06 Temmuz 2022, Çarşamba 00:34

Yaza damgasını vurmaya hazırlanan yeni dizi ‘Sevmek Zamanı’ konusu ve oyuncu kadrosu

Yaza damgasını vurmaya hazırlanan yeni dizi ‘Sevmek Zamanı’ konusu ve oyuncu kadrosu

Yaz sezonuna iddialı giriş yapan Sevmek Zamanı dizisinin detayları araştırılmaya başlandı. Dizinin başrol oyuncuları, genç kuşağın iki başarılı ismi Deniz Işın ve İlhan Şen yer alıyor. Peki, Sevmek zamanı dizisinin konusu nedir, oyuncuları kimler? Sevmek Zamanı dizisinin oyuncu kadrosu ve yayın tarihine dair merak edilenler...

Başrollerini İlhan Şen ve Deniz Işın'ın üstlendiği Sevmek Zamanı dizisi tanıtımıyla izleyicilerin beğenisini topladı. Dizinin oyuncu kadrosu ve hangi gün yayınlanacağı merak edilenler arasında yerini aldı. Firuze ve Kaan'ın çok konuşulacak aşk hikayesinin işleneceği dizinin konusu araştırılıyor. Sevmek Zamanı dizisinde yöresel konulara da yer verilecek. Peki, Sevmek Zamanı dizisinin konusu ne, uyarlama mı, gerçek hayat hikayesi mi? İşte Sevmek Zamanı dizisinin detayları...

SEVMEK ZAMANI KONUSU NEDİR?

Bir aşk hikayesini anlatacak Sevmek Zamanı dizisinde bir gün içinde değişen Firuze ve Kaan'ın hikayesi karşımıza çıkacak. Sevmek Zamanı dizisinde İlhan Şen Kaan karakterini canlandırırken, partneri Deniz Işın ise Firuze karakterini oynayacak. Birbirlerinin hayatını dramatik bir biçimde farklılaştıran iki aşığın arasına giren imkansızlıklar ve acı dolu gerçekler ile yüreklere dokunacak aşk hikayesini anlatacak.

Firuze, çağdaş bir Külkedisi'dir. Hem okuyan hem çalışan, akıllı ve azimli bir genç kadındır. Zor bir çocukluğun ardından kardeşleri ve onları evlat edinmiş Muhsin Baba ile sakin bir yaşam sürmektedir. Ta ki Kağan'la tanışana kadar. Bir kumaş mendile işli adının baş harfi gibi gelen naif bir aşk hikayesi, onunla birlikte bütün sevdiklerini içine alan bir kasırgaya dönüşür. Onu seven ve kollayan ailesinin erkekleriyle çevrili ve korunaklı dünyasından, Kağan'ın karanlık evrenine doğru sürüklenmeye başlar.

SEVMEK ZAMANI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yapımını Süreç Film'in yapımcılığını Ali Gündoğdu-İsmail Gündoğdu'nun üstlendiği Sevmek Zamanı dizisi, ilk bölümüyle 20 Haziran Pazartesi saat 20.00'de atv ekranlarında yayın hayatına başlayacak.

SEVMEK ZAMANI DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Sevmek Zamanı'nın oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimler yer alıyor. Sevmek Zamanı dizisinde rol alan oyuncular ve karakterleri şöyle:

İlhan Şen (Kağan)

İlhan Şen 1987 Bulgaristan doğumlu. Pertevniyal Lisesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar dizisinde Ferman Façalı karakteri ile yıldızını parlatan genç oyuncu Aşk Mantık İntikam dizisi ile ekranlara damga vurmuştur. Geniş bir hayran kitlesine sahip İlhan Şen, Sevmek Zamanı dizisinde başrol oynayacak. Kağan karakteri şöyle:

Bu aşk hikayesinin mutsuzluğuna baş kaldıran kahramanıdır Kağan. Biten aşkının zehri, başlayan aşkıyla panzehrini bulur adeta. Susuz kalmış birinin kana kana su içmesi nasılsa Firuze'nin gözlerindeki gökyüzünün peşine düşmesi aynı şeydir. Birlikteyken tutkuyla, ayrıyken acıyla… Firuze ile gelen aşk, onu daha güçlü bir adam yapar.

Deniz Işın (Firuze)

Sosyal medya fenomeni, reklam ve dizi film oyuncusu Deniz Işın 1992 İzmir doğumlu. Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun. Her Yerde Sen, Atiye, İyi Günde Kötü Günde, Sefirin Kızı, Masumiyet, Eee Sonra?, Leyla ile Mecnun, Anka, Bizden Olur mu? Dizilerinde rol alan başarılı oyuncu, Sevmek Zamanı dizisinde başrol oynayacak. Firze karakteri şöyle:

Feryat'ın kardeşi, Ömer'in ablası, Mehmet'in arkadaşı; Muhsin'in evlatlığıdır Firuze. Çalışkan, başarılı ve olanca masumiyetiyle iyi niyetlidir. Tek eksiği ve bu hayatta en çok merak ettiği şey ise aşık olmaktır. Martıların kanat çırpışında bulur aşkını, bir vapur yolculuğunda...

Toprak Can Adıgüzel (Feryat)

Toprak Can Adıgüzel 1992, İzmir doğumlu. İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama ve Oyunculuk Bölümü mezunu. İlk olarak, Fox Tv ekranlarında yer alan Kadın adlı dizinin final bölümündeki İsmail karakteri ile de adını duyurmuştur. Son olarak Adıgüzel, Show Tv ekranlarının sevilen dizisi 'Alev Alev' de Ali karakterini oynadı. Sevmek Zamanı dizisiyle ekranlara geri dönecek Toprak Can Adıgüzel, Feryat karakterini canlandıracak. Feryat karakteri şöyle:

Bazıları kahraman doğar, nerede ve nasıl dünyaya geldiklerinden bağımsız... Bazılarının sevmek için nedene ihtiyacı yoktur. Bazıları elini taşın altına koymaktan alamaz kendini. İyilik mazlum için üzülmek değil, mazlum için kendinden vazgeçmektir bir an için... Feryat, bir devlet okulunda edebiyat öğretmenidir.

Serenay Aktaş (Leyla)

Serenay Aktaş 1993 İstanbul doğumlu. Futbolculuk kariyerinin yanında dizi ve yarışma programlarında da kendisini gösteren Serenay Aktaş, birçok yapımda rol aldı. Survivor yarışması ile adını duyuran Serenay Aktaş, Sevmek Zamanı dizisinde Leyla rolünü canlandıracak.Leyla karakteri şöyle:

Genç ve güçlü bir iş insanı ancak derinde onu çok mutsuz eden bir kaybetme korkusuyla yaşıyor. Kendi âşkını yüceltirken, onu sevmeyen bir adamın esaretinin gardiyanı olduğunun farkında değil. Leyla'nınki, sahip olmayı bilen ama vazgeçmeyi bilmeyenlerin hikayesidir.

Çağdaş Onur Öztürk (Taner)

Çağdaş Onur Öztürk 1979 Sivas doğumlu. Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü okuduktan sonra Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü’ne girerek orada okudu ve mezun oldu. En son Star TV ekranlarında yayınlanan Avlu dizisinde Oktay karakteriyle adından bahsettiren başarılı oyuncu Akrep, Terapist, Avlu, Yuvamdaki Düşman, Diriliş, Kış Güneşi, Yazın Öyküsü, Düşler ve Umutlar, Aşktan Kaçılmaz, Kuzey Güney ve Sakarya Fırat yapımlarında rol aldı. Sevmek Zamanı dizisinde Taner rolünü canlandıracak. Taner karakteri şöyle:

Bu âşk hikayesinin imkânsızlığının ateşini körükleyendir. Sahip oldukça sahip olamadıklarını fark eder. Cehennemin kapısında çığırtkanlık yapan göz alıcı ve eğlenceli bir iblistir adeta. Tutkusuna kapılıp o kapıdan geçmek, işten bile değildir.

Nimet İyigün (Zeynep)

Nimet İyigün 1973 Ankara doğumlu. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu. İlk kez kamere karşısına 1994 yılında, Geçmişin İzleri filmi ile çıkan başarılı oyuncu birçok yağımda rol almış, en son Annemizi Saklarken dizisinde Zerrin rolüyle ekranlara veda etmişti. Sevmek Zamanı dizisinde Zeynep rolünü canlandıracak. Zeynep karakteri şöyle:

Zorlu bir iş insanı ancak iyi bir anne olduğunu söylemek mümkün değil. Korkusuz ve gözü karadır, sayısı hiç de az olmayan düşmanları çekinir ondan. Kuşaklardır varlıklı ve güçlü olan Kerimoğlu ailesini günümüzde ayakta tutan isimdir.

 

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT