15 Ağustos 2022, Pazartesi 07:39

Yüz Germe Bandı Kullananlar Memnun mu Öneriyorlar mı

Yüz Germe Bandı Kullananlar Memnun mu Öneriyorlar mı

Yüz germe bandı ameliyata gerek kalmadan ciltteki kırışıklıkları, sarkmaları gideren cildi gençleştirdiğini vadeden bir aparattır. Kozmetikçilerden ve internet üzerinden temin edilebilir. Yüz germe işleminin tek yolu ameliyat olmak değildir.

Yüz Germe Bandı Nedir Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır?

Yüz germe bandı ameliyata gerek kalmadan ciltteki kırışıklıkları, sarkmaları gideren cildi gençleştirdiğini vadeden bir aparattır. Kozmetikçilerden ve internet üzerinden temin edilebilir.

Yüz germe işleminin tek yolu ameliyat olmak değildir. Yüz germe bantları da bunun için sıklıkla tercih edilmektedir. Son yıllardan itibaren giderek yaygınlaşan bu ürün kadınlar tarafından büyük ilgi görmektedir. Kozmetik mağazalarından veya internet alışveriş sitelerinden de rahatlıkla alınabilmektedir. Siz de yüzünüzün şimdiki halinden memnun değilseniz, yüz germe bandı kullanarak daha iyi bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yüz Germe Bandı Nasıl Kullanılır?

Orijinal face lifting yani yüz germe işlemi için kullanılan yüz germe bantları, sizi yerçekiminin etkisinden kurtaracak, 10 ila 20 yaş daha genç görünmenize yardım eder. Anlık sonuç alabileceğiniz bu ürünler, pratik kullanımı ve sunduğu doğal görünüm ile beklentilerinize cevap verir. Kaş ve boyun kitlerinin uygulanması oldukça basittir ve fazla zamanınızı almadan sizi istediğiniz sonuca ulaştırır.

Yüz germe bandı sarkık gözleri açar, kaz ayağı çizgilerini pürüzsüz hale getirir ve kendine mahsus yenilikçi teknolojisiyle boyun çizgisini yaşlanma karşıtı makyaj için başarıyla sıkılaştırır.

Adım Adım Yüz Bandı Kullanımı

1.Adım

Bandı uygulamadan önce cildinizin temiz ve kuru olduğundan emin olmanız gerekir. Bu bandı uygulamadan önce, yüzünüzü yıkayıp havluyla kurulayın. Böylece cilt makyajdan, yağdan arınmış olur.

2.Adım

Neredeyse görünmez bant şeritleri, yüzün her iki tarafındaki şakaklara ve elmacık kemiği üzerine yapıştırılır. Bandın üzerindeki ipler çekilir ve başın arkasından ipler birbirine bağlanır.

Yara bandı yapıştırıyormuş gibi düşünün. Bandın üzerindeki ok işaretlerini takip ederek yüzünüzü ok işaretleri yönünde gerin ve yapıştırın. Bu sırada üzerine sıkıca bastırın. Bandın ipini kafanızın arkasına sarıp saçlarınızın altına gizleyin.

3.Adım

Yüz gerdirme bantları tek seferlik kullanım için tasarlanmıştır. Fakat taktığınız zaman bütün gün yüzünüzde durabilir. Gece uyumadan önce çıkarılmalıdır. Ertesi gün farklı bir yüz gerdirme bandı kullanılmalıdır. Zira eski bandın yapışkanlığı kaybolmuştur ve yüzünüze yapışmayacağı için yeniden kullanmanız zaten mümkün olmayacaktır.

Yüz Germe Bandı Kullananların Yorumları Nasıl?

Bu bandı kullananlar bunun geçici bir çözüm olduğunu, bandı kullanmadığı zamanlar yüzlerinin eski haline döndüğünü bildirmektedir. Ayrıca yüz germe bantlarındaki bantların bazen cilde yapışmadığından da şikayet edenler vardır.

Yüz Germe Bandı Makyaj ile Nasıl Kullanılır?

Yüz germe bandı makyajdan hemen önce de kullanılabilir. Ardından makyaj yapmanın sakıncası yoktur. Önce ürünün ambalajını çıkarıyoruz. Yüz germe bandımızı, kulaklarımızın üst bölümüne ve saç çizgimizin olduğu bölgeye yapıştırıyoruz. Bantın üzerindeki ipleri iki taraftan kulaklarımızın arkasına getirip iyice geriyoruz. Bu elastik ipleri kafanın arkasındaki kancalardan içeri geçiriyoruz.

Daha sonra boyun bölgemizin daha sıkı görünmesi için boyun gerdirme bantlarının da jelatinlerini çıkarıyoruz. İpleri boyun kısmından gerdirmek suretiyle boyun bölgemize yapıştırıyoruz. Sonra bu bandı saçlarımızla kapatıyoruz. Ardından makyajımıza geçebiliriz.

Yüz Gerdirme Korsesi Nedir?

  1. Yüz gerdirme bandı ile yüz gerdirme korsesi farklı şeylerdir. Yüz gerdirme korsesi yüzü şekillendirmek için kullanılan bir üründür. Düzenli olarak kullanılırsa yüzü daha gergin ve sıkı gösterir. Nefes alabilen, elastik bir dokuya sahiptir. Üretiminde yüksek kaliteli likradan yararlanılmaktadır.
  2. Yüz gerdirme korsesini takmak oldukça kolaydır. Kanca ve halkalar başa geçirilir, bu şekilde kullanılabilir. Uyurken, TV seyrederken, bir şey okurken ya da ev işi yaparken takılır. Çenenizi önemli derecede koruyup kalınlığını azaltır. Bu ürün sayesinde yüz konturları yeniden şekillenir.
  3. Ayrıca bu ürünün yeniden kullanılması mümkündür. Ilık su ve az miktarda deterjanla temizlenip kendi kendine kurumaya bırakılır. Sonra gerektiğinde aynı yüz gerdirme korsesi tekrar kullanılabilir.
 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT