Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
2021-08-10 12:16:20 | Son Güncelleme : 2022-09-12 16:57:35

Yeşim Masaj Taşı Kullananların Görüşleri Ne Nasıl Kullanılır

Google News

Yeşim taşı masaj aleti, küçük silindir şeklinde bir cilt bakım aletidir.

Yeşim Masaj Taşı Kullananların Görüşleri Ne Nasıl Kullanılır

Yeşim taşı masaj aleti, küçük silindir şeklinde bir cilt bakım aletidir. Düzenli kullanıldığında doğal taşın vermiş olduğu etkiyle, cilde doğal bakım yapar, kasları gevşetir ve yorgunluğu alır. Aynı zamanda yüze sürülen serumların ve kremlerin ardından yeşim taşı ile masaj yaptığınızda kremlerin emilimini arttırarak yüzünüze kullandığınız serum ve kremin etkisini arttırır.

Ciltteki kan dolaşımı hızlandırır ve daha canlı bir cilde kavuşmanızı, düzenli kullanımda akne ve sivilce oluşumu önlediğini vaat eder. Yazımızın devamında yeşim taşı yüz masaj aleti kullananların olumlu ve olumsuz yorumlarını yazdık.

Yeşim Taşı Yüz Masaj Aleti Kullananların Olumlu Ve Olumsuz Görüşleri

Yeşim taşı yüz masaj aletini kullandığımdan beri göz altı şişkinliklerimde büyük fark var. Her gün düzenli olarak yüzüme ve göz çevreme masaj uyguluyorum böylece şiş görüntüsünün gitmesini sağlıyor. Bu yüzden herkese tavsiye ederim.

Yeşim taşı yüz masaj aleti sanırım bende pek işe yaramadı, yüzümün bazı bölgelerinde sivilce çıkmasına neden oldu. Aldığınız markaya ve kalitesine dikkat ederek alın.

Yaklaşık 4 aydan beri yeşim taşı yüz masaj aleti kullanıyorum. Aletin geniş kısmını yüzüme ve boynuma kullanırken, küçük kısmını da burun kenarlarına ve narin hareketlerle göz altlarıma uyguluyorum. Günlük biraz vakti ayırıp bu şekilde masaj yaptığımda inanılmaz bir rahatlık geliyor ve masajın etkisiyle kan dolaşımı hızlandığından yüzüm daha canlı gözüküyor.

Yeşim taşı yüz masaj aletini çok uzun süre kullanamadım. Neden ise hemen kırılmış olması bu yüzden de etkilisi göremedim. Bu yüzden yeşim taşı masaj aletini kaliteli ürün satan ve güvendiğiniz yerden almanızı tavsiye ederim.

Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa yeşim taşı yüz masaj aleti ile cildime masaj yapıyorum. Bunun için masaj aletini buzdolabında bekletiyorum ve soğukluğuyla beraber cildime masaj yapıyorum. Muhteşem serinletici bir etkisi var. Bu aleti kullandığımdan beri yüzümden rahatlık olduğunun hissediyorum. Aynı zamanda masaj kan dolaşımını arttırdığından cildimin daha canlı göründüğünü gözlemleyebiliyorum.

Yeşim taşı yüz masaj aletini bir süredir kullanıyorum. Ancak bir faydası olup olmadığını daha göremedim. Ya ben masaj yapamıyorum ya da yeşim taşı masaj aleti kalitesiz bir ürün.

Yeşim taşı yüz masaj aletini tuzlu suda 10-15 dakika bekletip ardından buzdolabında bekletiyorum ve krem sürdüğüm zaman bu alet ile yüzüme masaj yaparak iyice yediriyorum. Böylece yüzüme uyguladığım kremlerin cildime daha derin nüfuz edip emilimini kolaylaştırıyor. Ben memnuniyetle kullanıyorum ve herkese de tavsiye ediyorum.

Yeşim taşı yüz masaj aleti daha ikinci kullanışımda kırıldı. Takmaya çalıştım bu sefer metak kısmı elimde kaldı. Daha doğru düzgün kullanamadan kırılması beni biraz üzdü. Bu yüzden kaliteli bir ürün almaya özen gösterin arkadaşlar.

Yeşim taşı yüz masaj aletinden çom memnunum. Güde iki defa kullanıyorum. Sabah ve akşam yüzüme serum uyguladıktan sonra yeşim taşı yüz masaj aletini buzdolabından çıkarıyorum ve yukarı doğru hareketlerle yüzüme uyguluyorum. Gözle görülür bir şekilde yüzümde gerginlik fark ediyorum. Doğal taşların sahte olup olmadığını anlamak için ağır olmasına, güneşe tutulduğunda taşın içindeki damarlı yapının gözükmesine ve oda sıcaklığında dursa bile soğuk olmasına dikkat edin. Aksi taktirde sahte ürün kullanıyorsunuz demektir.

Birkaç seferdir yeşim taşı yüz masaj aletini kullanırken yüzümde kötü bir demir kokusu bıraktığını fark ettim. Bu yüzden kullanmayı bıraktım.

Yeşim taşı yüz masaj aletini sabahları göz altı şişkinliklerimi gidermek için kullanıyorum. Ciltte biriken ödemin inmesini sağlıyor ve çok iyi geliyor.

Yaklaşık 1 haftadır kullandığım yeşim taşı yüz masa aleti, elimde ve yüzümde sanki paslı demir kokusu bırakmaya başladı.

Uyku saatim biraz düzensiz olduğundan yüzüm gözüm şiş kalkıyorum. Aynı zamanda bilgisayar başı bir işim var ve günlük ekana bakma sürem fazla olduğu için gözlerim yoruluyor. Bende iş arasında yeşim taşı ile yüzüme masaj yapıp rahatlattıktan sonra işime geri dönüyorum. Aynı zamanda geceleri yatmadan önce de yüzüme biraz masaj yapıyor daha sora uykuya dalıyorum. Herkese tavsiye ederim.

Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.