2022-06-12 19:21:57 | Son Güncelleme : 2022-09-12 16:56:29

Ürün incelemesi: Procsin Güneş Kremi Koyu Leke Karşıtı Spf 50 krem nasıl kullanılır, ne işe yarar? Hangi cilt tipine uygundur?

Cildi güneşin zararlı etkilerinden korumak için geliştirilen Procsin güneş kremi, yüz dahil tüm vücuda uygulanan bir cilt bakım ürünü. Peki, Procsin koyu leke karşıtı güneş kremi nasıl kullanılır, ne işe yarar? Detaylar haberimizde…

Ürün incelemesi: Procsin Güneş Kremi Koyu Leke Karşıtı Spf 50 krem nasıl kullanılır, ne işe yarar? Hangi cilt tipine uygundur?

Erken cilt yaşlanması, kırışıklıklar, cilt lekeleri, güneş lekeleri, güneş ışınlarının cilde verdiği zararlar arasında. Procsin güneş kremi ise cildi güneşin zararlı etkilerinden korumayı amaçlıyor. Özel geliştirilmiş her cilt tipine uyan uzman formülü sayesinde yüzünüze ve vücudunuza rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerden biri. Procsin leke karşıtı güneş koruyucu kullananlar güneş lekeleri ve çil oluşumunu engellediğini bildirmekte. Ayrıca düzenli kullanımda fondöten kullanımını bıraktırdığı bile söyleniyor. Peki, Procsin leke karşıtı güneş kremini kullananlar memnun mu? İşte Procsin güneş kremi kullanımına dair merak edilen tüm detaylar:

PROCSİN GÜNEŞ KREMİ NE İŞE YARAR?

Prcocsin Leke Karşıtı Koruyucu Güneş Kremi, özel formülü ile güneş yanıklarının yanı sıra güneşe bağlı alerji riskini en aza indirir. Güneş ışınlarının, korunmasız ciltle temas etmesi; erken cilt yaşlanmasına, kırışıklık oluşumuna, leke oluşumuna ve ciltte nem seviyesinin azalmasına neden olabilir. Procsin krem, erken cilt yaşlanmasına karşı güvenli ve suya dayanıklı koruma sağlamaya yardımcı olur. Yüksek emilim özelliği sayesinde ciltte yağlı bir his bırakmadan yumuşaklık ve pürüzsüzlük kazandırmayı hedefler. 

Procsin koyu leke karşıtı güneş kremi özellikleri:

  • SPF = SPF 50 +
  • Form = krem
  • Görünüm = renksiz
  • Hacim = 31 - 50 ml
  • Özellik = suya Dayanıklı
  • Cilt tipi = tüm cilt tipleri
  • Leke karşıtı = evet
  • Vücut = evet
  • Yüz = evet

PROCSİN GÜNEŞ KREMİ NASIL KULLANILIR?

Tüm cilt tiplerine uygun olan Procsin güneş kremini güneşe çıkmadan 20-25 dakika önce cildinize uygulayın. Ayaklar ve bacak arkaları gibi gözden kaçacak yerleri de gözden kaçırmayın.

Güneş kremini yüzünüze sürdükten sonra 1,5 ile 2 saatte bir yenileyin. Terleme ve ıslanma sıklığına göre bu süreyi daha da kısaltabilirsiniz.

Güneş kremi sürerken doğru miktarda uygulamak da çok önemli. Güneş kremini, yüz ve boyun bölgenize 1 çay kaşığı miktarında sürün. Göğüs bölgesi, sırt, kollar ve bacaklara ise ayrı ayrı 1 tatlı kaşığı miktarında uygulayın. Eğer güneş kremini gereğinden az sürerseniz faydalarından yararlanma oranınız düşecektir.

Ayrıca procsin güneş kreminin yaz kış kullanılması tavsiye edilir.

PROCSİN GÜNEŞ KREMİ KULLANANLARIN YORUMLARI

Prcocsin Leke Karşıtı Koruyucu Güneş Kremi kullananların olumlu ve olumsuz yorumları şöyle:

Procsin güneş kremini bir süredir kullanıyorum. Gerçekten vadettiği sonucu veriyor. Cildimdeki koyu lekelerime iyi geldi. Cildime sürdükten kısa bir süre sonra emiliyor. Cildimde yağlı ve yapış yapış bir bırakmıyor. Ancak procsin güneş kreminin boyutu biraz küçük. Yaz aylarında kullanım için daha büyük boyutlarda olabilir.

Procsin güneş kremi harika bir ürün. Hassas bir cilde sahibim. Ürün cildimi çok iyi koruyor. Cildime kolay nüfuz ediyor, vadettiği sonucu veriyor. Ayrıca cildimde yapışkan bir his bırakmıyor.

Neredeyse 1 senedir düzenli olarak kullanıyorum. Ürün hakkında çok yorum var. Bana göre ürünün en güçlü özelliği kuru cildimin nem ihtiyacını karşılaması.  Ancak uzun bir süredir kullanan biri olarak yağlı ve karma ciltlere kesinlikle önermiyorum. Benim gibi kuru yahut çok kuru cildiniz varsa rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Arkadaşlar gerçekten çok güzel bir ürün. Düzenli kullanımda yüzde muhteşem etki bırakıyor. Ben 1 tane kullandım ve bitirdim. Bir daha almak istiyorum.

Procsin güneş kremini yeni kullanmaya başladım. Cildimin alışkın olmamasından dolayı küçük bir sivilce çıktı yüzümde. Zamanla cildimin kreme alışacağını varsayıyorum.

Yapısı çok güzel iz bırakmıyor beyazlık yapmıyor. Bu kremden 3 tane aldım. Kullanmaya devam ediyorum.

Uzun zamandır kullanıyorum. Procsin güneş kreminin, güneşe karşı koruyuculuğu var. Ancak suya hiç dayanıklı değil. Ayrıca yüzde beyazlık bırakıyor ama kötü durmuyor.

Ben bir tane kullandım ve bitirdim. Memnun kaldığım için ikinci kez sipariş vermeyi düşünüyorum. Ben makyaj altı bazı olarak kullandım hem gözenek görünümünü azalttı hem de güneşten korumsa sağladı. Ayrıca herhangi bir sivilce durumu yaşamadım.

Mavi Kadın