17 Ekim 2021, Pazar 06:58

Tüy Azaltıcı Krem Kullananlar Yorumları Nasıldır?

Tüy Azaltıcı Krem Kullananlar Yorumları Nasıldır?

Tüy dökücü kremler istenmeyen tüylerden kurtulmak için kullanılan yöntemlerdendir. Bu makalemizde tüy dökücü krem kullananların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Tüy Dökücü , Tüy Azaltıcı Krem Kullananların Yorumlar

Tüy dökücü kremler bence tam bir para tuzağı. Mecbur değilsem kullanmıyorum ve kesinlikle kullanmanızı önermiyorum. Kıllar yeniden uzarken aynı jiletle alınmış gibi çıkıyor. Sadece cildinizi kesme riskini ortadan kaldırıyor. Spatula ile kremi bölgeye sürüp 5 dakika kadar bekletiyorsunuz. Sonra yeniden spatulayla temizleyip yıkıyorsunuz. Üzerinden 1 gün geçmemişken kıllarınız yeniden çıkmaya başlıyor. Spreyi de kremi de aynı, boşuna masraf yapmayın.

Bana göre jiletten farklı bir yanı yok. Kıllar aynı hızda kalınlaşıyor ve uzuyor. Süreceğiniz bölgeden biraz taşırırsanız ince tüyleriniz de kalınlaşarak uzuyor. Çok acil bir durum olsa jilet kullanmayı seçiyorum.

Arkadaşlar bence ağda kullanmaya devam edin. Geçen ay tüy dökücü krem kullanmayı denedim de jilet gibi resmen. Kılları köklerinden almıyor. 2 kez uyguladım ama hala siyah siyah noktalar vardı. Üstelik cildi tahriş ediyor. Kullandığım için pişmanım. Benim tavsiyem, hiç denemeyin bile. 1 hafta içinde mağara adamlarına dönersiniz.

Tüy dökücü kremleri kollarım ve koltuk altım için dönem dönem kullanıyorum. Acil bir durum olduğunda gayet pratik oluyor. Kullandığım markayı şu an hatırlayamadım ama bilindik bir üründü. Farklı cilt yapılarına göre seçenekleri de var. 10 dakika sürmeden hazır oluyorum, gayet memnunum.

Tüy dökücü kremleri denedim ama herhangi bir yararını görmedim. Üstelik çok kötü bir kokusu var. Kanser ve cilt kararmalarına yol açabileceğini öğrenince direkt çöpe attım.

Tüy dökücü kremi ilk kullandığım zaman memnun kalmamıştım. Tüylerim çoğaldı ve jiletten bir farkını göremedim. Geçtiğimiz sene bir kuaförde koltuk altımı aldırdım ve mikrop kaptım. Gittiğim doktor diğer yöntemlerin zararlı olduğunu söyleyip tüy dökücü krem önerdi. Birkaç kez daha kullandım ama içime sinmediği ve tüylerim çok hızlı uzadığı için evde ağda yapmaya başladım. Şimdi soğuk ağda bandı kullanıyorum, gayet memnunum. Hem mikrop kapma riskim yok hem de kıllarım hemen uzamıyor.

Birçok cildiye uzmanı jilet yerine tüy dökücü kremleri öneriyor. Zira jilet kullanımı çoğu cildin tahriş olmasına yol açıyor. Tüy dökücü kullanmak için kıllarınızın belirli bir uzunluğa gelmesi gerekiyor. Kremi sürdükten sonraki  5 dakika içerisinde kıllar erimeye ve kopmaya başlıyor. 

Ben tüy dökücü olarak Veet ürünlerini tercih ediyorum ve gayet memnunum. Oldukça pratik bir uygulaması var. Düzenli kullanmaya başladıktan sonra da kıllarım azalmaya başladı. Her cilde aynı etkiyi yapmıyor tabiki ama ben denemenizi tavsiye ederim.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT