2022-08-11 19:16:04 | Son Güncelleme : 2022-09-12 16:56:25

Ufuk Özkan, boşanma sonrası ilk kez konuştu

Geniş Aile dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu Ufuk Özkan geçtiğimiz hafta 17 yıllık eşi Nazan Güneş'ten tek celsede boşanmıştı. Herkesten gizli boşanan Ufuk Özkan önceki gün objektiflere yansıdı. Gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Ufuk Özkan, boşanma sonrası ilk kez konuştu

Geniş Aile, Zengin Kız Fakir Oğlan, Hayat Bazen Tatlıdır ve Kalk Gidelim gibi dizilerde oynayarak yıldızını parlatan oyuncu Ufuk Özkan'dan geçtiğimiz hafta kötü haber gelmişti. Ünlü oyuncu 17 yıllık eşinden tek celsede boşanmıştı.

GÖZLERDEN UZAK BOŞANDILAR

Bir çocukları bulunan çift, geçtiğimiz hafta İstanbul 8. Aile Mahkemesi'nde görülen davada 17 yıllık evliliklerini tek celsede bitirmişti. Bundan bir süre önce yine aralarındaki fikir uyuşmazlıkları nedeniyle boşanmış kararı alan çift, bu karardan kısa süre sonra dönmüş ve evliliklerini kurtarmıştı ancak ikinci kez aynı noktaya geldiklerinde bu evlilik bu kez ayrılıkla sonuçlandı.

UFUK ÖZKAN'DAN İLK AÇIKLAMA

Eski eşiyle fikir ayrılığı yaşadıklarını söyleyen oyuncu, "Kavgasız, gürültüsüz 17 yıl yaşadık. Her gün görüşüyoruz. Biz sadece evleri ayırdık." şeklinde konuştu.

'ADLİYEYE BİRLİKTE GİTTİK'

Ufuk Özkan'ın eşi Nazan Güneş'in bir zamanlar Anadolu Ateşi grubunun dansçılarından olduğu öğrenildi. Ufuk Özkan: "Adliyeye birlikte gittik. Ertesi günü yemeğe çıktık. Sonrasında oğlumuzla vakit geçirdik." dedi.

NAZAN GÜNEŞ KİMDİR?

Ufuk Özkan'ın eşi olarak tanınan Nazan Güneş'in Anadolu Ateşi grubu dansçılarından olduğu ve 10 yıl süreyle grupla birlikte dans ettiği öğrenildi. 2005 yılında Ufuk Özkan ile nikah masasına oturan Nazan Güneş, daha sonra dans etmeyi bıraktı ve Eren ismindeki oğlunu büyütmeye karar verdi.

Mavi Kadın
En Çok Okunanlar
Tekno Kadın
|
09 Eylül 2022 - 13:09
Apple Watch 8 Serisi kadınları da düşündü: Doğurgan dönemi haber veriyor
Apple'ın beklenen lansmanı gerçekleşti! Apple, her yıl Eylül ayında gerçekleştirdiği ve yeni ürünlerini tanıttığı ‘Apple Event’ı düzenledi. Tanıtımda başta İphone 14 modelleri olmak üzere Apple Watch Series 8 özellikleri ile dikkatleri üzerine çekti. Peki, Apple Watch 8 Serisi özellikleri neler? Detaylar haberimizde…
Tekno Kadın
|
14 Aralık 2021 - 01:05
En az yakan, elektrik faturasının en az geleceği, uygun fiyatlı 6 elektrikli ısıtıcı
Elektrikli soba olarak da bilinen elektrikli ısıtıcılar, elektrik enerjisini ısıya dönüştürür ve ortamı ısıtır. Doların yükselmesi ve elektrik faturalarına gelen zamlarla beraber vatandaşlar sıcak bir evde oturmak için tasarruflu, az yakan ısıtıcıya ihtiyaç duyar hale gelmiştir. Peki hem ekonomik hem de en az yakan elektrikli soba markaları hangileri?
Yaşam
|
24 Eylül 2022 - 12:00
Oscar ödüllü ‘Avatar’ 4K olarak yeniden beyazperdede
Başarılı yönetmen James Cameron'un gişe rekorlarını alt üst eden filmi Avatar, tam 13 yıl aradan sonra devam filmiyle gösterime girdi. Avatar 2 filminin konusu nedir?' sorularının cevabı sorgulanmaya devam ederken; Avatar 2 The Way Of Water (Suyun Yolu) filmin vizyon tarihi, konusu ve oyuncu kadrosu haberimizde...
Yaşam
|
28 Temmuz 2022 - 18:21
5 farklı yöntem ile ayna temizliği nasıl yapılır? Ayna iz bırakmadan nasıl silinir?
Evinizdeki aynaların yüzeyinde bulunan lekeleri bir türlü çıkaramıyor musunuz? Leke ve iz bırakmadan aynalarda kusursuz parlaklık sunacak yöntemler yazımızın devamında sizleri bekliyor. Ayna temizliği nasıl yapılır? Detaylar haberimizde…