mesajlarına teşekkür eden bir paylaşım da yaptı.

Mavi Kadın