29 Kasım 2021, Pazartesi 12:22

Yüz İçin En Çok Tercih Edilen En Çok Satan 8 Yüz Nemlendirici

Yüz İçin En Çok Tercih Edilen En Çok Satan 8 Yüz Nemlendirici

Nemlendirici kremler, sağlıklı ve bakımlı bir cildin en önemli parçalarından biridir. Nemlendirici kremler, yüzün doğal nem seviyesini koruyarak ciltteki sebum üretiminin dengelenmesini sağlarlar. Cildi nemlendirmek, cildin susuzluğunu gidererek cildin kırışmasının ve pul pul dökülmesinin önüne geçer. Yazımızın devamında yüz için en çok tercih edilen nemlendirici kremlerden bahsettik.

En İyi Ve En Beğenilen Yüz Nemlendirici Markaları Nelerdir?

L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu Kuru ve Hassas Ciltler

L'Oréal Paris nemlendirici krem, yüzü anında nemlendirir ve cildin nefes almasını sağlar. L'Oréal Paris likit bir dokuya sahip olup, cildin anında nemlenmesini sağlar. Nemi cilde hapsederek, yüzün 72 saat nemli kalmasını sağlar. L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu Kuru ve Hassas Ciltler piyasadaki fiyatı 89,90 TL’dir.

Garnier Hyaluronik Aloe Jel - Günlük Nemlendirici 50 Ml

Garnier nemlendirici krem, hyaluronik asit ve aloe vera içerir. Garnier nemlendirici krem, hızlı emilen formülü sayesinde ciltte yağlı bir his bırakmaz. Jel dokusu sayesinde cilde kolayca uygulanır ve cildin susuzluğunu anında giderir. Garnier Hyaluronik Aloe Jel - Günlük Nemlendirici 50 Ml piyasadaki fiyatı 39,90 TL’dir.

La Roche-Posay Toleriane Sensitive Prebiyotik Nemlendirici Hassas Ciltler 40Ml

La Roche-Posay nemlendirici krem, yüzde gerginlik, karıncalanma yahut kuruluk hissi bırakmaz. Hassas ciltler için uygundur. Cildi yatıştırır ve ciltte karıncalanma hissine yol açmaz. La Roche-Posay Toleriane Sensitive Prebiyotik Nemlendirici Hassas Ciltler 40Ml piyasadaki fiyatı 92,92 TL’dir.

Garnier Nem Bombası Su Bazlı Nem Kaynağı Antioksidan Nemlendirici 50ML

Garnier nemlendirici krem, yüzü çok iyi bir şekilde nemlendirir. Yüzü nemlendirmekle kalmayıp, yüzün ışıl ışıl parlamasını sağlar. Antioksidan içeriği sayesinde, yüzün 24 saat boyunca nemli kalmasını sağlar. Asla yüzde yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz. Garnier Nem Bombası Su Bazlı Nem Kaynağı Antioksidan Nemlendirici 50ML piyasadaki fiyatı 61,12 TL’dir.

Vichy Mineral 89 Nemlendirici Hyalüronik Asit ve Termal Su Günlük Nem Bakımı 50 ml

Vichy nemlendirici krem, içerdiği mineralli termal su ve hyalüronik asit sayesinde cildi nemlendirir. Cildin güçlenmesini ve daha canlı parlak görünmesini sağlar. Vichy Mineral 89 Nemlendirici Hyalüronik Asit ve Termal Su Günlük Nem Bakımı 50 ml piyasadaki fiyatı 149,87 TL’Dir.

Cerave Nemlendirici Yüz Kremi Normal ve Kuru Ciltler Güneş Koruması İçeren 52 ml

Cerave nemlendirici krem, yüz için gerekli olan 3 seramid, hyaluronik asit ve Vitamin B3 içerir. Cildi mükemmel bir şekilde nemlendirir. Ayrıca cildi, güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. Cerave Nemlendirici Yüz Kremi Normal ve Kuru Ciltler Güneş Koruması İçeren 52 ml piyasadaki fiyatı 96,00 TL’dir.

Skin Ceuticals Daily Moisture 60 ml

Skin nemlendirici krem, zencefil özleri ile zenginleştirilmiş formüle sahiptir. Bu formülü sayesinde, gözeneklerin küçülmesini sağlar. Aynı zamanda yağlı ve normal ciltleri çok etkili bir şekilde nemlendirir. Skin Ceuticals Daily Moisture 60 ml piyasadaki fiyatı 413,91 TL’dir.

Vichy Aqualia Thermal Rich 50 Ml - Normal ve Kuru Ciltler için Yoğun Nemlendirici Krem

Vichy nemlendirici krem, kuru yahut normal cilt tipleri için günlük bir nemlendiricidir. İçerdiği doğal hyalüronil asit, sodyum pca ve shea yağı sayesinde yüzün 48 saat boyunca nemli kalmasını sağlar. Vichy Aqualia Thermal Rich 50 Ml - Normal ve Kuru Ciltler için Yoğun Nemlendirici Krem piyasadaki fiyatı 171,83 TL’dir.

 

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT