Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Tüp Bebek Savaşçısı Aylin Coşkun! Tam 50 kez denedi, uğruna bir servet harcadı

Mavikadin>Magazin>Tüp Bebek Savaşçısı Aylin Coşkun! Tam 50 kez denedi, uğruna bir servet harcadı

Sahnelerden uzun bir süredir uzak kalan Aylin Coşkun, tüp bebek tedavisi gördüğünü açıkladı. 46 yaşındaki şarkıcı, 4 yıldır çocuk sahibi olma çabası içinde odluğunu ve 50 kez tüp bebek tedavisi gördüğünü ve bunun için bir servet harcadığını söyledi.

Tüp Bebek Savaşçısı Aylin Coşkun! Tam 50 kez denedi, uğruna bir servet harcadı

Ünlü şarkıcı Aylin Coşkun, iş adamı Volkan Arslan ile 2019 yılında evlenmişti. Mutlu birlikteliklerini bir bebekle taçlandırmak isteyen çift, bu amaçla 50 kez tüp bebek tedavisi gördüğünü açıklayarak izleyenleri şoke etti. Ünlü şarkıcı bu uğurda harcadığı parayı da söyledi.

AYLİN COŞKUN ANNE OLMAK İSTİYOR

Aylin Coşkun, mankenlik kariyerinin ardından özel bir televizyon kanalında sunuculuk yapmaya başladı ve müziği hiçbir zaman bırakmadı. 2000'li yılların başında ilk albüm çıkardı ve 'Bu Kaçıncı' ile 'Yandım Allahım' gibi hit şarkılarıyla büyük bir çıkış yakaladı. Coşkun, bir dizi albümünün ardından, uzun süredir arkadaşlıkları olan Volkan Aslan ile 10 Eylül 2019 tarihinde dünya evine girmişti.

Bir süredir sahne performanslarına ve albüm kayıtlarına ara veren Aylin Coşkun, magazin programı 2. Sayfa'ya katıldı. Eşiyle birlikte çocuk özlemi çektiklerini ifade eden şarkıcı, 4 yıl boyunca 50 kez tüp bebek tedavisi gördüğünü açıkladı. Hala tüp bebek denemeleri yaptıklarını söyleyen Aylin Coşkun; "Vücudum bana dur' diyene kadar denemeye devam" dedi. Gördüğü tedaviler nedeniyle bir dönem 90 kiloya çıkan Aylin Coşkun, nihayet eski formuna kavuştuğunu da söyledi.

Tüp Bebek Savaşçısı Aylin Coşkun! Tam 50 kez denedi, uğruna bir servet harcadı

TÜP BEBEK TEDAVİSİNE SERVET HARCADI

Tüp bebek tedavisinin oldukça yüksek bir maliyet gerektirdiğini vurgulayan Coşkun, bu sürecin finansal yükü ve psikolojik etkilerini şu şekilde anlattı;

"Tedavi görürken tekerlekli sandalyeye kadar düştüm. Kalçalarımın üstünde merdiven inip çıkmaya başladım. İnsanlar bu sürecin kolay olduğunu sanıyor ama yaşayan bilir. Hormonlar farklılaşıyor, bambaşka biri oluyorsun. Bu psikolojiyi kaldıracak bir güçte olmak lazım. Vücudum bana artık ‘Tamam Aylin’ diyene kadar deneyeceğim. Veren Allah, alan Allah. Kısmet…”

 

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...