05 Aralık 2021, Pazar 17:15

Uygun fiyata alabileceğiniz en kaliteli 8 akıllı çocuk saati markası

Uygun fiyata alabileceğiniz en kaliteli 8 akıllı çocuk saati markası

Çocuğunun güvende olduğu bilmek, her ebeveyn için önemli bir konudur. Çocukların iyi ve güvende olduğunu her an, her saat kontrol edebilmenin tek yolu ise akıllı saat kullanmaktır. Akıllı saatler sayesinde çocuğunuzla karşılıklı konuşabilir ve hangi gün, hangi saat, nerede olduğunu takip edebilirsiniz. Bilhassa okul çağındaki çocuğunuzun okulda, kursta, sporda yahut gözünüzün önünde olmadığı her an, onun güvende olduğunu bilmeniz için, sizlere akıllı saat tavsiyelerinde bulunduk.

Piyasada birçok çocuk akıllı saat markası mevcut. Ancak gerek fiyat bakımından gerekse performans bakımından birbirinden farklılık gösterirler. Eğer hem kaliteli hem de fiyatı uygun akıllı saat satın almak istiyorsanız içeriğimiz tam da sizlere göre… İçeriğimizin devamında bildirdiğimiz çocuk akıllı saatleri, binlerce kişinin çocuğu için satın aldığı ve tavsiye ettiği hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünlerdir.

Çocuğunuza Alabileceğiniz En Kaliteli Akıllı Saat Markaları

1) Smartbell Q539/2020 Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati – Pembe Smartbell

Çocukların hem eğlenerek vakit geçirebilecekleri hem de eğlenirken öğrenebilecekleri eğlenceli matematik oyuncu mevcuttur. Çocuğunuzu okuldayken rahatsız etmemeniz için saati ders moduna ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda çocuğunuzun haberi yokken onun etrafındaki sesleri ondan habersizce dinleyebilir ve yine onun haberi olmadan etrafındaki olayları habersiz görüntüleyebilirsiniz. Çocuğunuz sizin belirlediğiniz alanın dışına çıktığında size mesaj uyarısı gelir. Akıllı saatin diğer özellikleri ise; alarm kurma, arkadaş ekleme, harita üzerinden konumunu takip etme, karşılıklı konuşma (telefon özelliği), sesli mesaj gönderebilme, SOS acil arama, özellikleridir. Son olarak çocuğunuzun 30 gün öncesine kadar geçmiş konumunu görebilir, hangi gün saat kaçta nereye gittiğini harita üzerinden görebilirsiniz. Piyasadaki fiyatı; 260,00 TL’dir.

2) Kallow Z10 Sim Kart Özellikli Akıllı Çocuk Takip Saati – Yeşil

Çocuğunuz okuldayken rahatsız edilmek istemiyorsa saati ders moduna ayarlayabilirsiniz. Saatin ayarlar bölümünde bulunan takip numarası kısmına kendi telefon numaranızı yazarak çocuğunuzun haber yokken etrafındaki sesleri uzaktan dinleyebilir ve aynı zamanda görüntüleyebilirsiniz. Akıllı saatin diğer özellikleri ise; alarm kurabilme, arkadaş ekleme, karşılıklı konuşma (telefon özelliği), sesli mesaj gönderebilme, çocuğunuzun bulunduğu konumu harita üzerinden görebilme özellikleridir. Çocuğunuz akıllı saatin üzerindeki S O S düğmesine 3 saniye basılı tuttuğunda “S O S” konumuna geçer. SOS konumunda ise çocuğunuz acil olarak saat üzerinden sizi arayabilir. Siz cevap vermediğiniz taktide akıllı saatin rehber kısmında bulunan diğer kişileri aramaya başlar.  Piyasadaki fiyatı; 279,90 TL’dir.

3) Smartbell Q500/2020 Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati – Mor

Smartbell akıllı saatin özellikleri; eğlenceli matematik oyunu oynayabilme, saati ders moduna ayarlayabilme, alarm kurabilme, uzaktan dinleme ve görüntüleme, harita üzerindeki konumu takip edebilme, karşılıklı konuşabilme (telefon özelliği), sesli mesaj gönderebilme, SOS acil arama yapabilme, 30 güne kadar geçmiş konumunu takip edebilme, akıllı saati uzaktan kapatabilme, şarj azaldı uyarısı özellikleridir. Son olarak çocuğunuz sizin belirlediğiniz konumdan uzaklaştığında size uyarı mesajı gelir. Bariyer özelliği sayesinde çocuğunuzu evden, kreşten, okuldan, kurstan yahut AVM’den ayrılıp ayrılmadığını takip edebilirsiniz. Piyasadaki fiyatı 285,00 TL’dir.

4) Y68 1,44 inç Dokunmatik Ekran Akıllı Spor Bilekliği

Entegre sağlık izleyicisi özelliği sayesinde çocuğunuzun kalp atış hızını, kan oksijen ve kan basıncı verilerini aynı anda ölçebilir. Akıllı hızlı şarj, akıllı hatırlatma ve su geçirmez özelliğine sahiptir. Adım, mesafe ve kalori gibi tüm spor verilerini kayıt edebilirsiniz. Piyasadaki fiyatı 97,60 TL’dir.

5) Bilicra BLC 101 Akıllı Çocuk Saati – Mavi

Gps takip özelliği sayesinde çocuğunuzun nerde olduğunu görmenizi sağlar ve tehlike sinyalleri algılandığında otomatik olarak sizi uyarır. Akıllı saate sim kartını taktığınızda, mobil harita üzerinden çocuğunuzun anlık olarak nereye gittiğini takip edebilirsiniz. Piyasadaki fiyatı 645,00 TL’dir.

6) Repex RP500/2020 Sim Kartlı Kayıp Güvenlik Akıllı Çocuk Saati – Mavi

Repx akıllı saatin özellikleri; eğlenceli matematik oyunu oynayabilme, saati ders moduna ayarlayabilme, alarm kurabilme, uzaktan dinleme ve görüntüleme, harita üzerindeki konumu takip edebilme, karşılıklı konuşabilme (telefon özelliği), sesli mesaj gönderebilme, SOS acil arama yapabilme, 30 güne kadar geçmiş konumunu takip edebilme, akıllı saati uzaktan kapatabilme, şarj azaldı uyarısı özellikleridir. Son olarak çocuğunuz sizin belirlediğiniz konumdan uzaklaştığında size uyarı mesajı gelir. Bariyer özelliği sayesinde çocuğunuzu evden, kreşten, okuldan, kurstan yahut AVM’den ayrılıp ayrılmadığını takip edebilirsiniz. Piyasadaki fiyatı 292,00 TL’dir.

7) Smartbell Q529/2020 Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati

Smartbell akıllı saatin özellikleri; saati ders moduna ayarlayabilme, eğlenceli matematik oyunu oynayabilme, alarm kurabilme, uzaktan dinleme ve görüntüleme, harita üzerindeki konumu takip edebilme, sesli mesaj gönderebilme, karşılıklı konuşabilme (telefon özelliği), SOS acil arama yapabilme, 30 güne kadar geçmiş konumunu takip edebilme, akıllı saati uzaktan kapatabilme, şarj azaldı uyarısı özellikleridir. Son olarak çocuğunuz sizin belirlediğiniz konumdan uzaklaştığında size uyarı mesajı gelir. Bariyer özelliği sayesinde çocuğunuzu evden, kreşten, okuldan, kurstan yahut AVM’den ayrılıp ayrılmadığını takip edebilirsiniz. Akıllı saattin şarjı azaldığında yani %10’un altına düştüğünde size mesaj uyarısı gelir. Piyasadaki fiyatı 390,00 TL’dir.

8) Kallow ZPLUS Çift Kameralı Sim Kart Özellikli Akıllı Çocuk Takip Saati – Yeşil

Kallow akıllı saatin özellikleri; eğlenceli matematik oyunu oynayabilme, saati ders moduna ayarlayabilme, alarm kurabilme, uzaktan dinleme ve görüntüleme, harita üzerindeki konumu takip edebilme, karşılıklı konuşabilme (telefon özelliği), sesli mesaj gönderebilme, SOS acil arama yapabilme, 30 güne kadar geçmiş konumunu takip edebilme, akıllı saati uzaktan kapatabilme, şarj azaldı uyarısı özellikleridir. Piyasadaki fiyatı 329,90 TL’dir.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT