2023-02-06 09:30:51 | Son Güncelleme : 2023-02-06 14:54:21

Türkiye acı bir güne uyandı! Ünlülerden geçmiş olsun mesajları…

Türkiye’nin Doğu, Güneydoğu, Akdeniz, İç Anadolu ve Karadeniz bölgeleri, Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi merkezli 7.7 büyüklüğündeki depremle sallandı. Ünlü isimler sosyal medya hesaplarından geçmiş olsun paylaşımları yapıldı.

Türkiye acı bir güne uyandı! Ünlülerden geçmiş olsun mesajları…

DEMET AKALIN

Allahım sen bizi koru… Şu an teyzem aradı ağlayarak sıçradım uykumdan güneydoğuda deprem dedi Hatay, Maraş ay yazamıyorum bir haber var mı?

EZGİ MOLA

Geçmiş olsun Türkiye. Ne acı habere uyandık be... #deprem...

ÇAĞLA ŞİKEL

Ah Çok üzgünüm… Allah yardımcımız olsun.. Yaralılar ve kurtarılmayı bekleyenler için dua edelim..
Başımız sağolsun...

ŞAHAN GÖKBAKAR

Değerli dostlar; şu an birlik olarak, dayanışma içinde, en hızlı şekilde enkaz altında kalanları çıkarma ve bölge insanına destek olma vakti. Bilgi kirliliği yaratmadan, yolları açık tutarak, panik olmadan ve yetkilileri dinleyerek çalışmalara yardımcı olun.

OĞUZHAN UĞUR

"Ağlaya zırlaya RT yapıyorum. Halen inanamıyorum. Allah bölgedekilerin yardımcısı olsun. Başka bi şey söylemeye gerek yok… Kahroluyorum." şeklinde tweet atan Oğuzhan Uğur, daha sonra da takipçilerini bilgi kirliliğine karşı uyardı.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN

Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan Kahramanmaraş'ta yaşanan deprem sonrası sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma "Kahramamaraş'ta meydana gelen ve birçok ilimizde hissedilen depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum." notunu düştü...

CÜNEYT ARKIN/ AİLESİ

Vefat eden yeşilçam sinemasının usta aktörü Cüneyt Arkın'ın ailesi tarafından yönetilen sosyal medya hesabında hem AFAD'ın resmi açıklaması paylaşıldı hem de, "Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen ve birçok ilimizde hissedilen 7.4 büyüklüğündeki depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileriz. Dualarımız depremden etkilenen tüm vatandaşlarımız ile. Geçmiş olsun Türkiye" mesajı paylaşıldı.

HÜLYA KOÇYİĞİT

Yeşilçam sinemasının usta oyuncusu Hülya Koçyiğit, "Yüreğim yanıyor. Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve birçok ilde hissedilen, hasara neden bu büyük depremde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Can kaybının artmaması için dua ediyorum. Geçmiş olsun canım ülkem" mesajını paylaştı.

MUSTAFA SANDAL

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal sosyal meyda hesabından "Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7,4 şiddetindeki depremde Diyarbakır, Hatay, Malatya gibi çevre illerde ve birçok yerde maalesef ciddi yıkımlar olmuş. Çok geçmiş olsun. Allah bölgedeki tüm vatandaşlarımızın yardımcısı olsun. Umarım daha kötü haberler almayız. Dualarımız sizlerle..."  mesajını yayınladı

Mavi Kadın
En Çok Okunanlar
Magazin
|
07 Şubat 2023 - 16:16
Haluk Levent'in kuzeni göçük altında hayatını kaybetti
Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerden sonra kahreden haberler peş peşe geldi. AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent, ekibi ile birlikte afet bölgesinde yerini aldı. Adanalı olduğu bilinen Haluk Levent, küçük kuzeninin göçük altında kalarak hayatını kaybettiğini duyurdu.
Magazin
|
08 Şubat 2023 - 01:17
Acun Ilıcalı'dan Haluk Levent aracılığı ile büyük yardım!
Türkiye'yi yasa boğan Kahramanmaraş ve Gaziantep merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki depremin ardından göçük altında kalanlar için kurtarma çalışmaları sürerken deprem bölgelerine de adeta yardım akıyor. AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent aracılığı ile yardım yapan ünlüler arasına  Acun Ilıcalı'dan dev bir yardım geldi. Ilıcalı, bölgeye 100 tır içme suyu ve 5 milyonluk eşya yardımı yapacağını duyurdu. Haluk Levent yardım haberini sosyal medya hesabından paylaştı.
Magazin
|
17 Şubat 2023 - 16:21
Survivor yarışmacısından yürek sızlatan paylaşım
Kahramanmaraş merkez üssü olarak meydana gelen iki büyük deprem 10 ilde yıkıma neden oldu. Binlerce kişinin hayatını kaybettiği depremde Surrvivor yarışmasında ünlüler takımında mücadele eden Aşkım Burçe Tunay’ın erkek arkadaşı enkazda kalarak hayatını kaybetti.