Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu'dan sürpriz: Bebeklerinin cinsiyeti belli oldu!

Mavikadin>Magazin>Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu'dan sürpriz: Bebeklerinin cinsiyeti belli oldu!

2021 yılının Haziran ayında dünyaevine giren aktör çift Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu evliliklerini kameralardan uzak bir şekilde sürdürmeyi tercih ediyorlar. Zeynep adında bir kızları olan Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu'nun ikinci bebeğinin cinsiyeti de açıklandı. Çiftin bir erkek çocukları olacak.

Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu'dan sürpriz: Bebeklerinin cinsiyeti belli oldu!

Mutlu bir birliktelikleri olan ve medyadan uzak bir hayatı tercih eden aktör çift Taner Ölmez ve kendisi gibi oyuncu eşi Ece Çeşmioğlu, 2022'nin mart ayında kızları Zeynep'i dünyaya getirerek ilk kez ebeveyn olmanın mutluluğunu yaşamıştı. Geçtiğimiz günlerde ikinci bebek müjdesiyle gündeme gelen çiftin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu.

ÜNLÜ ÇİFTİN OĞLU OLUYOR

Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu çiftinden, kısa bir süre önce sevindirici bir haber gelmişti. Ünlü çift, ikinci kez bebek bekledikleri haberiyle gündem olmuştu. Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanmayan ve kameralardan uzak bir hayat yaşayan Tamer Ölmez ve Ece Çeşmioğlu çiftinin ikinci bebekleri erkek olacak. Daha önce bir kızları olan çiftin bu haber karşısında heyecanlarının arttığı iddia edildi.

Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu'dan sürpriz: Bebeklerinin cinsiyeti belli oldu!

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...