2023-02-03 16:20:30 | Son Güncelleme : 2023-02-03 16:28:38

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in 7 yıl hapsi istendi

Mehmet Ali Erbil, klibinde oynadığı Ece Ronay’ı taciz ettiği iddiasıyla ünlü şovmenin 7 yıl 3 aya kadar hapis ile cezalandırılması istendi.

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in 7 yıl hapsi istendi

Ünlü Şovmen Mehmet Ali Erbil ile ünlü fenomen Ece Ronay arasında yaşananlar gündeme bomba gibi düşmüştü. Erbil, klibinde yer aldığı Ece Ronay’ı taciz ettiği mesajların ifşa olmasıyla magazin dünyasını salladı. Olayla ilgili ünlü şovmen taciz, tehdit ve hakaret suçlarından 8 yıl 10 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açılmıştı.

İstanbul 67 Asliye Ceza Mahkesi’nde görülen davaya müşteki Ece Ronay ve sanık Mehmet Ali Erbil katılmazken, müşteki Ece Ronay ile sanık Mehmet Ali Erbil’in avukatları mahkeme salonunda hazır bulundu.

MÜTALAA AÇIKLANDI

Yargılanması devam eden Mehmet Ali Erbil için duruşmada Cumhuriyet savcısı mütaalasını açıkladı. Mütalaada, Mehmet Ali Erbil’in Ece Ronay’a hitaben “bu akşam sizin yanınızada uyumak istiyorum” şeklinde mesaj göndererek cinsel tacizde bulunduğu belirtildi. Ece Ronay’ın mesaja olumsuz cevap vermesi nedeniyle sanığın Ronay’ın “onur, şeref ve saygınlığını rencide etmek katı ile hakaret ettiği” kaydedildi.

TEHDİTTEN BERAAT, TACİZ VE HAKARET SUÇUNDAN 7 YIL HAPİS İSTEMİ

Mütalaada, sanık Mehmet Ali Erbil hakında “Tiktok görüntülerini yayınlıycam” şeklinde mesaj göndererek Ronay’ı tehit ettiği gerekçesiyle dava açıldığı, ancak daha önce sosyal medyada yayınlanmış bir görüntünün tekrar yayınlanacağına ilişkin beyanın tehdit suçunun yasal unsurlarını oluşturmaması nedeniyle bu suç yönünden beraatini istedi.

Mehmet Ali Erbil’in taciz ve hakaret suçundan 7 yıl 3 aya kadar hapis cezasıyla cezalandırılması talep edildi. Duruşma sonunda sanık Mehmet Ali Erbil’in avukatı süre talep etti. Sanık avukatına gelecek celseye kadar süre verilmesine karar veren mahkeme, duruşmayı erteledi.

Mavi Kadın
En Çok Okunanlar
Magazin
|
07 Şubat 2023 - 16:16
Haluk Levent'in kuzeni göçük altında hayatını kaybetti
Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerden sonra kahreden haberler peş peşe geldi. AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent, ekibi ile birlikte afet bölgesinde yerini aldı. Adanalı olduğu bilinen Haluk Levent, küçük kuzeninin göçük altında kalarak hayatını kaybettiğini duyurdu.
Magazin
|
08 Şubat 2023 - 01:17
Acun Ilıcalı'dan Haluk Levent aracılığı ile büyük yardım!
Türkiye'yi yasa boğan Kahramanmaraş ve Gaziantep merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki depremin ardından göçük altında kalanlar için kurtarma çalışmaları sürerken deprem bölgelerine de adeta yardım akıyor. AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent aracılığı ile yardım yapan ünlüler arasına  Acun Ilıcalı'dan dev bir yardım geldi. Ilıcalı, bölgeye 100 tır içme suyu ve 5 milyonluk eşya yardımı yapacağını duyurdu. Haluk Levent yardım haberini sosyal medya hesabından paylaştı.
Magazin
|
17 Şubat 2023 - 16:21
Survivor yarışmacısından yürek sızlatan paylaşım
Kahramanmaraş merkez üssü olarak meydana gelen iki büyük deprem 10 ilde yıkıma neden oldu. Binlerce kişinin hayatını kaybettiği depremde Surrvivor yarışmasında ünlüler takımında mücadele eden Aşkım Burçe Tunay’ın erkek arkadaşı enkazda kalarak hayatını kaybetti.