Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
20-11-2023 12:11 | Güncelleme : 20-11-2023 12:21

Yetenekli oyuncu Okan Karacan'dan şoke eden açıklama: Herkesin profesyonel desteğe ihtiyacı var!

Google News

Başarılı isim Okan Karacan eşi Zeynep Kadıoğlu ile olaylı bir şekilde yollarını ayırmıştı. Ünlü komedyen Karacan, kafasını rahatlatmak için neler yaptığını anlattı. İşte ünlü isimden ilginç açıklamalar...

Eski eşiyle karakolluk olan Okan Karacan, "Her ailenin içerisinden olacak şeyler. Özelimiz maalesef herkese yansıdı.
Eski eşiyle karakolluk olan Okan Karacan, "Her ailenin içerisinden olacak şeyler. Özelimiz maalesef herkese yansıdı.

Okan Karacan, eşiyle sorunlu bir şekilde ayrıldıktan sonra şu açıklamayı yapıyor: "Ayrıldıktan sonra yeni bir düzen kurduk. Barış ilan ettik ve çocuklar adına güzel şeyler konuşuyoruz. Yeni filmim vizyona girecek. Arkasından 'Çılgın Dersane 5' geliyor. Umarım sinema salonu istediğimiz seyirciye ulaştırırız"

''HERKESİN PROFESYONEL DESTEĞE İHTİYACI VAR''

Eski eşiyle karakolluk olan Okan Karacan, "Her ailenin içerisinden olacak şeyler. Özelimiz maalesef herkese yansıdı. O süreçte altı ay annemle kaldım. Özel Fransız Lape Hastanesi'nde yattım. Beyin detoksu yapmak için Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde 50 gün yattım. Kafası karışanlara öneririm. Herkesin profesyonel desteğe ihtiyacı var" diye konuştu.

Yetenekli oyuncu Okan Karacan, bu olayların sanat hayatınızı etkiledi mi ? sorusuna ise "İster istemez etkileniyor. Üzgün olmamız hayranlarımı da etkiliyor" şeklinde cevap verdi. 

Yetenekli oyuncu Okan Karacan'dan şoke eden açıklama: Herkesin profesyonel desteğe ihtiyacı var!
  

SÖYLEDİKLERİM VE YAPTIKLARIMA DİKKAT EDİYORUM

Komedyen ve oyuncu Okan Karacan, sanat hayatınız boyunca birkaç böyle olayla geldiniz sözlerine üzerine; 

"Tesadüf mü, kısmet mi, şans mı bilmiyorum? Bir şeyi bir yere kadar getiriyorum, ayağım taşa takılıyor. Aslında düzgün bir insanım. Yanlış anlaşılmalar oluyor. 30 senede bir sürü kariyerimi etkileyecek şeyler var. Çok şükür sevenlerim doğrusunu biliyor. Güneş balçıkla sıvanmaz, doğru bir tane... Bundan sonra çok dikkatliyim. Söylediklerim ve yaptıklarıma dikkat ediyorum"  dedi.

Okan Karacan ayrıca çocukların sanata ilgisi olduğunun altını çizerek 8 yaşındaki Ali Karacan beni geçecek, Ayşe daha ufak 4 yaşında... Bale eğitimi alıyor dedi.

Kaynak : snobmagazin.com
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.