Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Tüm burçlar için Yeni Ay’da akla kara ortada! Tertemiz sayfalar açın ama temkini elden bırakmayın...

Mavikadin>Yaşam>Tüm burçlar için Yeni Ay’da akla kara ortada! Tertemiz sayfalar açın ama temkini elden bırakmayın...

İkizler burcunda 18 Haziran’da görülecek Yeni Ay ile birlikte temiz sayfalar, yepyeni kapılar ve fırsatların yolları açılıyor. Fakat burada dikkat edilmesi gereken bir Neptün karesi var ki, aldatmaları ve kandırılmaları beraberinde getirebilir. Peki, burçlarımızı neler bekliyor? Astrolog Gülser Çelik sizin için anlattı.

Gökyüzünde olan bitenler, yaşamımızı bir yerinden etkiliyor. Hatta o kadar ki, yeni fırsatların kapılarını da aralayabiliyor. Zaten Astrolog Gülser Çelik, Yeni Ay dönüşümlerinin yenilikler getirdiğini vurguluyor. Fakat 18 Haziran İkizler Yeni Ay’ı hayal kırıklıklarını da beraberinde getiriyor.

Bu Yeni Ay ile birlikte aldatılmalar, kandırılmalar, gizlenen durumların açığa çıkması gibi bir süreç yaşanabilir. Ancak akla karanın ortaya çıkacağını belirtelim. Peki, bu süreç burçlarımıza neler getirecek? Hangi konuları gündemimize almalıyız? Gelin, konuya yakından mercek tutalım…

NEPTÜN KARESİNE DİKKAT!

Yeni Ay, yeni başlangıçlar demek. Açılan bambaşka kapılar, atılan adımlar, tertemiz sayfalar… Ancak İkizler Yeni Ay döneminde Neptün karesi hayatınızda birtakım olumsuz yeniliklerin de kapılarını açabilir. Bunlar aldatılmalar, kandırılmalar, arkadan iş çevirmeler olabilir. Bu yüzden ortaya çıkacak konulara karşı hazırlıklı olun.

Peki, bu dönemde burcunuz neler yaşayabilir? İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni Ay tüm burçları bir konuda etkisi altına alıyor ve karar verme süreçlerinizi bunlara göre şekillendirmenizi istiyor. O halde burcunuzla ilgili gelişmeleri astrolog Gülser Çelik’ten öğrenelim.

Tüm burçlar için Yeni Ay’da akla kara ortada! Tertemiz sayfalar açın ama temkini elden bırakmayın...

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ:

İletişimde var olacaksınız. Her yere çağırılacaksınız ve sosyalleşmeniz kaçınılmaz olacak. Böyle bir durum sizi memnun edecek. Arkadaşlarınızla vakit geçirmenin yanı sıra seyahat planlarınız da olabilir. Ayrıca araba alma planları da yapabilirsiniz. Sadece bir şey satın almadan önce iki kere düşünün ve aldanmamaya dikkat edin.

Gökyüzündeki Venüs ve Mars kavuşumuyla birlikte yeni arkadaşlıklar edinebilir ve bu sebeple gelecek planlarına yönelebilirsiniz.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR:

Yeni Ay Boğa burçlarının para evinde gerçekleşecek. Bu dönemde olumlu parasal fırsatlar elde edebilirsiniz. Ancak borç konuları da gündeme gelebilir. Borç alıp vermeler bu dönemde artış gösterebilir.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER:

Güneşinizin ve yükseleninizin üstünde Yeni Ay olacak ve bu da yeni başlangıçların kapılarını size açacak. Hayatınızın her alanına özel başlangıçlarla iyi değerlendirmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz.

Bu dönemde dikkat etmeniz gereken konuların başında kariyeriniz geliyor. Hayal kırıklıkları yaşanabilir. Bunun dışında bol iletişim dolu ve seyahatlerin düşünüldüğü bir dönem.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ:

Bu ay Yengeçler için ruha dönme, kalbi dinleme zamanı. Aynı zamanda rüyalarınıza da dikkat edebilirsiniz; size önemli şeyler söyleyebilirler. Neptün karesiyle aldanma yaşayabileceğiniz konuysa yurt dışı ile ilgili iş ve eğitim fırsatları. Bunları değerlendirirken temkinli olmalısınız.

Kendi içinize dönüp önceliklerinizi doğru şekilde belirlerseniz iyi bir süreçten geçebilirsiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN:

Yeni ortamlara gireceğiniz bir dönemdesiniz. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz ve hayallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Kurduğunuz hayaller için adım atabileceğiniz bir Yeni Ay ile karşı karşıyasınız. Finansal konulara Neptün karesinden dolayı dikkat etmelisiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR:

Bu Yeni Ay kariyer evinizde gerçekleşecek. İş değiştirmek, iş aramak, işle ilgili yeni fırsatların kapılarını aralamak için adımlar atabilirsiniz. Terfi almanız da olası. Uzun süreli arkadaşlıklar konusunda dikkat etmeyi unutmayın.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ:

Yeni bir eğitim fırsatı doğabilir. Yurt dışı seyahatleri konusunda fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ayrıca vizyonunuzu geliştirecek insanlarla bir arada bulunabileceğiniz bir Yeni Ay dönemindesiniz.

Dikkat etmeniz gereken konularsa günlük rutinleriniz, yardımcılarınız ve yakınınızda size destek olan kişiler. Çünkü yakın çevrenizden biri sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP BURCU:

Para evinizde gerçekleşecek Yeni Ay ile birlikte yatırım konularına ağırlık verebilirsiniz. Yeni yatırım kaynakları bulabilir, bu kaynaklarla güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Fakat spekülatif piyasalardan uzak durun, Neptün karesinin talihsizliğini yaşamayın. Spekülatif piyasalarda yanılgıya açıksınız.

YAYLAR VE YÜKSELEN YAYLAR:

Yeni Ay Yay burçlarına ilişki fırsatlarını açıyor. Eğer hayatınızda ciddi bir arkadaşlığınız mevcutsa onunla yepyeni kapılar aralayabilirsiniz ve adımlar atabilirsiniz. Neptün karesi sebebiyle ailevi bazı hayal kırıklıkları olabilir.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK:

Oğlaklar için Yeni Ay iş evlerinde ve rutinlerde gerçekleşecek. İş fırsatları aktif olabilir bir de hayatınızı kolaylaştıracak, size güzelce destek olacak yardımcılar bulabilirsiniz. Hayal kırıklığı noktasında arkadaşlık ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Seyahat planlarınızın sekteye uğramaması için planlarınızı birkaç defa kontrol etmelisiniz.

KOVALAR VE YÜKSELEN KOVALAR:

Yalnız olanlar iyi ve özel bir arkadaşlık başlatabilirler. Zaten bir ilişki içerisinde olanlarsa mutlu edici gelişmelere adım atabilirler. Neptün karesi parasal konulara canınızı sıkabilir, bu yüzden dikkat etmelisiniz. Harcamalarınızı kontrol altında tutmaya çalışın.

BALIKLAR VE YÜKSELEN BALIKLAR:

Evinizi güzelleştirebilirsiniz, taşınmalar yaşayabilirsiniz. Yalnız hayatınızla ilgili vereceğiniz büyük kararlarda bu ay dikkat etmenizde yarar var. Hayal kırıklıkları yaşamamak için erkenden önleminizi almalısınız.

BU VİDEO DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Simgenur Gök
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...