Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
2022-08-11 19:16:04 | Son Güncelleme : 2023-08-21 12:10:59

Ufuk Özkan, boşanma sonrası ilk kez konuştu

Google News

Geniş Aile dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu Ufuk Özkan geçtiğimiz hafta 17 yıllık eşi Nazan Güneş'ten tek celsede boşanmıştı. Herkesten gizli boşanan Ufuk Özkan önceki gün objektiflere yansıdı. Gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Ufuk Özkan, boşanma sonrası ilk kez konuştu

Geniş Aile, Zengin Kız Fakir Oğlan, Hayat Bazen Tatlıdır ve Kalk Gidelim gibi dizilerde oynayarak yıldızını parlatan oyuncu Ufuk Özkan'dan geçtiğimiz hafta kötü haber gelmişti. Ünlü oyuncu 17 yıllık eşinden tek celsede boşanmıştı.

GÖZLERDEN UZAK BOŞANDILAR

Bir çocukları bulunan çift, geçtiğimiz hafta İstanbul 8. Aile Mahkemesi'nde görülen davada 17 yıllık evliliklerini tek celsede bitirmişti. Bundan bir süre önce yine aralarındaki fikir uyuşmazlıkları nedeniyle boşanmış kararı alan çift, bu karardan kısa süre sonra dönmüş ve evliliklerini kurtarmıştı ancak ikinci kez aynı noktaya geldiklerinde bu evlilik bu kez ayrılıkla sonuçlandı.

Ufuk Özkan, boşanma sonrası ilk kez konuştu

UFUK ÖZKAN'DAN İLK AÇIKLAMA

Eski eşiyle fikir ayrılığı yaşadıklarını söyleyen oyuncu, "Kavgasız, gürültüsüz 17 yıl yaşadık. Her gün görüşüyoruz. Biz sadece evleri ayırdık." şeklinde konuştu.

Ufuk Özkan, boşanma sonrası ilk kez konuştu

'ADLİYEYE BİRLİKTE GİTTİK'

Ufuk Özkan'ın eşi Nazan Güneş'in bir zamanlar Anadolu Ateşi grubunun dansçılarından olduğu öğrenildi. Ufuk Özkan: "Adliyeye birlikte gittik. Ertesi günü yemeğe çıktık. Sonrasında oğlumuzla vakit geçirdik." dedi.

NAZAN GÜNEŞ KİMDİR?

Ufuk Özkan'ın eşi olarak tanınan Nazan Güneş'in Anadolu Ateşi grubu dansçılarından olduğu ve 10 yıl süreyle grupla birlikte dans ettiği öğrenildi. 2005 yılında Ufuk Özkan ile nikah masasına oturan Nazan Güneş, daha sonra dans etmeyi bıraktı ve Eren ismindeki oğlunu büyütmeye karar verdi.

Kaynak : Mavi Kadın
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.