04 Aralık 2021, Cumartesi 04:41

Ter kokusuna son veren en iyi 7 roll on markası

Ter kokusuna son veren en iyi 7 roll on markası

Günlük hayatın korkulu rüyası olan ter kokusu, kişinin hayat kalitesini düşürüp özgüvenini zedeleyebilmektedir. Vücudun doğal fonksiyonlarından biri olan terleme, toksinlerin bedenimizden dışarı atılmasını sağlar. Ancak terlemenin yol açtığı kötü koku hem kişiyi hem de çevresindekileri rahatsız eder. Yaşam kalitesini doğrudan etkileyen ter kokusunu önlemenin en etkili yollarından biri sık duş alma diğeri ise rolon kullanımıdır. Kullananların en çok memnun kaldığı, ter kokusuna çözüm olacak roll on markaları ve özellikleri için buyrun devam edelim: 

Ter Kokusunu Gideren En İyi Roll On Markaları

Driclor roll on özellikleri

En iyi koltuk altı roll on markalarını listelediğimiz içeriğimize Driclor markası ile başlıyoruz. Driclor rooll on aşırı terlemeyi önlemeye karşı özel olarak tasarlanmış olup kullananlardan da tam not almıştır. Driclor Antiperspirant Roll-On yalnız koltuk altı için değil, el ve ayak terlemesine karşı da güvenle kullanılabilir.

Siveno doğal roll on özellikleri

Ter kokusunu kontrol altına almanızı sağlayan Sıveno roll-on, koltuk altındaki gözenekleri tıkamadan ter kokusunu etkisiz hale getirir. Tamamen doğal bir mineral olan potasyum alum tuzu içermektedir. Koltuk altında yapışkan bir his ve kıyafetler üzerinde leke de bırakmaz.

Rexona ter önleyici roll on özellikleri

Özel formülü sayesinde terleme kaynaklı koltuk altı ıslanmasına ve ter kokusuna karşı maksimum koruma sağlar. 48 saate kadar güzel kokuyu muhazafaza eder. Bilhassa geceleri ter bezlerinin daha az aktif olduğu saatlerde kullanılması önerilir. Ürün dermatolojik olarak da test edilmiştir.

Amway roll on özellikleri

Amway ter kokusuna karşı en etkili roll on markalarındandır. Koltuk altına uygulandığında anında kurur ve ciltte renk değişikliklerine neden olmaz. Hoş kokusu sayesinde gün boyu temiz kokmanızı sağlar.

Babe roll on özellikleri

Aşırı terlemenin önüne geçen babe roll on, koltuk altı kokusuna karşı 24 saat boyunca etkin koruma sağlar. Zenginleştirilmiş bisabolol içeriği sayesinde uygulandığı  bölgeyi rahatlatır, yumuşacık yapar. Günlük kullanıma uygun olup, yıkanıp temizlenmiş ve bezle kurutulmuş koltuk altında ince bir tabaka halinde uygulanması gerekir. Hassas ve duyarlı ciltler için tasarlanmış olup alkol içermez.

Incıa doğal roll on özellikleri

Vücuda zarar verebilecek maddeler içermeyen ıncıa roll on, kadınların en çok tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır. Gözenekleri tıkamadan ter kokusunu tamamen engeller ve koltuk altlarını da beyazlatmaya yardımcı olur. İçerisinde aliminyum, yapay koku ve alkol bulunmadığından hassas ciltlerde bile güvenle kullanabilir.

Garnier roll on özellikleri

Ter kokusuna son veren en iyi roll on markaları listemizin sonunda ise Garnier Mineral Termal Koruma Roll-On Deodorant yer alıyor. İçerdiği ter emici mineraller sayesinde cildin nefes almasını kolaylaştırır. Koltuk altlarınızı 48 saat boyunca kuru ve ferah hissetmenizi sağlar. Dermatolojik olarak test edilmiş olup alkol içermez. Güzel, fresh bir kokuya sahiptir. Temiz ve kuru koltuk altına sürülür, günlük kullanıma uygundur.

 

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT