Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Tuba Büyüküstün hayranlarına sorduğu soruyla sosyal medyayı ikiye böldü

Mavikadin>Magazin>Tuba Büyüküstün hayranlarına sorduğu soruyla sosyal medyayı ikiye böldü

Sosyal medya hesabından son zamanlarda dikkat çeken paylaşımlarda bulunan oyuncu Tuba Büyüküstün şimdi de takipçilerine "Lüks nedir?" diye sordu. Ünlü oyuncu bu sorusuyla sosyal medyayı ikiye bölgü.

Tuba Büyüküstün hayranlarına sorduğu soruyla sosyal medyayı ikiye böldü

2 çocuk annesi, 41 yaşındaki Tuba Büyüküstün, sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Ünlü oyuncu, bir süredir yaptığı kahve paylaşımlarıyla adından söz ettirmişti. Şimdiler de ise farklı sorular sorup açıklamalar yaparak adından söz ettiren ünlü oyuncu, kimileri tarafından tiye alınırken kimileri de oyuncuyu taktir etti.

ONUR SAYLAK'LA BİR ARAYA GELDİ

Maya ve Toprak ismindeki iki kızıyla Fransa'ya taşındığını açıklayan Tuba Büyüküstün, yaz tatilini Türkiye'de geçirmeye karar verdi. Kızlarıyla tatilin tadını çıkaran Büyüküstün, önceki gün eski eşi ve kızlarının babası Onur Saylak ile Bodrum'da görüntülendi. Burada kızlarıyla vakit geçiren anne baba, objektiflere yansımıştı. 

Tuba Büyüküstün hayranlarına sorduğu soruyla sosyal medyayı ikiye böldü

"LÜKS NEDİR"

Ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımında takipçilerine 'Lüks nedir?' diye sordu ve şöyle devam etti; 

Düşünüyorum. Lüks nedir? Çok paran olması ve o parayla arabalar, jetler, çantalar, ayakkabılar alabilmek midir lüks? Ya da özel parçalara sahip olmak mıdır? Tek, kimsede olmayan, sadece sende olan, senin için yapılmış ya da ailenden kalmış ya da bir yerden bulduğun... Ya da sadece kendin olabilmek midir? Basit olabilmek?

Tuba Büyüküstün'ün bu paylaşımından sonra sosyal medya ikiye bölündü. Kimileri ünlü oyuncuyu tiye alırken kimileri de samimi bir açıklama olarak görüp ünlü ismi taktir etti.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...