Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yağmur Tanrısevsin'in yeni projesi netleşti! Ekranlara geri dönüyor

Mavikadin>Magazin>Yağmur Tanrısevsin'in yeni projesi netleşti! Ekranlara geri dönüyor

Yetenekli oyuncu Yağmur Tanrısevsin'in yeni projesi belli oldu. Çok farklı ve iddialı bir filmle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Tanrısevsin'in yakın zamanda sete başlaması bekleniyor. 

Yetenekli oyuncu ünlü komedyen Doğu Demirkol‘un yeni filminde başrol oyuncusu olacak. 
Yetenekli oyuncu ünlü komedyen Doğu Demirkol‘un yeni filminde başrol oyuncusu olacak. 

Güneşi Beklerken’, ‘Pis Yedili’, ‘İki Yalancı’ gibi ses getiren dizilerden sonra son olarak  ‘Baba Parası’, ‘Üçüncü Gün’ ve ‘Aşk Ağlatır’ gibi projelerde yer alan başarılı oyuncunun yeni projesi netleşti. 
 
Projede başrol olarak oynamaya hazırlanan güzel oyuncu Yağmur Tanrısevsin önüne gelen projeleri değerlendirdi ve yeni adresi belli oldu. 
 
Birsenaltuntas.com'da yer alan habere göre; proje seçimlerinde titiz davranan nadir oyuncuların başında gelen Yağmur Tanrısevsin'in yeni projesinde çekimler yakın zamanda başlayacak. 

Yeni bir filmle anlaşan Yağmur Tanrısevsin ülkesi dışında yurt dışında da büyük bir hayran kitlesine sahip. Yetenekli oyuncu ünlü komedyen Doğu Demirkol‘un yeni filminde başrol oyuncusu olacak. 

Yağmur Tanrısevsin'in yeni projesi netleşti! Ekranlara geri dönüyor

Çekimleri önümüzdeki hafta başlayacak 'Yaşam Koçu' filminde senaryo Doğu Demirkol‘a ait. Dmc, Retropro, Wovie ve NetD ortak yapımcılığındaki filmi Burak Kuka yönetecek. 

Yağmur Tanrısevsin'in yakın zamanda bir diziyle de anlaşacağı yönünde iddialar konuşuluyor.  Ünlü ismin dizisi için de bu günlerde son görüşmelerini yaptığı biliniyor. 

Kaynak : Mavi Kadın, birsenaltuntas.com
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...