Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
13-08-2023 13:16 | Güncelleme : 14-08-2023 08:56

Uraz Kaygılaroğlu kurtlarını döktü... İşte o anlar

Google News

Arkadaşının gelin alma törenine katılan başarılı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, kendini müziğin ritmine kaptırdı. Sokak ortasında çalan müzikle hem göbek attı hem de horon tepti.

Uraz Kaygılaroğlu kurtlarını döktü... İşte o anlar

Dizi ve film projeleriyle adından sıklıkla söz ettiren Uraz Kaygılaroğlu, dün bir arkadaşının düğününe katıldı. Düğünden önce düzenlenen gelin alma törenine de giden başarılı oyuncunun sokak ortasında göbek atarak kurtlarını döktüğü görüntüleri sosyal medya hesabından yayınladı. Geçtiğimiz haftalarda Melike Şahin'in şarkılarına eşlik ettiği görüntüleriyle gündeme gelen Uraz Kaygılaroğlu bu sefer de düğünde sergilediği performansıyla konuşuluyor. 

Uraz Kaygılaroğlu kurtlarını döktü... İşte o anlar

KIZIYLA DANS ETTİ

Kendisini müziğin ritmine kaptıran oyuncu, düğündeki diğer davetlilerle birlikte karşılıklı oyun havası oynadı. Kaygılaroğlu aynı zamanda da genç çiftin nikah şahitliğini yaptı. Düğündeki diğer şahitler ise Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’dı. Düğüne kızı ve eski eşi Melis İşiten’le katılan başarılı oyuncu kızıyla da dans etmeyi ihmal etmedi. O anları eski eşi Melis İşiten "beklenen an" notuyla Instagramda paylaştı.

Kaynak : Mavi Kadın
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.