2023-02-06 17:20:17 | Son Güncelleme : 2023-02-06 17:29:45

Ünlü oyuncu Çağrı Çıtanak’ın annesi enkaz altında kaldı! “Apartman yıkıldı, annem de oradaydı.”

Yaşanan depremin ardından Başak Gümülcinelioğlu ve Çağrı Çıtanak sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımda “Annemiz Nevber Yurdal Çıtanak’tan haber alamıyoruz” diyerek yardım istediler.

Ünlü oyuncu Çağrı Çıtanak’ın annesi enkaz altında kaldı! “Apartman yıkıldı, annem de oradaydı.”

Oyuncu Başak Gümülcinelioğlu, bugün Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen ve Hatay’da da etkisini gösteren 7,7 şiddetindeki depremin ardından annesi için yardım istedi.

Çağrı Çıtanak ile geçtiğimiz aylarda evlenen Başak Gümülcinelioğlu sosyal medya hesabından kayınvalidesi için yardım çağrısında bulundu. Annesine ulaşamadıklarını dile getiren ünlü oyuncu, "Hatay Antakya Sümerler mahallesi, Belediye Kooperatifler evleri A3'te annemiz var. Haber alamıyoruz. Gören duysa kim varsa lütfen haber edin" dedi.

ANNEM ORADAYDI!

Oyuncu Çağrı Çıtanak sosyal medya hesabından annesinin göçük altında olduğunu duyurup yardım istedi. Çıtanak “Doğup büyüdüğüm apartman yıkıldı annem oradaydı!”

Hatay Antakya Sümerler Mahallesi Harbiye A-3 Blok adresinde yıkılan binada annesinin de yaşadığını söyleyen ünlü oyuncu yetkililere yardım çağrısı yaptığı tweet paylaştı: "Hatay/Antakya/Sümerler mahallesi harbiye cad. yıkılan bina A/3 blok doğup büyüdüğüm apartmandır. Annem oradaydı! Bu bina en yüksek ve haliyle en çok oturanı olan binasıdır. Lütfen daha fazla insanın kurtulması için ulaşın ve yardım edin."

 

 

Mavi Kadın
En Çok Okunanlar
Magazin
|
07 Şubat 2023 - 16:16
Haluk Levent'in kuzeni göçük altında hayatını kaybetti
Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerden sonra kahreden haberler peş peşe geldi. AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent, ekibi ile birlikte afet bölgesinde yerini aldı. Adanalı olduğu bilinen Haluk Levent, küçük kuzeninin göçük altında kalarak hayatını kaybettiğini duyurdu.
Magazin
|
08 Şubat 2023 - 01:17
Acun Ilıcalı'dan Haluk Levent aracılığı ile büyük yardım!
Türkiye'yi yasa boğan Kahramanmaraş ve Gaziantep merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki depremin ardından göçük altında kalanlar için kurtarma çalışmaları sürerken deprem bölgelerine de adeta yardım akıyor. AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent aracılığı ile yardım yapan ünlüler arasına  Acun Ilıcalı'dan dev bir yardım geldi. Ilıcalı, bölgeye 100 tır içme suyu ve 5 milyonluk eşya yardımı yapacağını duyurdu. Haluk Levent yardım haberini sosyal medya hesabından paylaştı.
Magazin
|
17 Şubat 2023 - 16:21
Survivor yarışmacısından yürek sızlatan paylaşım
Kahramanmaraş merkez üssü olarak meydana gelen iki büyük deprem 10 ilde yıkıma neden oldu. Binlerce kişinin hayatını kaybettiği depremde Surrvivor yarışmasında ünlüler takımında mücadele eden Aşkım Burçe Tunay’ın erkek arkadaşı enkazda kalarak hayatını kaybetti.