2023-03-26 12:53:20 | Son Güncelleme : 2023-03-26 13:44:56

Yükselen Yengeç burcu özellikleri hakkındaki en ilginç detaylar neler? İşte yükselen Yengeçlerle ilgili her şey!

Duygusallığın ve duyarlılığın baş temsilcileri Yengeç burçlarının özellikleri yükselen Yengeç burcu kişilerde de görülüyor. Peki, tek bilinen özellikleri bu mu? Eğer yükselen burcunuzun Yengeç olduğunu öğrendiyseniz işte sizin için en önemli yükselen Yengeç özellikleri…

Yükselen Yengeç burcu özellikleri hakkındaki en ilginç detaylar neler? İşte yükselen Yengeçlerle ilgili her şey!

Yükselen burcu Yengeç olanlar genel hatlarıyla Yengeç burçlarında bulunan duygusallık ve duyarlılık özelliklerine sahiptirler. Yükselen yengeç burcu çevreleri tarafından sıcakkanlı, hassas düşünen ve neşeli biri olarak tabir edilir. Ayrıca sevdiklerine olan bağlılıklarıyla da bilinirler.

Peki, yükselen burcu Yengeç olan kadınlar nasıl özelliklere sahiptir? Yükselen Yengeç burcu erkeklerle hangi burçlar daha iyi anlaşabilir, diyorsanız yazımızın devamında bu soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ KADINI ÖZELLİKLERİ NELER?

Burç yükseleni Yengeç olan kadınlar mantıklarından ziyade duyguları ile hareket etmeye eğilimli bir hayat felsefesine sahiplerdir. Duygusal noktada en hassas kişilerden biri oldukları için çevrelerinden de bu hassasiyete uygun davranışlar beklerler.

Yükselen Yengeçkadınları empati yeteneği oldukça gelişmiş kişiler olduğundan dolayı karşısındaki insanı anlama ve ona yardımcı olmada başarılıdır. Ailesine ve sevdiklerine sıkı sıkıya bağlı olan bu kadınlar aynı zamanda sevdikleri insanlara karşı sevgisini gösteren davranışlar sergilerler.

Yükseleni Yengeç olan kadınlar kendilerine ve sevdiklerine karşı yapılan haksızlıkları kabullenemezler. Bu nedenle çevreleri tarafından aşırı korumacı ve kavgacı biri gibi görünebilirler. Geçmişin izlerini kolay kolay silemeyen yükselen Yengeç kadınları takıntılı bir hali sergileyebilirler. Çalışkanlıkları ile öne çıkan bu kişiler azimli ve kurallara uyarak çalışmaktan zevk alırlar.

Özel hayatlarında sevdikleri insanı mutlu etmek adına ellerinden gelen her şeyi yapabilen yükseleni Yengeç kadınlar sadakatli kişilerdir. Aldatılmak ya da ilgisiz bırakılmak onlar için büyük bir üzüntü kaynağıdır. Annelik duygusunu iliklerine kadar hissedebilen bu kadınlar çocuklarını çok severek büyütürler. Ev işleri ile ilgilenmek bu kadınlar için bir terapi gibidir. Şefkatli ve cömert olan yükselen burcu Yengeç olan kadınlar muhteşem sofralar hazırlamayı ve misafir ağırlamayı severler.

YÜKSELEN YENGEÇ ERKEĞİ ÖZELLİKLERİ NELER?

Yükselen burcu Yengeç olan erkekler vücutlarına özen göstermeleri ile bilinirler. Giyim konusunda oldukça usta olan bu erkekler nahif, gülümsemeyi seven ve temizliğe önem veren tiplerdir. Konuşmaları ve gülümsemeleri ile kadınları kolaylıkla etkileyen bu yükselen burçtaki erkekler yalanı ve sadakatsizliği asla kabullenemezler. Eşlerinden her zaman sadakat ve sevgi bekledikleri gibi kendileri de buna uygun bir şekilde davranırlar.

Yükselen Yengeç erkekleri sessiz ve düşünceli kişilerdir. Konuşmaları ve davranışları ile karşılarındaki kişiyi önemsediklerini hissettirirler. Kendisine de önem verilmesini bekleyen bu erkekler mükemmel bir aile babası olabilirler. Ailelerini seven ve onlara sahip çıkan yükselen Yengeç erkekleri hassas ve şakacı bir mizaca sahiptir.

Kin tutan insanlar olmamakla birlikte kendilerine karşı yapılan hataları unutmazlar. Dolayısıyla bu erkekler genellikle yaşadıkları travmaları içine atarlar. Ancak belirli bir sürenin sonunda içine attıklarını oldukça şiddetli bir şekilde dışarı vurabilirler. Sanata olan düşkünlükleri ile tanınan bu erkekler müzik, resim ve heykeltıraşlık gibi mesleklere yönelebilirler.

Harcamalarını dikkatli yapmaktan hoşlanan yükselen Yengeç burcu bireyler için ev demek samimiyet ve sıcaklık demektir. Bundan dolayı evlerinden kolay kolay çıkmak istemezler ve evin içerisinde düzenden hoşlanırlar. Düşünerek hareket ettiklerinden dolayı kolay kolay çevreleri ile sorun yaşamazlar. Sevdikleri insanlara karşı her zaman fedakâr davranırlar.

YÜKSELEN YENGEÇ BURCU İLE UYUMLU BURÇLAR HANGİLERİ?

  • Yükselen Yengeç burcu olan kişiler için en uyumlu burçların başında Balıklar gelir. Balık burçları Yengeç yükselene sahip kişileri duygusal olarak çok iyi anlarlar. Balıklar hassas bir burç olduklarından dolayı Yengeç yükselene sahip kişilerle büyük bir aşk yaşayabilirler. İki burcun da tutku yönünden çekimi yüksektir.
  • Yükselen burcu Yengeç olanlarla anlaşabilecek bir diğer burç ise Akreplerdir. Akrep burçları sakin olması, evcimen olması ve empati yeteneğinin yüksek olmasından dolayı tutkulu bir âşık olabilirler. Arkadaşlık kurma ve ev içerisinde başarılı bir ekip gibi hareket etmek isteyenler için Akrep burçları doğru karar olacaktır.
  • Uyum açısından incelendiğinde yükselen Yengeç burcu ile anlaşabilen burçlar arasında Oğlaklar da bulunuyor. İkisi de oldukça sakin ve çalışmayı seven, ailesine düşkünlüğü ile bilinen burçlardır. Fakat bu beraberlik yüksek uyum sağlayabildiği gibi zaman zaman büyük bir kavgaya da dönüşebilir.
  • Yengeç yükselenler için büyük uyuma sahip burçlardan biri Boğa burcu kişilerdir. Dolayısıyla Boğa burçları mükemmel bir arkadaş hatta bir sırdaş olabilirler. Boğalar özellikle sadakat ve eve bağlılık noktasında Yengeç yükselenlerle anlaşırlar.

Yükselen Yengeç burcu kadın ve erkek özelliklerini, bu yükselen burca sahip kişilerle anlaşabilen burçları bu şekilde sıralayabiliriz. Eğer sizin de yükseleniniz Yengeç burcuysa, duygusal ve sevecen hallerinizin, ailenize olan bağlılıklarınızın, anaçlıklarınızın sebebini artık biliyorsunuz demektir. Kendinizle ilgili keşfetmeniz gereken noktalarınız için yükselen Yengeç özelliklerini bilmeniz önemli.

Mavi Kadın